14 OCAK 2016 – ŞANLI URFA SİSTEM ALTILISI BY HİKO

ŞANLI URFA 14 Ocak 2016 Perşembe günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır.  7’li Please ve 7’li Ganyan 1. Koşu ile Saat: 18:00’de, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 18:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 – FOÇA GÜZELİ (1 – DİREJKIZI), 7 – ŞEVALABLA (10 – ŞEVVALGÜLÜ) ekürileri kapışırlar.

2. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Ekürilerden 5 – STURDY (ekürisi 6 – YAĞIZ BABA) ve 10 – KÜÇÜK EYLEM, 7 – YAKATORİ sırasına sürpriz isim olarak 3 – MİLFORD SOUND yazılabilir.

3. KOŞU: Evlere şenlik bir koşu tabiri caizse. Ama yinede önerebileceğim atlar var 14 – UNSTOPPABLE, 9 – SOLO PLAYER, 10 – GOLD SPEAR, 7 – MİLLİONDOLLAR BABY (ekürisi 11 – KILAVUZ HATİCE, 8 – SARAÇKIZI (ekürisi 15 – BORN FOR WİN) benim önerilerim. Koşunun favorisi 4 – KOZMİK’de kuponda yazılması gerekir diyorum.

4. KOŞU: 5 – SENCERHAN bu garip programda tek yazılabilecek bir at olarak gözüküyor. 7 – YEMCİ REŞİT bu ata rakip olur düşüncesindeyim. 

5. KOŞU: İlk atım çok müsait kilosu ile 8 – DÜLDÜLBİR tek yazılabilir aynı puandaki iki at 3 – KIZILYILMAZ ve 4 – KURTARDEDE’yi ayıramadım koşunun favorisi 5 – PİRİŞTİNELİ’de koşuda iddialı olabilir.

6. KOŞU: Günün ikinci maiden koşusunda en pişkin bir at olan 3 – KOMEDYEN ilk atım kötü koşması halinde işler karışır ve 5 – STRONG WİND, 9 – NALÇABAŞI gibi safkanlar devreye girer.

7. KOŞU: Son ayakta işler yine hayli zor 5 – SURUÇKAN, 14 – İBRAHİM AMCA ekürilerden 13 – YAĞIZIM gibi az puanlı atlar tercih edilmeli 6 – VEZİR TAY ve koşunun favorisi 1 – DİYARIN OĞLU’da yazılabilecek atlar.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.