14 MART 2017 – ADANA ALTILISI

14 MART 2017 SALI günü akşamı ADANA YEŞİLOBA Hipodromunda 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. YEDİLİ GANYAN oyunu 1. Koşu ile saat: 18:30’da başlarkenALTILI GANYAN oyunu 2. Koşu ile Saat: 19:00’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

14 MART ADANA’da SALI gecesi 7 Koşu’lu yarış ekranlara gelecektir. 14 MART 2017 (14.02.2017) Adana yarış tahminlerim şu şekildedir; 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-4 mücadelesi ile ADANA’da YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE oyunu için ilk start verilecektir. 1900 mt.’lik kum pistte izleyeceğimiz mücadelede; 2 – BERRAGÜL bu koşuda en iyi dereceye sahip olan safkan olduğu için burada tek olarak yazılabilir düşüncesindeyim…

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR… 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN yarışı ise ALTILI GANYAN’ın ilk ayağını oluşturacaktır. 1300 mt.’lik kum pistte ekranlara gelecek koşuda; 10 – FADO , 6 – KÜBALI , 7 – PORTO RIKO ve 4 – CLIFF SURFER kuponlara ayrımsız olarak yazılması gereken isimler olduklarını düşünüyorum. Sürpriz için 11 – STROM ANGEL takibe alalım derim.

3. KOŞU: 4 ve Yukarı İngiliz atların katılacağı ŞARTLI-2 koşu 1900 mt.’lik kum pistte yapılacaktır. Son yarışında başarılı performans sergileyen 1 – ORADINARIO orjin olarak uzun mesafelere yatkınlığı ile bu koşuda öncelikli olarak tuttuğum isim olup, günün ilk bankosu olarak sizlere sunacağım safkandır.

4. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz safkanların HANDİKAP-15 mücadelesi ise 2000 mt.’lik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirilecektir. Anlaştığı jokeyi ile bir kez daha start alacak olan 2 – MORTODELA günün ikinci bankosu olarak kuponlara yazılabilir.

5. KOŞU: 4 Yaşlı Arap atların KV-6 koşusu ile ADANA’da ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1900 mt.’lik kum pistte ekranlara gelecek bu mücadelede öncelikli olarak tuttuğum isim 3 – DEMİRCİEFE olacaktır. Neden derseniz; 1 – POYRAZ ATEŞİ iyi bir safkan olmasına rağmen kilo dezavantı var, daha sonra yine bu pist ve mesafede DEMİRCİEFE koşudan birincilik ile ayrılırken POYRAZ ATEŞİ burun, boy vs. neyse kısa aralıklarla da olsa üçüncü olarak koşuyu tamamlamıştı. E hal böyle olunca kiloların artması da göz önünde bulundurulduğunda DEMİRCİEFE daha şanslı gözüküyor. İllaki en ciddi rakibi POYRAZ ATEŞİ onu rahat bırakmayacaktır. Fotoya kadar sürecek bu çekişme de 2 – ASALETLİ (5 ile eküri) ve 4 – HARPUTHANI fırsattan istifade güçlü ataklar ile gelerek koşunun rengini değiştirebilirler. Yani DEMİRCİEFE ve POYRAZ ATEŞİ birincilik çekişmesinde birbirlerini yerlerken diğer iki safkan hop bir bakmışsınız fotoda…

6. KOŞU: ADANA’da tabela ayağına geldiğimizde ise günün bir diğer MAIDEN mücadelesini izleyeceğiz. 7 – ONURKAN ve 1 – APOCALYPTO ikilisi kazanmaya birer adım önde olarak çalışmalarda çıkan isimlerdir. 5 – KOCA BABA , 9 – VASILY ve 10 – QUEEN OF SILVER geniş kuponlara eklenebilir.

7. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin katılacağı günün son ayağında; 1400 mt.’lik kum pistte yapılacak HANDİKAP-14 koşu için 18 İngiliz atı start alacaktır. İlk gözüme çarpan safkan tabiki sürekli tek attıım ama bir türlü birinciliğe kendini atamamış 2 – PROFESSOR oldu… Lakin sefer bu atı tek yazmayacağım belki çıkıp gelir… Rakiplerini sıralayacak olursak; 7 – PADRINO , 4 – COCHABAMBA ve 10 – SHUTKA kuponlara eklenerek sigortalı bir yarış seyretmiş oluruz.  18 – SOYDAN‘ı sürprizciler takibe almalıdır.

14 MART 2017 ADANA ALTILI ŞABLONU:

1. AYAK: 10 – 6 – 7 – 4 // 11

2. AYAK: 1 – ORADINARIO (BANKO)

3. AYAK: 2 – MORTODELA (BANKO)

4. AYAK: 3 – DEMİRCİEFE // 1 // 2 – 4

5. AYAK: 7 – 1 // 5 – 9 – 10

6. AYAK: 2 – 4 – 7 – 10 // 18

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.