14 OCAK 2016 – İZMİR SİSTEM ALTILISI BY HİKO

İZMİR 8 Ocak 2016  Perşembe  günü 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır.  Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 15:00’de başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

 

1. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Startla birlikte numarayı alacak olan 1 – KOÇARLI çıktığı gibi bitirebilir. Üzerindeki binicisi İzmirde hiç koşu kazanamamasına rağmen 3 – ARZAK bu atı geçebilecek ilk isim, bu mesafede hiç deneyimi olmamasına rağmen üzerindeki etkili binicisi ile 7 – BAŞARILITAY’dan bir bomba bekliyorum. Sürprize çok müsait bir koşu olduğu için bu ayağa fazla at yazmak gerekiyor.

2. KOŞU: 5 – CANIM CİĞERİM günün ilk bankosu olabilecek bir isim 7 – ALAKIZ rakibi olur fazla at yazmak isteyenler için 6 – ÖZGESU ve 10 – KIRIMLI SULTAN favori atın kötü koşması halinde devreye girecek bomba atlar.

3. KOŞU: 4 – SUN BURN günün ikinci bankosu olmaya namzet bir at tek yazmak istemeyenler 3 – BÜYÜK AMED ve 5 – ZENCİRBEY’i ihmal etmesinler.

4. KOŞU: 3 – FLAWLESS VİCTORY ilk şanslı isim fakat kilo dezevantajı mevcut aksaması halinde 4 – NO WOMAN NO CRY ve 1 – SEPTEMBER WİND devreye girer.

5. KOŞU: Bu koşuda ilk önereceğim isim 5 – SOYLU KRAL daha sonra 4 – BÜREBEY ağır kilosuna rağmen 1 – DELİ DUMRUL ve 6 – SIRACA, 3 – SON KALELİM yazılabilecek isimler.

6. KOŞU: 4 – BLACK SUN, 12 – CURE SHUT KHAN, 8 – MY GOLD, 5 – SİDELİ, 13 – SİR PATRİCK benim önerebileceğim isimler. 

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.