14 MART 2018 – BURSA ALTILISI

BURSA OSMANGAZİ Hipodromu 14 MART 2018 ÇARŞAMBA günü 6 koşulu bir yarış programına ev sahipliği yapacaktır… BURSA Hipodromunda; 1. Koşu ile Altılı Ganyan’ın ilk ayağı için saat 15:30’da günün ilk startı verilecektir. 

14 MART 2018 (14.03.2018) Çarşamba, BURSA 22. yarış günü programıyla ekranlara gelecektir. Bursa at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR… 4 ve Yukarı İngilizlerin katılacağı ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağını oluşturan HANDİKAP-17 mücadele için 1400 metrelik kum pistte günün ilk startı verilecektir. 8 safkanın piste çıkacağı bu zorlu yarışta; 5 – ILDIR RUZGARI ve 3 – FORTE arasında birincilik çekişmesi olacağını düşünüyorum… Rakip arayanların bu ayağa; 7 – HEADWAY , 2 – HARPUTLUNUN OĞLU , 8 – HILL HEAD , 4 – AK DIAMOND ve 6 – ANTONOV‘u yazarak sağlama almalarını öneririm… Genelde ilk ayaktan tertemiz yapmayı severler. O yüzden ne kadar çok at yazarsak o kadar şansımızı artırırız tabi diğer ayaklara at eklemekte problem oluşabiliyor. Bu yüzden küçük kurgulara ILDIR RUZGARI ve FORTE yazılarak geçilebilir diyelim…

2. KOŞU: 5 ve Yukarı Arapların 1900 metrelik kum pistte ki ŞARTLI-5 yarışıyla birlikte BURSA’da BEŞLİ GANYAN oyununun başlangıç startı verilecektir. 2 – IŞKINAT , 3 – KUTLUERİNOĞLU ve 4 – EGEBEYİ öncelikli olarak birinciliğe yakın gördüğüm safkanlardır… Sürprizi ise; 1 – VELİAHTIM ve 5 – BERATBEY yapabilir, dikkat…

3. KOŞU: 4 ve Yukarı İngiliz safkanların ŞARTLI-4 koşusuyla DÖRTLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1400 metrelik kum pist üzerinde 8 safkanın katılacağı zorlu yarışta; Aradan sonra bir yarış gören 8 – VELİAHT BETÜL tabela bile yapamadı… Ama bu defa daha hazır gireceği mücadeleden birincilikle ayrılmasını bekliyorum. Etkili pilotu da o düşüncede olmalı ki safkanı terk etmeyip, tercihlemiş gözüküyor. Lakin bu safkana rakip yazıp, geniş kupon yapacaklar 1 – AMAZING LOVE ile 2 – BEZMİ ALEM‘i gözardı etmesinler derim.

4. KOŞU: 3 Yaşlı 4 İngiliz atının 2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte ki ŞARTLI-5 mücadelesinde ise; 1 – HALİLŞAH ve 2 – LION FLAG mümkün değil ki ayırıp kuponlara yazalım. Her ikisi de farklı yönlerden kazanmaya yakın gördüğüm isimler oldukları için kuponlarınızda bulundurmanızı öneririm. İkisinden birini tek atmak gerçekten riskli duruyor, hele ki ALTILI’nın göbeğinde yatmak istemiyorsanız.

5. KOŞU: BURSA’da tabela ayağını oluşturan MAIDEN koşuya; 3 Yaşlı 17 İngiliz safkan katılacaktır. 1400 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek yarışta; Bu mesafede derece olarak öne gelen 2 – BABA DİNO alternatif tek denenebilir… Geniş oyun yapacakların; 8 – KAPTAN ABİ , 11 – MIRACLE SON ve 6 – GOLD PUNCH değerlendirmesi öneririm.

6. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların 1400 metrelik kum pist üzerinde ekranlara gelecek ŞARTLI-4 mücadelesiyle programın son startı verilecektir. 1 – AMANKAYA (5 ile eküri) kalitesiyle grubun üzerinde olduğunu düşündüğüm safkandır.

 14 MART 2018 BURSA ALTILI ŞABLONU: 

 1.AYAK:  5 – 3 // 7 – 2 – 8 – 4 – 6

 2.AYAK:  2 – 3 – 4 // 1 – 5

 3.AYAK:  8 – VELİAHT BETÜL // 1 – 2

 4.AYAK:  1 – 2

 5.AYAK:  2 – BABA DİNO // 8 – 11 – 6

 6.AYAK:  1 – AMANKAYA (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.