14 OCAK 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 14 OCAK 2016 Perşembe AT YARIŞI Programında 6 koşu vardır. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 15:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 6 – NİNOŞUN OĞLU küçük kuponlarda tek bırakılabilir. Geniş oyun yapacaklar bu ayakta; 3 – ARZAK , 4 – ÇAKIRKAYA ve 8 – ABJARKAYA’yı yazmayı ihmal etmesinler. Ters bir yarış koşabileceğini düşündüğüm 5 – CAPPADOCIA tatlı bir ganyan ile ilk ayaktan yarışseverleri emekli edebilir. Lafın kısası 6 – NİNOŞUN OĞLU tek olmaz ise rakipleriyle beraber verdiğim sıralamadaki safkanlar yazılması gerekir.

2. KOŞU: 5 – CANIM CİĞERİM öncelikli olarak önereceğim safkan. Daha sonra; 3 – COMOGÜLÜ , 7 – ALAKIZ , 8 – SULTANPELİN ve 1 – RIO KARNAVALI kuponlarda bulunmalıdır.

3. KOŞU: Geçenki yarışında ikinci olan ve benim sürekli olarak takibim de bulunan 3 – BÜYÜK AMED bu koşuda günün bankosu olacaktır. Sizler tuttuğunuz safkan var ise yanına yazabilirsiniz.

4. KOŞU: 3 – FLAWLESS FACTORY küçük kuponların sığınağı olabilir. Rakipleri ise; 1 – SEPTEMBER WIND ve 4 – NO WOMAN NO CRY olacaktır.

5. KOŞU: Ağır kilosuna rağmen güzel yarışlar çıkaran 1 – DELİ DUMRUL başta olmak üzere, 4 – BÜREBEY ve 6 – SIRACA arasında birincilik mücadelesi olacaktır.

6. KOŞU: 2 – ANDARKAN ve 6 – ARSPET arasında bir yarış olacaktır.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.