15 HAZİRAN 2017 – İZMİR ALTILISI

15 Haziran 2017 Perşembe günü at yarışı programında 8 koşu vardır. Yedili Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat 18:30’da başlarken, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat 19:00’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim…

15 Haziran 2017 Perşembe günün ikinci yarış programına İZMİR Şirinyer HİPODROMU ev sahipliği yapacaktır. 15 Haziran 2017 (15.06.2017) İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU: 1100 mt.’lik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek MAIDEN yarış ile İZMİR ŞİRİNYER Hipodromu’nda günün ilk startı verilecektir. 2 Yaşlı İngiliz safkanların katılacağı bu mücadelede; 1 – DÖKERSON ve 2 – KAYA LOGOSU (6 ile eküri) ikilisi arasında geçebilecek bir yarış olarak görüyorum. 5 – MERKÜR (7 ile eküri) ise sürprize müsait durumda…

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı Arapların 1200 mt.’lik çim pistte izleyeceğimiz YEDİLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1 – MADAM ELLİ buranın teki olarak düşündüğüm isimdir.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı İngiliz atların katılacağı 1900 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecek ALTILI GANYAN’ın ilk ayağında ŞARTLI-3 mücadele ekranlara gelecektir. 4 – SİDELİ , 3 – CİMİNLİ , 2 – CHASTE ve 1 – RED EYE öncelikli olarak kazanmaya yakın duran safkanlardır. 11 – UTKUNHAN ve 8 – MAKTAYMAN sürpriz yapabilecek durumda olarak gördüğüm isimlerdir.

4. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap safkanların 1900 mt.’lik kum pistte izleyeceğimiz BEŞLİ GANYAN oyununda gerçekleştirilecek HANDİKAP-14 mücadelede; 9 – KEHKEŞAN ve 8 – BORAHANBEY çalışmalarımızda öne çıkan isimler olmuşlardır… 10 – MERTHAN , 2 – UÇAN MARTI , 6 – EDEBEY ve 7 – SOYLUKRAL diğer şanslı gördüğüm safkanlar olup, geniş kurgularda muhakkak bulunması gerektiğini düşünüyorum.

5. KOŞU: 1600 mt.’lik kum pistte yapılacak DÖRTLÜ GANYAN’ın başlangıç ayağında; 3 Yaşlı İngiliz safkanların HANDİKAP-16 mücadelesi ekranlara gelecektir. 1 – PREDESTINATION , 2 – VENUS DAUGHTER ve 5 – BAYDÖKER koşuda kazanmasını beklediğim öncelikli safkanlardır. 4 – KAVACIK BEYİ takip atım olup, sürpriz arayanların değerlendirmesini önereceğim isimdir.

6. KOŞU: Günün bir diğer MAIDEN koşusu ile 2. ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 8 İngiliz atının birincilik mücadelesi vereceği bu yarışta; 6 – MAGIC TAYLOR ve 4 – MEKİSKİR arasında geçebilecek bir koşu olarak görüyorum.

7. KOŞU: 2000 mt.’lik uzun mesafeli çim pistte gerçekleştirilecek ŞARTLI-5 koşuya, 4 ve Yukarı 10 Arap atı katılacaktır. Yakaladığı iki birincilik serisine bir yenisini daha ekleyeceğini düşündüğüm 5 – OĞLUM EMİR günün ilk bankosu olarak sizlere önerimdir.

8. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-15 koşusu ile İZMİR’de günün son startı verilecektir. 1400 mt.’lik çim pist üzerinde yapılacak koşuda; Aradan önce Barış KURDU ile iki birinciliğe imza atan 4 – KARESİ , son iki yarışında toparlanma evresi geçirdiğini düşünüyorum… Bu toparlanma evresinde Barış KURDU ile start almayan KARESİ’ye bu defa daha hazır bir şekilde piste çıkacağına inandığım bu safkana Barış KURDU’nun binmiş olmasıyla aklıma ilk gelen birincilik serisine kaldığı yerden devam etmesi olduğunu düşünüyorum. Bakalım, günün son ayağına verdiğimiz bu banko ile başarılı bir sonuç elde edebilecek miyiz. Farkındayım son iki ayak banko önerdiğimiz isimlere aynı jokeyin binmiş olması tamamen tesadüf oldu. Üst üste yarış alabilecek mi sorusu ise kafaları karıştıracaktır. Lakin tuttuğunuz safkanlara muhakkak yer vermenizi de öneririm.

15 HAZİRAN 2017 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 4 – 3 – 2 – 1 // 11 – 8
  2. AYAK: 9 – 8 // 10 – 2 – 6 – 7
  3. AYAK: 1 – 2 – 5 // 4
  4. AYAK: 6 – 4 
  5. AYAK: 5 – OĞLUM EMİR (BANKO)
  6. AYAK: 4 – KARESİ (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.