Loading...

14 OCAK 2016 – İZMİR ALTILISI (BY HİKO)

14 OCAK 2016 – İZMİR SİSTEM ALTILISI BY HİKO

İZMİR 8 Ocak 2016  Perşembe  günü 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır.  Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 15:00’de başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

 

1. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Startla birlikte numarayı alacak olan 1 – KOÇARLI çıktığı gibi bitirebilir. Üzerindeki binicisi İzmirde hiç koşu kazanamamasına rağmen 3 – ARZAK bu atı geçebilecek ilk isim, bu mesafede hiç deneyimi olmamasına rağmen üzerindeki etkili binicisi ile 7 – BAŞARILITAY’dan bir bomba bekliyorum. Sürprize çok müsait bir koşu olduğu için bu ayağa fazla at yazmak gerekiyor.

2. KOŞU: 5 – CANIM CİĞERİM günün ilk bankosu olabilecek bir isim 7 – ALAKIZ rakibi olur fazla at yazmak isteyenler için 6 – ÖZGESU ve 10 – KIRIMLI SULTAN favori atın kötü koşması halinde devreye girecek bomba atlar.

3. KOŞU: 4 – SUN BURN günün ikinci bankosu olmaya namzet bir at tek yazmak istemeyenler 3 – BÜYÜK AMED ve 5 – ZENCİRBEY’i ihmal etmesinler.

4. KOŞU: 3 – FLAWLESS VİCTORY ilk şanslı isim fakat kilo dezevantajı mevcut aksaması halinde 4 – NO WOMAN NO CRY ve 1 – SEPTEMBER WİND devreye girer.

5. KOŞU: Bu koşuda ilk önereceğim isim 5 – SOYLU KRAL daha sonra 4 – BÜREBEY ağır kilosuna rağmen 1 – DELİ DUMRUL ve 6 – SIRACA, 3 – SON KALELİM yazılabilecek isimler.

6. KOŞU: 4 – BLACK SUN, 12 – CURE SHUT KHAN, 8 – MY GOLD, 5 – SİDELİ, 13 – SİR PATRİCK benim önerebileceğim isimler. 

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.