Loading...

14 OCAK 2016 – İZMİR ALTILISI

14 OCAK 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 14 OCAK 2016 Perşembe AT YARIŞI Programında 6 koşu vardır. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 15:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 6 – NİNOŞUN OĞLU küçük kuponlarda tek bırakılabilir. Geniş oyun yapacaklar bu ayakta; 3 – ARZAK , 4 – ÇAKIRKAYA ve 8 – ABJARKAYA’yı yazmayı ihmal etmesinler. Ters bir yarış koşabileceğini düşündüğüm 5 – CAPPADOCIA tatlı bir ganyan ile ilk ayaktan yarışseverleri emekli edebilir. Lafın kısası 6 – NİNOŞUN OĞLU tek olmaz ise rakipleriyle beraber verdiğim sıralamadaki safkanlar yazılması gerekir.

2. KOŞU: 5 – CANIM CİĞERİM öncelikli olarak önereceğim safkan. Daha sonra; 3 – COMOGÜLÜ , 7 – ALAKIZ , 8 – SULTANPELİN ve 1 – RIO KARNAVALI kuponlarda bulunmalıdır.

3. KOŞU: Geçenki yarışında ikinci olan ve benim sürekli olarak takibim de bulunan 3 – BÜYÜK AMED bu koşuda günün bankosu olacaktır. Sizler tuttuğunuz safkan var ise yanına yazabilirsiniz.

4. KOŞU: 3 – FLAWLESS FACTORY küçük kuponların sığınağı olabilir. Rakipleri ise; 1 – SEPTEMBER WIND ve 4 – NO WOMAN NO CRY olacaktır.

5. KOŞU: Ağır kilosuna rağmen güzel yarışlar çıkaran 1 – DELİ DUMRUL başta olmak üzere, 4 – BÜREBEY ve 6 – SIRACA arasında birincilik mücadelesi olacaktır.

6. KOŞU: 2 – ANDARKAN ve 6 – ARSPET arasında bir yarış olacaktır.

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.