15 EKİM 2019 – ADANA AT YARIŞI TAHMİNİ

15 EKİM 2019 SALI günü Adana YEŞİLOBA Hipodromunda 8 koşulu bir at yarışı programı izleyeceğiz.. ALTILI GANYAN oyunu 3. Koşu ile saat 18:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dileriz.

15 Ekim 2019 SALI (15.10.2019) ADANA 24. Yarış gününde 8 koşu ekranlara gelecektir. ADANA at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 3. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)2 Yaşlı 9 İngiliz atının katılacağı ve yarış hayatlarına bu koşu ile merhaba diyecekleri ŞARTLI-1 koşu, 1200 metrelik kısa mesafeli çim pistte gerçekleştirilecektir. Aynı zamanda ADANA’da Altılı Ganyan oyunu da bu mücadele ile başlamış olacaktır. Henüz yarış karakterleri belli olmayan safkanların bir araya geleceği bu mücadelede HEPSİ diyerek rahat bir koşu seyredilmesi taraftarıyız.

 4. KOŞU 3 Yaşlı Arapların 1200 metrelik çim pist üzerinde ki ŞARTLI-3/DHÖW/Dişi koşusu ise, Beşli Ganyan oyununun ilk ayağını oluşturmaktadır. Son koşusu ölçü alınmaması gereken 4 – PRENSES DERYA isimli safkan GRUP yarışta kendisine tabelada veya önlerde yer bulamaması çok normal bir sonuçtu… Yarış hayatının ilk iki koşusu’nu beğendiğimiz PRENSES DERYA bu defa uygun grupta fotoyu önde geçebileceğini düşünüyoruz.

 5. KOŞU 3 Yaşlı 12 İngiliz atının start alacağı 1500 metrelik kum pistte ki HANDİKAP-16 mücadele ise Dörtlü Ganyan oyununun başlangıç ayağını ekranlara getirecektir. Grubun formda ismi 1 – ŞANSLI ÇOCUK küçük kuponlarda alternatif tek olarak değerlendirilebilir. Rakip yazacaklar ise; 6 – BEYBORA , 10 – SÜPER BABA ve 2 – BRUCE WAYNE (8 ile eküri) gözardı etmesinler.

 6. KOŞU 2 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-3/Dişi mücadelesi ile Üçlü Ganyan oyunu başlayacaktır. 1300 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek koşuda; 5 – BARİKAT , 3 – LILI MARLEEN , 4 – ATANUR , 2 – GÖNLÜM , 1 – BİNDALIN GÜLÜ ve 7 – EFELİ EMİNE sıralamasını bütçenize göre kurgulayabilirsiniz.

 7. KOŞU : 4 Yaşlı 8 Arap safkanın 2100 metrelik uzun mesafeli çim pistte ki ŞARTLI-5/DHÖW mücadelesi ile tabela ayağının başlangıç startı verilecektir. Çalışmalarımızda birinciliğe daha yakın gördüğümüz 1 – ALTINONUR‘u risk alarak günün bir diğer bankosu olarak şablonda yer vereceğiz. 

 8. KOŞU 3 ve Yukarı 15 İngiliz atının katılacağı HANDİKAP-15/Dişi yarış ise, günün son ayağını oluşturmaktadır. 1300 metrelik çim pistte yapılacak bu zorlu sınavda; 1 – PUZZLE ve 2 – SUMMER PICTURES  arasında ki birincilik çekişmesi fotoya kadar sürebilir… 

Sitemizde ki şablonun haricinde hemen aşağıda yer alan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Burada; O programa ait oynadığınız kuponu gönderebilir veya gönderilen kuponları inceleyerek kurgu çıkarabilirsiniz.

15 EKİM 2019 – ADANA ALTILI GANYAN ŞABLONU:

  1. AYAK: HEPSİ
  2. AYAK: 4 – PRENSES DERYA (BANKO)
  3. AYAK: 1 – ŞANSLI ÇOCUK // 6 – 10 – 2
  4. AYAK: 5 – 3 – 4 – 2 – 1 – 7
  5. AYAK: 1 – ALTINONUR (BANKO)
  6. AYAK: 1 – 2
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.