15 EKİM 2017 – İSTANBUL ALTILI TAHMİNİ

15 Ekim Pazar günü İSTANBUL Veliefendi Hipodromu’nda düzenlenecek gündüz yarışında 8 koşu bulunmaktadır. at yarışı tahminlerimiz için aşağıdaki şablondan faydalanabilir ve sizler de tahminlerinizi, oyunlarınızı (yatıracağınız kuponları) yazımızın hemen altında bulunan “Sende Tahmin Gönder” bölümünden yollayabilirsiniz… ALTILI GANYAN oyunu ise 3. Koşu saat 15:00’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

15 EKİM Pazar İSTANBUL yarışları 8 koşu ile ekranlara gelecek olup, günün önemli mücadeleleri, 4. Koşu’da; “KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN KOŞUSU” , 5. Koşu’da; “SEDAT ÜRÜNDÜL KOŞUSU” , 6. Koşu’da; “ZÜHTÜ ERİŞEN KOŞUSU” ve 7. Koşu’da; “HARALAR KOŞUSU” olacaktır. 15 EKİM 2017 (15.10.2017) İSTANBUL at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

 3. KOŞU (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): GÜNÜN GANYANI 4 Yaşlı Arap safkanların 2000 metrelik kum pistte ki ŞARTLI-5 mücadelesi ile VELİEFENDİ Hipodromu’nda ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 1 – KAZDAĞI , 3 – SERDENGEÇER ve 6 – TEZCANLI burada kazanmaya yakın gördüğüm isimlerdir… 5 – ALEMİN KRALI ise hata kollayacak safkan olup, geniş kuponlara eklenmesi gerekir diye düşünüyorum.

 4. KOŞU GÜNÜN GANYANI KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN KOŞUSU, 4 ve Yukarı Arapların katılacağı GRUP-1 mücadele olacaktır. 1500 metrelik kum pistte verilecek start ile gerçekleştirilecek yarışta; 4 – CANKARDEŞLER‘in birinciliğe yakın olduğunu herkes biliyor, eminim AGF’de de sağlam bir orana sahip olacaktır. Lakin bizim amacımız altılıya para yaptıracak safkanları burada sizlere sunabilmek… O yüzden CANKARDEŞLER yıkılırsa kim kazanır, bunu düşünmek lazım… Tabi ki bütün bu hesaplamalarımızın kat ve katını TJK bizden daha iyi yapıyor ve önümüze sunuyor. Burada yine bulunan güçlü isimlere geniş kuponlarda yer vermenizi öneririm kimdir bunlar dersiniz; 1 – AŞEMEZ ve 5 – FİRİKYA (3 ile eküri) gözardı etmeye gelmeyecek isimlerdir. 

 5. KOŞU SEDAT ÜRÜNDÜL KOŞUSU, 3  ve Yukarı İngiliz atların piste çıkmasıyla birlikte ekranlara gelecek KISA VADE-7 mücadeledir. 1400 metrelik çim pist üzerinde yapılacak koşuda; 1 – MARVELOUS IRON kazandığı yarış sonrası, etkili pilotuyla bir kez daha fotoya uzanmasını beklediğim safkandır. Grup içerisinde geçmediği at yok gibi duruyor… Lakin rakip yazacaklar var ise; 4 – SİNCLAR , 5 – YAĞIZINOĞLU ve 2 – YALPAGAN‘ı değerlendirmeye alabilirler.

 6. KOŞU : ZÜHTÜ ERİŞEN KOŞUSU GRUP-3 mücadele olup, 1600 metrelik çim pist üzerinde gerçekleştirilecektir. 3 Yaşlı 11 İngiliz safkanın katılacağı yarışta; 7 – MACADAMIA‘ya dikkat çekmek istiyorum… Koştuğu gruplardaki sergilediği performansı ile muhakkak gözünüze çarpmıştır… Bu pist ve mesafede son yarışını 1.35.78’lik derece ile bitirirken koşudan dördüncü olarak ayrılmıştı. Şimdi bakıyorum bu safkanın derecesine yakın hiç bir isim göremiyorum… Koştuğu yarışlarda da boş atlar ile start almamış, yani bu dereceyi çocuklarla yapmamış. Neyse rakipleri olan 3 – FLASHING GIRL ve 8 – MISS HELİN geniş kuponlarda yer almalıdır.

 7. KOŞU HARALAR KOŞUSU GRUP-1 yarış, 1400 metrelik kum pist üzerinde 3 Yaşlı Arapların katılımı ile ekranlara gelecektir. 5 – DİLİRAN START ALMAYACAKTIR… Ufak bir rahatsızlık yaşadığını duyduğumuz DİLİRAN’ın bu koşuya katılamayacağını belirtmek isterim. O zaman 11 – DÜŞLEM (6 ile eküri) banko olarak önerimdir.

 8. KOŞU : 3 Yaşlı İngilizlerin programın son startını oluşturan ŞARTLI-4 koşusu ise 1400 metrelik çim pistte gerçekleştirilecektir. 8 – NORTHERN WEST bir diğer banko olarak kuponlarınıza önereceğim safkandır.

15 EKİM 2017 – İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONU: İSTANBUL banko altılı tahmini

  1. AYAK: 1 – 3 – 6 // 5
  2. AYAK: 4 – CANKARDEŞLER // 1 – 5
  3. AYAK: 1 – MARVELOUS IRON // 4 – 5 – 2 
  4. AYAK: 7 – MACADAMIA // 3 – 8
  5. AYAK: 11 – DÜŞLEM (BANKO)
  6. AYAK: 8 – NORTHERN WEST (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.