Loading...

15 ARALIK 2015 – ADANA ALTILISI

15 ARALIK 2015 – ADANA ALTILISI

Adana 15 Aralık 2015 Salı günü 7 koşulu yarış ile karşımızda. 6’Lı Ganyan oyunu 2. Koşu saat: 18:30 olarak düzenlenmiş. Bol Şanslar Dileriz…

 

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 – KAYNAKLI KIZI galobunda diğer rakiplerinin önünde görünüyor. Safkanı yakı takibe alacak olan isimler ise; 8 – YAMAÇ BAYIR , 7 – TUMBUL TUMBUL olacaktır. Süpriz beklediğim isim; 9 – ZEYNEPSUDE dikkat edilmesi gereken safkandır.

3. KOŞU: 5 – MÜJDELİ KIZ etkili ve uyumlu jokeyi ile günün bankosu olacaktır.

4. KOŞU: Kolay gibi görünen ama hemen hemen bütün safkanların uzun metreli koşularının iyi olduğu bir yarışta öncelik, 6 – TREASURE HUNT ve 5 – KARA MAHMUT olacaktır. 1 – TURAP ve 3 – AKAYLA en ciddi rakipleri olacaklarını düşünüyorum. Ama zor bir koşu bu dört safkanın yanına muhakkak tuttuğunuz isimler var ise ekleyiniz.

5. KOŞU: 1 – ATEŞ KUŞU günün  bir diğer bankosu olacaktır.

6. KOŞU: 9 – KIRDEMİRKIR ilk at olarak öneriyorum, çünkü; daha önceki yarışlarını zor rakipleri koşarak tabelalarda yer alan bir safkandır. Yarın pek zorluk çekmeden birinciliğe uzanabilir. Rakip; 2 – ROYAL SIGNATURE , 5 – SEAWIND , 7 – AYDEMİRBEY , 6 – KEMPES ve 1 – ÇELEBİ MAHMUT hata kollayacak isimlerdir.

7. KOŞU: Uzun koşularda hep dikkatimi çeken 5 – SERHASAN yine ADANA’da ve sevdiği mesafede koşacak. Kuponlarda bulunmasını istediğim bir attır. Geniş kuponlarda bulunmasını istediğim bir diğer isim ise; 11 – GÜNALHAN’dır.

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.