15 EYLÜL 2016 – İZMİR ALTILISI

PERŞEMBE günü at yarışı programında 8 koşu vardır. Yedili Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat 18:30'da başlarken, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat 19:00'da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim…

15 Eylül Perşembe gece yarışlarında İZMİR Şirinyer HİPODROMU 8 koşulu bir yarış programına ev sahipliği yapacaktır. Günün en önemli yarışı; 6. Koşu'da "OĞUZ KOŞUSU" olacaktır. 15 Eylül İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU: 2 Yaşlı İngiliz safkanların MAIDEN mücadelesi ile İZMİR'de 1. ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 2 – CAMPS BAY , 3 – DARK KHAN , 10 – TINAS FIRTINASI ve 7 – NIGHT RAID bu koşuda öne çıkan isimlerdir…

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 ve Yukarı İngilizlerin 1700 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecekleri ŞARTLI-5 mücadele ile YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE oyunu başlayacaktır. Ağır kilosuna rağmen uygun grupta start alan 2 – ZENCİRBEY yarışı kazanmaya en yakın safkan olarak gözükmektedir.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngiliz atların ŞARTLI-4 mücadelesi ile İZMİR'de ALTILI heyecanı başlayacaktır… 7 – PEKİN GOLD ve 1 – RAMAZAN EFENDİ ikilisini kuponlara ayrımsız olarak yazmak gerekir. Rakip olarak ise eküri avantajı ile start alan 4 – LATINAGIRL (3 ile eküri) gözden uzak tutulması gereken isimdir.

4. KOŞU: 3 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-16 yarışı ile BEŞLİ GANYAN için start verilecektir. 1900 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 3 – NURSENA son yarışını etkili pilotu ile kazanarak formunun zirvesinde olduğunu göstermişti… Bakalım mesafenin uzaması ile bir sıkıntı yaşayacakmı izleyip göreceğiz… Bu mesafelere alışık olan ve başarılı yarışlar çıkaran 6 – DUYGUABLA ciddi rakibi olacaktır… 2 – FLAME GIRL ve 1 – NIGELLA sonraki şans verilmesi gereken isimlerdir.

5. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-5 koşusunda; 4 – GÖRKEMBEY burada günün ilk bankosu olarak önereceğim isimdir.

6. KOŞU: 3 Yaşlı Arap atların GR-3 mücadelesinde; Grubun üstünde olduğunu düşündüğüm 1 – AĞAPERSEN günün bir diğer bankosu olarak sizlere önereceğim safkandır.

7. KOŞU: Günün bir diğer MAIDEN mücadelesi ile TABELA Ayağı için start verilecektir. 3 – GARAVAS , 5 – WAIT FOR IT , 6 – DEKMAN ve 11 – TOO MUCH LOVE yazarak kazasız, belasız bu ayağı atlatmaya çalışalım…

8. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap atların HANDİKAP-14 yarışı ile İZMİR'de günün son ayağı ekranlara gelecektir. 1900 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 5 – İÇİL , 7 – BAYKETENCİ , 6 – HÜRBEYİM ve 1 – ARAP TURGAY birlikte kuponlara yazılması gereken safkanlardır. 2 – ESMER EFE sürprizcilerin değerlendirmesi gereken safkandır.

15 EYLÜL 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 7 – 1 // 4
  2. AYAK: 3 – NURSENA // 6 // 2 – 1
  3. AYAK: 4 – GÖRKEMBEY (BANKO)
  4. AYAK: 1 – AĞAPERSEN (BANKO) 
  5. AYAK: 3 – 5 – 6 – 11
  6. AYAK: 5 – 7 – 6 – 1 // 2
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.