15 KASIM 2018 – İZMİR AT YARIŞI TAHMİNİ

1. Yarış günü olan İZMİR ŞİRİNYER Hipodromu’nda, 15 KASIM 2018 (15.11.2018) Perşembe günü 7 koşulu at yarışı programı izleyeceğiz… ALTILI GANYAN oyunu 2. Koşu ile saat 18:30’da başlayacaktır…

İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 2. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN koşusu ile ŞİRİNYER’de ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 1200 metrelik kısa mesafeli kum pist üzerinde yapılacak yarışa; 10 safkan katılacaktır. 3 – JUNGLE MAN , 7 – BANA ve 4 – LAST NUMBER çalışmalarımızda öncelikli olarak kazanmaya yakın gördüğümüz isimlerdir… Sürpriz için 8 – CHAMPION LADY kuponlarda gözardı edilmemelidir… 

 3. KOŞU FETHİYE KOŞUSU KISA VADE-8 mücadelesinde; 3 ve Yukarı 9 İngiliz safkan birincilik için piste çıkacaktır… 1200 metrelik kum pistte seyredeceğimiz günün önemli koşusunda; 2 – MY ROYAL SUN ve 5 – RIGHT OR WRONG küçük kuponların ayrılmaz isimleridir… Rakip olarak; 1 – GOLD FOOT , 7 – PRINCESS DI , 6 – VICTORY RHYTHM ve 3 – OCIUS değerlendirilebilir.

 4. KOŞU 3 ve Yukarı İngilizlerin katılacağı ŞARTLI-5 yarış, 1900 metrelik kum pistte ekranlara gelecektir. Aynı zamanda DÖRTLÜ GANYAN’ın başlangıç ayağını oluşturmaktadır. Yarışlarını beğendiğimiz ve bu defa uygun grupta fotoyu önde geçeceğini düşündüğümüz 1 – RECO günün ilk bankosu olarak önerimizdir. 

 5. KOŞU 1600 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek ŞARTLI-4/DHÖW koşuda; 4 ve Yukarı 11 Arap atının birincilik çekişmesini seyredeceğiz. ÜÇLÜ GANYAN oyunu da bu koşu ile yapılabilecektir. 1 – CATCH MONEY , 4 – TOROSDAĞI ve 8 – TOROS ASLANI ayrımsız olarak kuponlara yazılmasını önereceğimiz safkanlardır. 

 6. KOŞU : Program üzerinde ki bir diğer MAIDEN mücadele ise, ALTILI’nın tabela ayağını oluşturuyor… 1200 metrelik kum pistte 2 Yaşlı 11 İngiliz atının zorlu sınavında; 5 – HOVARDA bu defa MAIDEN’a veda etmeye en yakın isim olduğundan, günün bir sonraki bankosu olarak kuponlara yazılabilir…

 7. KOŞU İzmir altılı ganyan programı ŞARTLI-5/DHÖW yarış ile noktalanacaktır… 4 Yaşlı Arapların 1700 metrelik çim pist üzerinde gerçekleştirecekleri koşuda; Bursa’dan hazır bir şekilde gelen 3 – GÜNEŞ IŞIĞI alternatif tek arayanların değerlendirebileceği isimdir… Bu ayağı sağlama alacak yarışseverler ise; 2 – BOYLAM‘ı (6, 11 ve 12 ile eküri) gözardı etmesinler…

at yarışı tahminleri paylaşım platformumuzda, sizlerde altılı kuponlarınızı paylaşmayı unutmayınız. Sayfanın aşağısında “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Ya da Anasayfada yazı başlıklarımızın hemen altında TAHMİN GÖNDER butonuna basabilirsiniz.

15 KASIM 2018 – İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONU: İzmir banko altılı

  1. AYAK: 3 – 7 – 4 // 8
  2. AYAK: 2 – 5 // 1 – 7 – 6 – 3
  3. AYAK: 1 – RECO (BANKO)
  4. AYAK: 1 – 4 – 8
  5. AYAK: 5 – HOVARDA (BANKO)
  6. AYAK: 3 – GÜNEŞ IŞIĞI // 2
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.