14 MART 2016 – BURSA ALTILISI

BURSA 14 Mart 2016 Pazartesi günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Yedili Ganyan oyunu 1. koşu ile saat 14:00’da başlarken, Altılı Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat: 14:30’da başlayacaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

Haftanın ilk günü PAZARTESİ BURSA yarışları ile başlıyoruz. Bursa da ne kadar sade bir program görünse de ufak tefek süprizler ile yanıldığımız yerler olabiliyor. Burada verdiğimiz tahminlerin hiç bir şekilde TEŞVİK UNSURU taşımadığını bir kez daha belirtmek isterim. Burası sizlerin kurgunuzu oluşturmanızda yardımcı olan bir sayfadır. Bizler, siz değerli yarışseverlere yol gösterebilmek için burada yorumlarımıza yer veriyoruz. Hiç bir karşılık beklemeden, hiç bir ücret talep etmeden. Biz insanları seviyoruz. Tek amacımız bizlerin kurgusu dahilinde sizler ufak ya da geniş bütçeniz ne kadar elveriyor ise ona uygun halde kuponlar oluşturmanızdır. Burada verilen BANKO’lar belki hiç bir paralı site de verilmiyordur. Korkusuzca ve dürüstçe bizler tahmin paylaşıyoruz. Tahminlerimiz de yanılma paylarımız olabilir. Ama unutmayın biz sadece genel hatları ile oyunu değerlendirip yorumlar da bulunuyoruz. Maalesef sizlerden bir ücret bekleyerek büyük altılı şablonları paylaşmıyoruz. Geçenler de gene facebook ve sitemizden gelen yorumlar (mesajlar) doğrultusunda arkadaşlar yazmışlar… Diyorlar ki, “Bize Oyun Verin” anlattığımız nokta burası. Biz oyunu şablon halinde buraya yazıyoruz. Ayrıyeten ne kendimize farklı bir oyun ne de bir başkasına farklı oyun vermiyoruz. Bizim amacımız burada bu oyunun kurgusunu paylaşmaktır. Evet beraber de kazandığımız oluyor, beraber de üzüldüğümüz oluyor. Ama çoğu kişi buradan faydalanıp kendi kurgusunu oluşturduğu taktirde kazançlı çıkıyor. Bizler ufak altılı veririz, sizler değerlendirip kendinize uygun hale getirirsiniz… Temennimiz herkesin kazanmasından yanadır. Asla ve asla kimsenin üzülmesini istemeyiz. Ama bu oyunun bir ŞANS OYUNU olduğunu da unutmamak gerekir. Bazen bakarsınız favoriyi vermeyiz, bazen bakarsınız ganyanlı bir atı banko veririz. Bu sitede iki tahminci olduğunu birisi benim tarafımdan birisi de HİKO tarafından verildiğini unutmayın. Biz iki kişi bu site de sizlere yardımcı olmak için varız… Dileriz bizleri her daim takdir eder, her daim takip edersiniz. Bizler yarışseverin her zaman kazanmasından yana elimizden geleni yapmaya hazırız. Sunduğumuz şablonlar ile sadece genel hatları ortaya çıkardığımızı da unutmayınız. Gene lafı uzattım, kusuruma bakmayınız. Hemen yorumlarıma geçiyorum… 14 Mart 2016 BURSA at yarışı tahminlerimize geçebiliriz.

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): Yedili ganyan ayağına MAIDEN ile merhaba diyoruz gene. Bursa da bu alışkanlık gibi oldu sanırım. Bizler altılı üzerine genel de yorumlarımızı yazıyoruz ama siz değerli yarışseverlerimiz  için yedili koşusuna da önerilerimizi sunuyoruz. Şöyle bir bakdığımda; 1 – ÇERKES BEY ve 8 – YALÇINIM ilk göze batan safkanlar olarak ön plana çıkıyor. Son koşularında başarılı bulduğum 10 – VOLKANKIZI bu iki safkanın ciddi rakibi olabilir düşüncesindeyim.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 14 Mart 2016 Altılı ganyanın başlangıç koşusu olan bu yarışta, 1 – YURTTAY ekürisi (6 – SEMEND) ile çok şanslı görünüyor. Lakin rakip arayanlara önerim ise; 3 – MERTADAM yazılabilir.

3. KOŞU: 5 ve Yukarı Araplar ŞARTLI-3 mücadelesi ile BURSA’da beşli ganyan oyunu başlayacaktır. Bu grubu rahat geçebileceğini düşündüğüm 4 – FENERLİCAN ilk at olarak önereceğim isimdir. 10 – YILDIZHAN STAR yakaladığı form ile bu yarışta farklılık gösterebilir. Süpriz olarak ise önerim; Uzun bir aradan sonra yapmış olduğu galoplar ile dikkat çeken 9 – PALA DAYI olacaktır. 

4. KOŞU: 1 – COUNT ON YOU günün ilk bankosu olarak önermek istiyorum.

5. KOŞU: 2 – CLARK KENT ve 1 – RÜZGAR ETO arasında geçebilecek bir yarış gibi görüyorum. 6 – FRATELLI bu sefer hafif kilosu ile bu iki isime rakip olabilir.

6. KOŞU: 3 – KOMAN YİĞİDİM günün bir diğer bankosu olacaktır. 

7. KOŞU: Bursa altılı ganyanın son ayağına önerebileceğim isimler şunlardır; Kocaeli pistinden sonra Bursa’ya getirilen 4 – BALASAGUN daha iyi bir yarış çıkaracağı görüşündeyim. Rakipleri ise; 7 – PERFORMER ve 8 – SLEVEN olarak gözükmektedir. Bu koşu da süprize açık olduğundan geniş kuponlarda; 9 – SERÇE , 11 – DİLEKGÜLÜ , 2 – VELOCITY , start sorunu yaşamaz ise 3 – GREEN PUSS ve 14 – SHAKEHEAD (13 ile eküri) değerlendirilebilir.

 

 

14 MART 2016 BURSA ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 1 – YURTTAY // 3

2.AYAK: 4 – 10 // 9

3.AYAK: 1 – COUNT ON YOU (BANKO)

4.AYAK: 2 – 1 // 6

5.AYAK: 3 – KOMAN YİĞİDİM (BANKO)

6.AYAK: 4 – 7 – 8 // 9 – 11 – 2 – 3 – 14

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.