15 HAZİRAN 2016 – İSTANBUL ALTILISI

15 HAZİRAN 2016 – İSTANBUL ALTILISI

İSTANBUL 15 HAZİRAN 2016 Çarşamba AT YARIŞI Programında 8 koşu vardır. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 2. koşu ile saat: 18:30’de, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat: 19:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

Çarşamba günü gece yarışlarına ev sahipliği yapan İSTANBUL’da 8 koşulu yarış programı bulunmaktadır. VELİEFENDİ Hipodromunda iki önemli koşu ekranlara gelecektir. “DISTANT RELATIVE KOŞUSU” ve “SEDAT ÖZCAN KOŞUSU” ile İSTANBUL’da ŞARTLI-1 ve KV-8 mücadeleler bizleri bekliyor. 15 Haziran İstanbul at yarışı tahminleri şu şekilde olacaktır.

1. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların ŞARTLI-3 mücadelesi ile İSTANBUL Veliefendi Hipodromunda ilk 3’lü ganyan başlayacaktır. 1300 mt.’lik kum pistte gerçekleşecek bu koşuda; 2 – KRALÇİRKİN (7 ile eküri) ve 3 – TOROSDAĞI (6 ile eküri) öncelikli olarak koşuyu kazanmaya yakın safkanlardır. En ciddi rakipleri koşuda hata kollayacak olan 1 – KAÇAKPEREST olacaktır.

2. KOŞU – (YEDİLİ  GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Araplar ŞARTLI-3 mücadele ile Yedili Ganyan oyununa start verilecektir. 1 – HALİÇ ve 2 – HABİLDEN arasındaki çekişme birinciyi belirleyecektir. 5 – OĞLUM BARAN sürpriz için uygun zamanı bekleyebilir.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): DISTANT RELATIVE KOŞUSU ile İstanbul’da altılı ganyan oyunu başlayacaktır. 2 Yaşlı İngiliz safkanlarının ŞARTLI-1 mücadelesinde; 5 – FINESSE ve 1 – ANDIAMO ikilisinden birincilik geleceğini düşünüyorum.

4. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların 1300 mt.’lik çim pistte HANDİKAP-15 mücadelesi günün en karışık koşusu olacak gibi duruyor. 5 – GEZEGEN ve 3 – ŞANSKÜPÜ bu koşuda eksik koşar da gelemez ise o zaman çarşı karışır dostlar… Burada rakip olarak; 8 – CEMİLEM , 7 – BAKIRCIBEY ve 2 – ANADOLUKAN sürpriz için uğraş verecek isimlerdir.

5. KOŞU: SEDAT ÖZCAN KOŞUSU ile 4 ve Yukarı İngiliz safkanlarının katıldığı KV-8 mücadele ekranlara gelecektir. Bu koşuda; Ahmet ÇELİK idaresinde piste çıkacak olan 1 – FARKİN ATEŞİ günün ilk bankosu olarak sizlere önerebileceğim safkandır.

6. KOŞU: 4 – DRIVE FASTER bu koşuda öncelikli olarak tuttuğum bir ilk safkandır. Rakipleri ise; 2 – PROFESSOR ve 3 – RUNNER CAT olacaktır. Koşuda tek dişi safkan ve handikap puanı grubun üzerinde olan 6 – MAVİ AY bu kısa mesafeli çim pist koşusunda sürpriz için değerlendirilebilir.

7. KOŞU: 4 ve Yukarı İngiliz safkanlarının ŞARTLI-5 mücadelesinde; 2 – ARTIC MAN günün ikinci bankosu olarak sizlere önereceğim isimdir. 

8. KOŞU: 4 Yaşlı Arap safkanlarının SATIŞ-2 koşusu ile İSTANBUL’da günün son yarışı ekranlara gelecektir. 1 – BAŞAĞIM (9 ile eküri) alternatif banko olarak bu koşuda değerlendirilebilir. Geniş kuponlar da ise; 5 – ÇİZMELİ (11 ile eküri) ve 2 – KARAKAÇAN ciddi rakip olabilecek isimlerdir. 

15 HAZİRAN 2016 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU

1. AYAK: 5 – 1

2. AYAK: 5 – 3 // 8 – 7 – 2

3. AYAK: 1 – FARKİN ATEŞİ (BANKO)

4. AYAK: 4 – DRIVE FASTER // 2 – 3 // 6

5. AYAK: 2 – ARTIC MAN (BANKO)

6. AYAK: 1 – BAŞAĞIM // 5 – 2

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

1 Yorum - "15 HAZİRAN 2016 – İSTANBUL ALTILISI"

Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
ece

slm usta emeğine saglık bol şanslar

wpDiscuz