14 ŞUBAT 2017 – KOCAELİ ALTILISI

KOCAELİ 14 ŞUBAT 2017 SALI günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 1. Koşu ile saat: 14:30’da, Altılı Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat: 15:00’da başlamaktadır. www.altilim.net Bol Şanslar Diler…

14 ŞUBAT SALI günü KOCAELİ Hipodromu 7 koşu ile gündüz yarışlarına ev sahipliği yapacaktır. Günün önemli yarışı 5. Koşu’da; “VALİ (KOCAELİ) KOŞUSU” olacaktır. 14 ŞUBAT 2017 (14.02.2017) Kocaeli at yarışı tahminlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 1900 mt.’lik kum pistte izleyeceğimiz YEDİLİ GANYAN ayağında; 4 Yaşlı Arapların ŞARTLI-5 mücadelesi ekranlara gelecektir. Kocaeli’de sevdiği pist ve mesafede start alan 4 – PEKSOYUNOĞLU diğer safkanlara göre bir adım önde… Rakip eklemek isteyen yarışseverler ise kaliteli olarak gördüğüm 1 – ATOM ADAM ve 6 – ALTINCI HİS‘i es geçmemelerini öneririm.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR…  3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN yarışı ile KOCAELİ’de ALTILI GANYAN heyecanı başlayacaktır. 1400 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecek koşuda; 2 – BLACK ADLER (4 ile eküri) alternatif banko olarak düşünülebilir. En ciddi rakibi ise bu zamana kadar start almış ama bir türlü başarılı olamayan 1 – AMACORD uygun grupta şanslı olabilecek bir diğer isimdir.

3. KOŞU: ​​4 ve Yukarı İngiliz atların HANDİKAP-17 yarışı ise 1200 mt.’lik kısa mesafeli kum pistte yapılacaktır. 1 – OVA KARTALI iyi bir form yakaladı ama sürekli ardı ardına koşturulması bence yanlış… Tamam mesafe kısa ama 4 gün ya 4 gün önce koşmuş bırakın şunu bir dinlensin safkan… Ekmeğini yedik suyunu içtik gerisi önemli değil demek yanlış bence haksızmıyım?  Safkan 3 yarış kazandı üst üste kısa aralarla koşturuldu… Ne bileyim içime kurt düştü valla… Buraya 2 – TIME ATTACK, 4 – BAILAMOS, 5 – ÜNLÜOĞLU ve 8 – RÜZGAR GOLD yazıp sağlama almak istiyorum. Bir hinlik düşündükleri belli bu koşuda ama biz oyuna gelmeyelim dikkat… Belki OVA KARTALI çok iyidir sık koşmaktan etkilenmez çıkar gelir zaten yazmayın da diyemem…

4. KOŞU: 2000 mt.’lik uzun mesafeli kum pist koşusu ile DÖRTLÜ GANYAN oyunu için start verilecektir. Koşuya; 4 ve Yukarı 7 İngiliz atı katılacaktır. 1 – DİLBAR ve 6 – KONIGIN arasında geçebilecek bir yarış olarak görüyorum. 5 – KOMSHU, 2 – LITTE BIRD ve 7 – MENINA sonraki şanslı isimlerdir…

5. KOŞU: VALİ (KOCAELİ) KOŞUSU” , Kocaeli’de günün önemli yarışı olup, ÜÇLÜ GANYAN oyununun başlangıcını oluşturacaktır. 4 ve Yukarı Arap safkanların AÇIK A-3 mücadelesi olan bu koşu 2000 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecektir. 5 – YILMABAŞAR (3 ile eküri) etkili pilotu ile bir kez daha kazanacaktır… Tabi ki pilot hata yapmaz ise.

6. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap atların HANDİKAP-16 mücadelesi, 1900 mt.’lik kum pistteki ekranlara gelecektir. Son yarışı tekrar izledim… 5 – SİVASLI MUSA ve 10 – KONGO arasındaki birincilik mücadelesinden yarım boyluk bir fark ile SİVASLI MUSA kazanmış. Ama şimdi kilo olarak KONGO daha avantajlı gözüküyor… Ayıramadım bu ikiliyi.

7. KOŞU: ALTILI GANYAN’ın son ayağında ise; Günün bir diğer MAIDEN koşusu ile günün ve haftanın ilk programı olan KOCAELİ’yi sonlandırmış olacağız… 1 – BELAREK bir diğer banko safkanım olacaktır.

14 ŞUBAT 2017 KOCAELİ ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 2 – BLACK ADLER // 1

2.AYAK: 1 – 2 – 4 – 5 – 8

3.AYAK: 1 – 6 // 5 – 2 – 7

4.AYAK: 5 – YILMABAŞAR (BANKO)

5.AYAK: 5 – 10

6.AYAK: ​1 – BELAREK (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.