14 KASIM 2016 – ŞANLIURFA ALTILISI

ŞANLIURFA'da 14 KASIM 2016 Pazartesi günü 7 koşulu bir program var. 7'li Ganyan ve 7'li Please 1. Koşu ile saat: 18:00'da, 6’Lı Ganyan oyunu ise 2. Koşu saat: 18:30’da başlıyor. 

PAZARTESİ gününün ikinci altılı programı olarak ekranlara gelecek olan 7 Koşulu URFA yarışları ile sezonun ilk startı verilecektir. Günün önemli yarışı 4. Koşu'da; "ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU" olacaktır. 14 KASIM 2016 (14.11.2016) Şanlıurfa at yarışı tahminlerimiz şöyledir;

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN koşusu ile ŞANLIURFA'da YEDİLİ GANYAN oyunu için start verilecektir. 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek yarışta; 9 – SWEET BITTER kazanmaya en yakın safkandır. Rakipleri ise; 5 – BIXI ve 2 – BORBORE olabilir. Sürpriz için; 3 – KOLERA ve 7 – ÖKSÜZKIZ takibe almak gerekir.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Arapların ŞARTLI-4 mücadelesi ile ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. 1400 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilece koşuda; 5 – İÇİMSU ve 8 – ŞÜKRANIN OĞLU ikilisinden birincilik bekliyorum. Geniş kuponlara ise; 7 – MİR ZALİM , 1 – ÖZDORUK ve 6 – LİDER DOĞAN yazılmalıdır diye düşünüyorum.

3. KOŞU: 3 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-15 yarışı ile BEŞLİ GANYAN oyunu için start verilecektir. 1700 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek koşuda; 2 – DEDE ME ve 8 – AWFUL SCORE rakiplerinin birer adım önünde gördüğüm safkanlardır. Eksik koşmaları halinde ise; 1 – ANIZARBOS ve 4 – ZEITGEIST (6 ile eküri) yarışı lehine çevirebilecek isimlerdir.

4. KOŞU: ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU ile 3 ve Yukarı İngiliz safkanların 2000 mt.'lik kum pistte gerçekleştirecekleri KV-8 mücadelede; 10 – SİVEREK BEYİ kazanmaya daha yakın bulduğum ve öncelikli olarak tuttuğum safkandır. Rakip arayanlar; 8 – KIRDEMİRKIR , 5 – CASH OUT , 11 – ZAHAN ve 1 – KING UGLY kuponlarına ekleyebilirler. Sürpriz için; 3 – BLACKS WINNER ve 4 – BRAVE GREY değerlendirilebilir.

5. KOŞU: Günün bir diğer MAIDEN koşusu ile 2. ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. Orjini kuvvetli olan 1 – HAS ABJAR (Royal Abjar yavrusu) sürekli tabela içlerinde gezinmeye artık bir son vermelidir diye düşünüyorum. M. AKYAVUZ bakalım URFA'da safkanın istediği birinciliğine kavuşturabilecek mi izleyip göreceğiz. Eğer yine ikincilik ve üçüncülükte kalırsa hata kollayacak olan 5 – UMUDA KOŞAN ve 3 – POYRAZ BU yarışı lehine çevirerek kazanabilirler.

6. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-4 mücadelesi ile URFA'da tabela ayağı ekranlara gelecektir. 1700 mt.'lik kum pistte yapılacak yarışta; Son koşularını başarılı bulduğum 9 – PRENSES SARA günün ilk banko safkanı olarak önereceğim isimdir.

7. KOŞU: 3 Yaşlı Arap atların ŞARTLI-3 koşusu ile günün son ayağı için start verilecektir. 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek mücadeleyi karışık bulsam da 5 – AĞILMUSBEYİ birazdaha öncelikli olarak çıktığı için günün bir diğer bankosu olarak önermek istiyorum. Lakin bu safkanın gelmemesi halinde ya pleaseler şans bulur ya da sağlam sürpriz kendisini bize gösterir… Geniş kupon yapan dostlar, tuttukları atları kuponlarına eklemelerini öneririm. 

14 KASIM 2016 – ŞANLIURFA ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 5 – 8 // 7 – 1 – 6
  2. AYAK: 2 – 8 // 1 – 4
  3. AYAK: 10 – SİVEREK BEYİ // 8 – 5 – 11 – 1 // 3 – 4
  4. AYAK: 1 – HAS ABJAR // 5 – 3
  5. AYAK: 9 – PRENSES SARA (BANKO)
  6. AYAK: 5 – AĞILMUSBEYİ (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.