9 OCAK 2017 ERTELENEN BURSA YARIŞLAR 14 OCAK 2017 BUGÜN EKRANLARA GELECEKTİR… O GÜNE AİT YORUMLARINIZ AYNEN GEÇERLİ OLUP KONU ALTINDA GÖZÜKECEKTİR.

14 OCAK 2017 – BURSA ALTILISI

BURSA 14 OCAK 2017 CUMARTESİ günü 7 koşulu bir yarış programı ile ekranlara gelecektir. Altilim.net YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE oyunu 1. Koşu ile saat: 12:30'da, ALTILI GANYAN oyunu ise 2. Koşu ile saat: 13:00’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

14 OCAK CUMARTESİ Bursa'da 7 koşulu bir program izleyeceğiz. 14 OCAK 2017 (14.01.2017) Bursa at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-3 mücadelesi ile YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE oyunu için BURSA'da ilk start verilecektir. 1400 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz mücadelede; 6 – NAIDA DANCER kazanmasını beklediğim ilk safkandır. En ciddi rakibi ise; 2 – PRENSES RORO olacağını düşünüyorum… 

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 Yaşlı Arapların 1200 mt.'lik kum pistteki MAIDEN koşusu ile ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. İSTANBUL ve KOCAELİ pistinden sonra son yarışını BURSA'da gerçekleştiren 1 – AYEFE gayet başarılı bir performans sergileyerek pistten ikinci olarak ayrılmıştı. Bu defa Kadir TOKAÇOĞLU ile hata affetmeyip potoya uzanmasını beklediğim ilk safkandır. Çünkü; Galobundada başarı kaydettiğini gözlemlediğim AYEFE riske girilerek tek bırakılabilir. Ben günün ilk banko safkanı olarak önermek istiyorum. Sizler tuttuğunuz atı yanına yazabilirsiniz. Rahat bir kupon yapmak için ilk ayağı riske ediyorum…

3. KOŞU: GÜNÜN GANYANI OYUNU BU KOŞUDADIR… 4 Yaşlı Arap safkanların katılacağı 1400 mt.'lik kum pistteki HANDİKAP-14 yarış ile BEŞLİ GANYAN oyununun ilk ayağı ekranlara gelecektir. Aynı zaman günün ganyanını bu koşuda arayıp, bulmakta bize düşüyor… 4 – MADRABAZ ve 1 – PAROLA ikilisinin kazanmasını beklediğim bu koşuda; 3 – LİDEREFE , 2 – KUĞU GÜZELİ ve 6 – KAFKAS İMPARATORU hata kollayacak safkanlar olarak geniş kuponlarda değerlendirilmesi gerekir.

4. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap atların HANDİKAP-15 mücadelesi 1300 mt.'lik kum pistte yapılacaktır. 11 Arap atının birincilik için piste çıkacağı bu koşuda; BURSA'da 1300 mt.'lik koşusunda 1.29.80 ile birinci olan 1 – HASAN ABİ koşunun önde gelen isimlerinden birisidir. En yakın takipçileri olarak; 4 – AKÇEŞME , 5 – YILDIZABAKAN ve 2 – TUMBULEFE olarak sıralayabiliriz. Burada sürpriz yapabileceğini düşündüğüm safkanlar ise; 6 – AĞACEMAL ve 7 – AĞAZAMANI uygun bir yol bulmaları halinde isimlerinden söz ettirebileceklerini unutmamak lazım. 

5. KOŞU: Günün bir diğer MAIDEN yarışında ile ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1200 mt.'lik kum pistte yapılacak bu koşuda; 6 – ERKUTAY günün bir diğer banko safkanı olarak siz değerli dostlarıma önereceğim safkandır. Şimdi diyecekler ki bu at niye banko hemen açıklayayım onuda. Bu safkan daha önce bu pist ve mesafede start alıp 1.24.64'lük derecesi ile koşudan üçüncü olarak ayrılmıştı. Şuan baktığımızda yaptığı derecenin gruptaki safkanlardan daha iyi olduğunu göstermektedir. Peki hemen bir önceki yarışına gidelim… BURSA'da 1400 mt.'lik kum pistte ikinci olduğu yarış. KIZGINÖFKE, CANBULAN ve ÖLÜ DENİZ'i arkasında bırakmıştı, hatırladınız. O koşuda da KAFKAS İMPARATORU birincilikle ayrılmıştı. Şimdi BEŞLİ Ayağında start alıyor onunda altını çizmiş olalım. Neyse fazla da uzatmadan ERKUTAY'ın yarışı kazanamaması için herhangi bir problem göremedim. Tabiki koşu esnasında ne olur ne biter bilemeyiz. Benim görüşüm, bu safkanın yarışı rahat bir şekilde kazanarak MAIDEN'a veda etmesidir.

6. KOŞU: 4 ve Yukarı İngiliz safkanların 1800 mt.'lik kum pistte gerçekleştirecekleri HANDİKAP-14 mücadele ile TABELA AYAĞI'nı izleyeceğiz. 7 – HERCULES son yarışlarını da dikkate alırsak burada kazanmaya en yakın safkan ama N. AVCİ evvelsi gün İZMİR'de epey bir yarış aldı, burada nasıl bir senaryo oluşturur kafasında bilinmez. Rakiplerini sunmadan geçmek istemiyorum; 8 – SERBEYHAN , 6 – POWER OF BROTHERS ve 5 – WINTER GALLOP hata affetmeyecek isimlerdir.

7. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz atların HANDİKAP-15 koşusu ile günün son startı verilecektir. 1300 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz bu koşuda; Yine burada 5 – MY COST etkili jokeyi ile bu defa daha hazır bir şekilde gireceği koşuda birinciliğin güçlü adayı olarak gözüküyor. Diğer şanslı safkanlar olan; 2 – AUBERON ve 3 – JUNIOR ZAPPA ise geniş kuponların yazmasını önereceğim isimlerdir.

14 OCAK 2017 BURSA ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 1 – AYEFE (BANKO)

2.AYAK: 4 – 1 // 3 – 2 – 6

3.AYAK: 1 – HASAN ABİ // 4 – 5 – 2 // 6 – 7

4.AYAK: 6 – ERKUTAY (BANKO)

5.AYAK: 7 – HERCULES // 8 – 6 – 5

6.AYAK: 5 – MY COST // 2 – 3

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.