15 KASIM 2015 – ADANA ALTILISI

15 KASIM 2015 – ADANA ALTILISI

 

ADANA‘da tek altılı programı ile saat: 18:00’de Yedili Ganyan / Yedili Please ayağı ile start veriliyor. ADANA‘da Yedili ganyan / please oyunu 1. koşu ile Altılı ganyan oyunu ise 2. koşudan başlayacaktır. ADANA programı zayıf gibi duruyor olsa da bizler sizlere çalışmalarını ve koşularını ölçerek sunacağımız atları kuponlarınız da bulundurmaya özen göstermenizi isteriz. Burada bir paylaşım yapılıyor elbette ki kendi tuttuğunuz atları da ekleyerek güzel şablonlar çıkarabilirsiniz.

 

1. KOŞU: 4 Yaşlı Araplar / Handikap 16 mücadelesinde en uygun handikap puanı olarak yarışa katılan 3 – BABASAÇAN banko olarak öneririz. Daha önce bu pist ve mesafede 2.17.49 ‘luk dereceye sahip olması diğerlerine göre kendisini de bir adım önde olduğunu belirtmektedir.

2. KOŞU: Altılının ilk ayağını sakata getirmemek için biraz fazla at önerim olacak. Burada tuttuğunuz atlar var ise ekleme ve çıkarma yapabilirsiniz. Sırasıyla 2 – 3 – 4 – 6 – 9 olarak ilk ayağı geçiyorum.

3. KOŞU: 8 – IMPASSIONED ilk at önerim. Rakipleri 1 – 2 – 5 – 9 geniş oynayanlar ekleyebilirler.

4. KOŞU: 5 – HAYAT NUR , 6 – SERHASAN , 7 – YILDIZ TOZU ve 8 – ARASHAN

5. KOŞU: 5 – IRKIM küçük kuponlara tek yazılabilir. Geniş kuponlar da rakip arayanlar için ise; 2 – BAŞKENTLİM , 4 – ZENGİN KIZ  ve 6 – SEVERİM yeterli olacaktır.

6. KOŞU: 8 – TONY OBELIX ve 6 – MASCHERANO arasında birincilik kapışması yaşanacak gibi duruyor.

7. KOŞU: 2 – GÜLENEFE banko olarak yazılmayı hakediyor. FR. BEBEK ile kazanmaya en yakın safkan.

 

Etiketler:, , , , ,

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

İlk Tahmini Sen Yap!