15 MART 2016 – KOCAELİ SİSTEM ALTILISI BY HİKO

KOCAELİ 15 Mart 2016 Salı günü 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır.  1. Koşu ile saat: 15:00’de başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

1. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Adı külünkle başlayan tüm atlar gibi 7 – KÜLÜNK SULTANINDA Startta kalma gibi  bir problemi var ama ben yinede bu atı başta tutuyorum bu mesafe lehine son yarışında tabelanın sonunda kalsada 9 – DİLBAR’dan etkili bir yarış bekliyorum önereceğim üç atıda sırasıyla bütçeniz elverdiğince yazınız bunlar 1 – MAYSAPERA, 2 – MELODY ve 3 – MİSSY FRANKLİN.

2. KOŞU: Hatırlayınız sezon başında yine böyle bir koşu olmuştu bu atlar arasında ve koşuyu adeta anlatmıştım bu yarıştada buna benzer sahneler yaşanabilir bir farkla bu sefer 7 – BAHTIŞAHANE’den iyi bir yarış bekliyorum ikinci atım yine 3 – IRMAK SULTAN olacak daha sonra ise koşuyu 5 – YAŞARNUR  ile birlikte forse edecek olan 1 – BESSEY.

3. KOŞU: 4 – OĞLUM OZAN ilk şanslı isim zayıf kuponlar için ideal bir tek geçilecek at en yakın rakibi son koşusunda beraber potaya girdikleri 9 – SO HELP ME GOD olacaktır sürpriz ise takriben 1,5 yıldır koşmayan fakat çalışmaları süper olan 6 – WİND RUNNER’dan gelebilir.

4. KOŞU: 3 – NASUHOĞLU günün bankosu olur tek rakibi 1 – KEREMCAN.

5. KOŞU: Bu ayakta rahat edebilmek için sırasıyla 5 – AKGİRAY, 2 – FİLOZOF TAY (ek.9-KODAMAN) ve son koşusunu rahat kazanan 4 – FORDTA TEK yazmak yeterli olur kanımca.

6. KOŞU: Koşu her ne kadar 4 – ÇINAREFE ve 1 – PATATUKA arasında görülsede ben uzunca bir süredir kendisini unutturan 5 – DİDİ KOÇİ’den etkili bir yarış bekliyorum.

 

15 MART 2016 KOCAELİ ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 7 – 9 **** 1 – 2 – 3

2.AYAK: 7 – 3 – 1

3.AYAK: 4 – 9 **** 6

4.AYAK: 3 – NASUHOĞLU

5.AYAK: 5 – (2/9) – 4

6.AYAK: 4 – 1 – 5

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.