14 KASIM 2017 – ADANA ALTILISI

14 Kasım SALI günü ADANA Yeşiloba Hipodromu’nda 7 koşulu bir yarış program bulunmaktadır. Yedili Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat 18:00’de ve ALTILI GANYAN Oyunu 2. Koşu saat 18:30‘da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

14 Kasım 2017 SALI günü ADANA’da 7 koşulu program ekranlara gelecektir. 14 Kasım 2017 (14.11.2017) Adana at yarışı tahminleri şu şekildedir;

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı 9 İngiliz atının katılacağı MAIDEN yarış ile YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLASE’nin başlangıç startı verilecektir. 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte ekranlara gelecek koşuda; 1 – ARUV BALA ve 6 – TAMID arasında birincilik çekişmesi olacağını düşünüyorum. Sürpriz için 5 – MICE MACHO MAN ve 3 – JUST FEARLESS dikkat edelim…

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR. KOZAN KOŞUSU KISA VADE-7 mücadele ile ADANA’da ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. 1900 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek yarışa; 3 Yaşlı 10 İngiliz safkan katılacaktır. 2 – CREED koruduğu formuyla bu yarışı kazanmasını beklediğim günün ilk BANKO safkanıdır.

3. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların 1900 metrelik kum pistte ki ŞARTLI-3 yarışı ile BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 6 – ATEŞ KRALLIĞI grubun üzerinde bir safkan olup, alternatif tek olarak düşünülebilir. En ciddi rakibi ise 2 – KAMALIÇAŞ geniş kuponlarda bulunmalıdır. 1 – AVATAR , 4 – FIRAT AĞA ve 7 – ÖZKARA sürprize müsait gördüğüm diğer şanslı isimlerdir.

4. KOŞU2 Yaşlı 9 İngiliz safkanın piste çıkacağı HANDİKAP-14 mücadeleyle birlikte DÖRTLÜ GANYAN oyunu oynanabilecektir. 1300 metrelik kum pist yapılacak yarışta; Riskli de olsa 1 – ANKA diğer rakiplerine göre bende ön plana çıktığı için alternatif banko olarak önereceğim. ADANA’daki 1200 metrelik kum pistte gerçekleştirdiği KISA VADE-6 koşusundaki yarışını tekrarlaması halinde kazanmasını bekliyorum. Rakip arayanlar; 4 – GALLUS , 2 – SHARPA ve 3 – BABAREŞİT‘i ekleyebilirler.

5. KOŞU: KARATAŞ BELEDİYESİ KOŞUSU KISA VADE-7 yarış ile ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1200 metrelik kısa mesafeli kum pist üzerinde izleyeceğimiz mücadeleye; 3 ve Yukarı 7 İngiliz atı katılacaktır. Geçen seneden bu yana ADANA pistinden uzaklaşan 7 – GOOD CURRY sevdiği piste geri dönüyor… Bizlere de banko önermek düşüyor.

6. KOŞU: ADANA’da günün bir diğer MAIDEN mücadelesiyle, tabela ayağı için start verilecektir. 2 Yaşlı İngilizlerin start alacağı bu koşuda; Yine burada 5 – KARAFIRAT, artık ne denebilir ki bu safkan için… Şaşırdım kaldım, inatçı mıdır yoksa sürekli tabela yaptırılması mı isteniyordur çözemedim… Kazanmaması için hiç bir sebep yok ama yine de sağlamcı arkadaşlara 3 – CAHİL , 2 – BIG BET ve 10 – TALİA HANIM‘ı yazmaları konusunda ısrarcı olacağım. Küçük kupon yapanların KARAFIRAT’ı tek atıp, tabelaya değil de artık birinciliğe koşması için beklemeleri gerekir. Her defasında birinciliğe koşsun diye ümit ettiğimiz KARAFIRAT, bakalım yine bize ters köşe mi yaptıracak yoksa Müslüm ÇELİK idaresinde fotoya mı uzanacak… Hayırlısı diyelim.

7. KOŞU: 1400 metrelik kum pist üzerinde yapılacak programın son koşusu olan ŞARTLI-4 yarışa; 3 Yaşlı 13 Arap atı katılacaktır. 2 – ÇIRAK , 8 – UZUN BEY ve 1 – AKERSAN üçlüsü birinciliğin güçlü adayları olup, kuponlarınıza ayrımsız yazmanızı öneririm.

14 KASIM 2017 – ADANA ALTILI ŞABLONU

  1. AYAK: 2 – CREED (BANKO)
  2. AYAK: 6 – ATEŞ KRALLIĞI // 2 // 1 – 4 – 7
  3. AYAK: 1 – ANKA // 4 – 2 – 3
  4. AYAK: 7 – GOOD CURRY (BANKO)
  5. AYAK: 5 – KARAFIRAT // 3 – 2 – 10
  6. AYAK: 2 – 8 – 1
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.