14 ŞUBAT 2017 – ADANA ALTILISI

14 ŞUBAT SALI günü ADANA YEŞİLOBA Hipodromunda 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. ALTILI GANYAN oyunu 1. Koşu ile Saat: 18:30’da başlayacaktır… Bol Şanslar Dilerim.

14 ŞUBAT 2017 Salı gecesi ADANA’da 6 koşulu yarış programı ekranlara gelecektir. Günün önemli yarışı; 4. Koşu’da “ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU” olacaktır. 14 ŞUBAT 2017 (14.02.2017) Adana yarış tahminlerim şu şekildedir; 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)5 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-16 mücadelesi ile izleyeceğimiz ALTILI GANYAN’ın ilk ayağında; 2 – SAVAŞ ATI ve 4 – DİRANŞAN önplana çıkan ikilidir… Bu safkanların eksik koşması halinde 7 – GÖRGÜNCAN,  9 – CENGO, 1 – BABA İHSAN ve 3 – KAMALIÇAŞ hata affetmeyecek isimlerdir. Bana şunu diyebilirsiniz burada en göze çarpan jokey AKIN SÖZEN değil mi? Neden bültenlerin sürpriz olarak önerdiği ar CENGO… Haklısınız gözü karartıp belki tek atılabilir bu isim. İçlerinde en iyi ata hakim bir jokey. Bilmiyorum HALİS bey binseydi yine sürpriz olarak verirlermiydi bu atı tartışılır… 

2. KOŞU: GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDA BULUNMAKTADIR… 4 Yaşlı Arap atların ŞARTLI-2 koşusu ile hem BEŞLİ GANYAN hem de GÜNÜN GANYANI oyunu için 1400 mt.’lik kum pistte start verilecektir. 4 – BERRAK alternatif banko olarak küçük kuponlara yazılabilir. Rakip ise; 6 – EMİRGAN muhakkak yazılmasını önereceğim safkandır.

3. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-5 yarışında ile DÖRTLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 9 dişi İngiliz safkanların katılacağı bu koşuda; Çok güzel formuyla yarış hayatından bu yana 3 koşu görüp sahadan birincilikleriyle ayrılan 5 – GIPSY DANCER tek verecektim ki grubta güçlü bir safkan olduğunu gördüm. Kim mi o? 2 – KIRDERE… Bakalım iki kuvvetli safkan bizlere nasıl bir heyecan yaşatacaklar izleyip göreceğiz.

4. KOŞU: ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU Adana’da günün önemli yarışı 1500 mt.’lik kum pistte yapılacaktır. 3 Yaşlı 7 İngiliz safkanın katılımı ile yapılacak KV-8 yarışta; 1 – ARDALI startta oyalanmaz ise bu rakipleri her daim geçeceğini tekrar tekrar vurguluyorum ama maalesef şu starttan geç çıkma huyunu bir bırakamadı. Bu yüzden rakiplerini ekleyeceğim yanına 3 – LAST POINT ve 4 – MISTER RAIN yazmadan geçmeyelim. Nurettin ŞEN sürpriz isimleri binmeyi seviyor 5 – MISTER TICKER‘ı geniş kuponlar değerlendirsin derim.

5. KOŞU: 2000 mt.’lik uzun mesafeli kum pistte izleyeceğimiz, 4 ve Yukarı İngiliz atların HANDİKAP-17 mücadelesinde; Jokeyi ile güzel bir stil yakalayan 4 – SPLENDOR yine birinciliğin güçlü adayı olarak BANKO önerimdir.

6. KOŞU: 4 Yaşlı Arap safkanların 1500 mt.’lik kum pistteki MAIDEN koşusu ile günün son startı verilecektir… 4 – ÇETREFİL artık MAIDEN’a veda etsin diyorum…

14 ŞUBAT 2017 ADANA ALTILI ŞABLONU:

1. AYAK: 2 – 4 // 7 – 9 – 1 – 3

2. AYAK: 4 – BERRAK // 6

3. AYAK: 5 – 2

4. AYAK: 1 – 3 – 4 // 5

5. AYAK: 4 – SPLENDOR (BANKO)

6. AYAK: 4 – ÇETREFİL (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.