15 KASIM 2016 – ADANA ALTILISI

SALI günü ADANA YEŞİLOBA Hipodromunda 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. YEDİLİ GANYAN oyunu 1. Koşu ile saat: 18:00'da başlarkenALTILI GANYAN oyunu 2. Koşu ile Saat: 18:30’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

Adana'da SALI günü gece yarışlarında 7 koşulu bir program bulunmaktadır. Günün önemli yarışı 3 Koşu'da ekranlara gelecek olan "KARATAŞ KOŞUSU" olacaktır. 15 KASIM 2016 Adana yarış tahminlerim şu şekildedir; 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngiliz safkanların HANDİKAP-14 mücadelesi ile başlayacak olan YEDİLİ GANYAN ayağında; 2 – ORDERS OF HERO ve 3 – DOCTOR POL arasında geçmesini beklediğim yarışta; 1 – SEMETEY OĞLU'nu rakip olarak değerlendirmeye alabilirsiniz.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngiliz atların MAIDEN koşusu ile ADANA'da ALTILI GANYAN heyecanı başlayacaktır. 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek koşuda; 3 – SEFİR BEY ve 2 – GİRAY KASIRGASI öncelikli olarak kazanmaya en yakın safkanlar olduklarını belirtmek isterim. Daha sonra; 1 – ALİ , 9 – YALNIZLAR GARI ve 5 – ELİFCAN şanslı gördüğüm isimlerdir. Önceki iki yarışında Kapalı Gözlük Kulaklık ile start alan ama başarılı bir sonuç çıkaramayan 6 – FAIR GIRL bu defa hem Kapalı Gözlük Kulaklık hem de ek olarak Dilbağı takısı ile piste çıkacağından takibe alınması gereken isimdir. Şunu unutmayalım Dilbağı takısı, yarış içerisinde kantarmayı ağızında kilitleyen atlara takılır. Kantarmayı kilitleyen safkanı ne kadar üstündeki jokey veya apranti teşvik etmeye çalışsa da bunlar sonuç vermez. Bu tip durumlar da Dilbağı takısı çok önemli rol oynar. Kısa ve öz hatırlatma yapmakta fayda olduğunu gördüm. Aynı zamanda GİRAY KASIRGASI içinde bu koşuda Kulaklık takısı eklenmiş gözüküyor. MAIDEN bir koşu olduğu için ince eleyip, sık dokumaya çalıştık gerisi şansa kalmış…

3. KOŞU: KARATAŞ KOŞUSU için start alacak olan 11 İngiliz safkanın KV-7 mücadelesi ile günün önemli yarışı ekranlara gelecektir. 3 ve Yukarı İngilizlere mahsus olan koşuda; Ağır kilolarına rağmen kaliteleri ile iyi yarışlar çıkaran 5 – ATES KUSU ve 2 – AKINŞAH yazmadan kupon yapmayın derim. Rakip ekleyin tabiki ama öncelikle onları bir yazın. 4 – MY HEART , 10 – ESERHAN ve 9 – TANGO WINNER hata kollayacak isimler olup, geniş kuponlarınızda es geçmeyin. Sürpriz arayanlara gelince; 7 – OFSAYT , 3 – MOLU BEYİ ve normal şartlarda asla önermem ama mesafenin kısa olmasından dolayı sanırım start arası olan safkanların bazen gelebildiğini gözlemlediğim için 6 – DISTANT RISING'e dikkat diyorum…

4. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap atların ŞARTLI-3 mücadelesi 1900 mt.'lik kum pistte yapılacaktır. 2 – ADALI HALİL bu koşuda günün ilk banko atı olarak yazılabilir.

5. KOŞU: ​3 Yaşlı Arapların ŞARTLI-4 koşusu ile ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. ​1400 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek yarışta; 3 – BOZTEPEBEYİ kazanmasını beklediğim isimdir. Lakin sürücü hatasına maruz kalabileceğini de göz önünde bulundurursak; 2 – BERKSOYHAN ve 4 – MAKARA kuponlara eklenebilir. Sürpriz için; 1 – JUNYIR SANCAK ve 5 – OĞLUM EJDER yapabilir.

6. KOŞU: ​Günün bir diğer MAIDEN mücadelesi ile ALTILI'nın beşinci ayağı için start verilecektir. 4 – STAR SCREAM günün bir diğer banko safkanı olarak burada değerlendirilebilir.

7. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-16 yarışı ise 2000 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte yapılacaktır. 7 – EZOP KAHRAMANI (3 ile eküri) bir diğer banko safkanım olarak sizlere önerimdir. Başka yerde tek atanlar bu ayağa 4 – COMFORT ZONE yazmayı unutmasınlar. Geniş kuponlarda şans verilmesi gereken bir isim olup ihmale gelmez.

15 KASIM 2016 ADANA ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 3 – 2 // 1 – 9 – 5 // 6
  2. AYAK: 5 – 2 // 4 – 10 – 9 // 7 – 3 – 6
  3. AYAK: 2 – ADALI HALİL (BANKO)
  4. AYAK: ​3 – BOZTEPEBEYİ // 2 – 4 // 1 – 5
  5. AYAK: 4 – STAR SCREAM (BANKO)
  6. AYAK: 7 – EZOP KAHRAMANI // 4
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.