15 AĞUSTOS 2016 – KOCAELİ ALTILISI

KOCAELİ 15 Ağustos 2016 PAZARTESİ günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 1. Koşu ile saat: 15:00'da, Altılı Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat: 15:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

Pazartesi günü KOCAELİ hipodromu 7 koşulu gündüz yarış programına ev sahipliği yapacaktır. 15 Ağustos 2016 Kocaeli at yarışı tahminlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-3 mücadelesi ile YEDİLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1 – MANAROLA ve 3 – CARIO (4 ile eküri) bu koşuda şans verilmesi gereken isimlerdir. 

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): KOCAELİ'de Altılı Ganyanın başlangıç ayağını oluşturan 3 Yaşlı Arap safkanların MAIDEN mücadelesinde; 4 – KAYASERAP ilk tuttuğum isimdir ve küçük kuponlar da banko olarak bırakılabilir. Rakip yazmak isteyenler; 1 – BURSAGÜLÜ , 5 – KIZAGAN ve 2 – ÇAYIRÇİMEN değerlendirebilirler. Sürpriz için 9 – TEKFORD SADEGÜL dikkat diyelim…

3. KOŞU: BEŞLİ GANYAN'ın başlangıç koşusu olan bu ayakta; 4 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-17 mücadelesi ekranlara gelecektir. 1500 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 8 – EYVAH UZUN MEHMET kazanmasını beklediğim safkandır. Eksik koşması halinde ise; 3 – BUDAKHAN , 4 – AYNATINAZ , 1 – FİLOZOF TAY ve 5 – ANILBEY hata kollayacak isimlerdir.

4. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz safkanların ŞARTLI-5 yarışında; 5 – MIZZEN OF TURKEY ve 7 – RAINY MAN ikilisi yeterli olacaktır düşüncesindeyim.

5. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların KV-6 mücadelesi 1200 mt.'lik kum pistte gerçekleşecektir. Kocaeli pistindeki yarışlarında potoya zıpkın gibi giren 2 – METAL FIRTINASI günün bankosu olarak sizlere önerebileceğim isimdir.

6. KOŞU: Günün bir diğer MAIDEN mücadelesi ile altılının tabela ayağın start verilecektir. 8 – YÜCESOY ve 5 – KONUKSEVER burada kazanmasını beklediğim safkanlardır. MAIDEN mücadele olmasından dolayı rakip yazmak isteyenler; 2 – DİLERCAN , 4 – GÜNLÜK GÜNEŞLİK ve 7 – TERSLALE kuponlara ekleyebilirsiniz.

7. KOŞU: KOCAELİ'de son ayağa geldiğimizde; 3 Yaşlı İngiliz safkanların HANDİKAP-16 mücadelesini izleyeceğiz. 2000 mt.'lik uzun mesafeli bu yarışta; 2 – GOLDEN PROTECTOR bir önceki koşusunu 61 kg. ile bu pistten kazanmıştı. Şimdi 54 kg. ve aynı jokeyi ile kazanmasını beklediğim safkan olup, günün ikinci bankosu olarak kuponlara önerebileceğim isimdir.

15 AĞUSTOS 2016 KOCAELİ ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 4 – KAYASERAP // 1 – 5 – 2 // 9

2.AYAK: 8 – EYVAH UZUN MEHMET // 3 – 4 – 1 – 5

3.AYAK: 5 – 7

4.AYAK: 2 – METAL FIRTINASI (BANKO)

5.AYAK: 8 – 5 // 2 – 4 – 7

6.AYAK: 2 – GOLDEN PROTECTOR (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.