15 HAZİRAN 2016 – İSTANBUL ALTILISI

İSTANBUL 15 HAZİRAN 2016 Çarşamba AT YARIŞI Programında 8 koşu vardır. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 2. koşu ile saat: 18:30’de, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat: 19:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

Çarşamba günü gece yarışlarına ev sahipliği yapan İSTANBUL’da 8 koşulu yarış programı bulunmaktadır. VELİEFENDİ Hipodromunda iki önemli koşu ekranlara gelecektir. “DISTANT RELATIVE KOŞUSU” ve “SEDAT ÖZCAN KOŞUSU” ile İSTANBUL’da ŞARTLI-1 ve KV-8 mücadeleler bizleri bekliyor. 15 Haziran İstanbul at yarışı tahminleri şu şekilde olacaktır.

1. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların ŞARTLI-3 mücadelesi ile İSTANBUL Veliefendi Hipodromunda ilk 3’lü ganyan başlayacaktır. 1300 mt.’lik kum pistte gerçekleşecek bu koşuda; 2 – KRALÇİRKİN (7 ile eküri) ve 3 – TOROSDAĞI (6 ile eküri) öncelikli olarak koşuyu kazanmaya yakın safkanlardır. En ciddi rakipleri koşuda hata kollayacak olan 1 – KAÇAKPEREST olacaktır.

2. KOŞU – (YEDİLİ  GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Araplar ŞARTLI-3 mücadele ile Yedili Ganyan oyununa start verilecektir. 1 – HALİÇ ve 2 – HABİLDEN arasındaki çekişme birinciyi belirleyecektir. 5 – OĞLUM BARAN sürpriz için uygun zamanı bekleyebilir.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): DISTANT RELATIVE KOŞUSU ile İstanbul’da altılı ganyan oyunu başlayacaktır. 2 Yaşlı İngiliz safkanlarının ŞARTLI-1 mücadelesinde; 5 – FINESSE ve 1 – ANDIAMO ikilisinden birincilik geleceğini düşünüyorum.

4. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların 1300 mt.’lik çim pistte HANDİKAP-15 mücadelesi günün en karışık koşusu olacak gibi duruyor. 5 – GEZEGEN ve 3 – ŞANSKÜPÜ bu koşuda eksik koşar da gelemez ise o zaman çarşı karışır dostlar… Burada rakip olarak; 8 – CEMİLEM , 7 – BAKIRCIBEY ve 2 – ANADOLUKAN sürpriz için uğraş verecek isimlerdir.

5. KOŞU: SEDAT ÖZCAN KOŞUSU ile 4 ve Yukarı İngiliz safkanlarının katıldığı KV-8 mücadele ekranlara gelecektir. Bu koşuda; Ahmet ÇELİK idaresinde piste çıkacak olan 1 – FARKİN ATEŞİ günün ilk bankosu olarak sizlere önerebileceğim safkandır.

6. KOŞU: 4 – DRIVE FASTER bu koşuda öncelikli olarak tuttuğum bir ilk safkandır. Rakipleri ise; 2 – PROFESSOR ve 3 – RUNNER CAT olacaktır. Koşuda tek dişi safkan ve handikap puanı grubun üzerinde olan 6 – MAVİ AY bu kısa mesafeli çim pist koşusunda sürpriz için değerlendirilebilir.

7. KOŞU: 4 ve Yukarı İngiliz safkanlarının ŞARTLI-5 mücadelesinde; 2 – ARTIC MAN günün ikinci bankosu olarak sizlere önereceğim isimdir. 

8. KOŞU: 4 Yaşlı Arap safkanlarının SATIŞ-2 koşusu ile İSTANBUL’da günün son yarışı ekranlara gelecektir. 1 – BAŞAĞIM (9 ile eküri) alternatif banko olarak bu koşuda değerlendirilebilir. Geniş kuponlar da ise; 5 – ÇİZMELİ (11 ile eküri) ve 2 – KARAKAÇAN ciddi rakip olabilecek isimlerdir. 

15 HAZİRAN 2016 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU

1. AYAK: 5 – 1

2. AYAK: 5 – 3 // 8 – 7 – 2

3. AYAK: 1 – FARKİN ATEŞİ (BANKO)

4. AYAK: 4 – DRIVE FASTER // 2 – 3 // 6

5. AYAK: 2 – ARTIC MAN (BANKO)

6. AYAK: 1 – BAŞAĞIM // 5 – 2

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.