14 KASIM 2016 – BURSA ALTILISI

BURSA 14 KASIM 2016 Pazartesi günü 7 koşulu bir yarış programı ile ekranlara gelecektir.. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 1. Koşu ile saat: 14:00'da, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 14:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

14 Kasım Pazartesi sezonun ilk yarış günü olan BURSA'da öncelikle hepinize bol şanslar dilemek isterim. Tüm yarışseverlere hayırlı bir sezon olmasını ve bol kazançlı yarışlar kazanmanızı temenni ederim… Haftanın ilk günü ve gündüz yarışlarına ev sahipliği yapacak olan OSMANGAZİ Hipodromunda 7 yarış ekranlara gelecektir. Genelde sezonu açılan pistlerde ilk tahminler ve ilk yarışlar ters bitebilir. Çünkü; Diğer pistlerden gelen safkanlar olacaktır veya start arası olanlardan katılanlar vardır. Bu durumda galoptu, koşuydu vs. inceleme yapabilmemiz zor. Yine de genel hatlarıyla bakarak bazı tahminlerde bulunabiliriz. Tabiki diğer pistlerden hazır bir şekilde BURSA'ya gelecek olan atları önplanda tutarak sizlere sunacağız. Yine de aklınııza veya gözünüze takılan safkanlara kuponlarınızda yer vermenizi öneririm. Günün önemli yarışları ise; 4. Koşu'da; "CONKBAYIRI KOŞUSU" ve 5. Koşu'da; "ORHANELİ KOŞUSU" olacaktır. 14 KASIM 2016 (14.11.2016) Bursa at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı Arapların MAIDEN koşusu ile BURSA'da yeni sezonun açılış koşusu ekranlara gelecektir. Aynı zamanda YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PELASE'nin başlayacağı bu koşu 1400 mt.'lik kum pistte gerçekleşecektir. 3 – ERKUTAY kazanmaya en yakın safkan olarak gözüküyor. Rakipleri ise; 8 – OĞLUM KAYRA ve 4 – FECİR'i kuponlarınıza ekleyebilirsiniz.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-15 mücadelesi ile BURSA'da ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. 1300 mt.'lik kum pistte yapılacak yarışta; 1 – COUNT ON YOU ve 2 – MARMARAY arasında birincilik çekişmesi olacağını düşünüyorum. 3 – ARCHMAN ve 4 – HEADWAY ise ciddi rakip olabilecek güçte isimlerdir. Bu safkanların dışında sürprize yer vermek isteyenlere; 6 – LADY HUNTERS ve 5 – WINTER GALLOP önerebilirim.

3. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz safkanların HANDİKAP-15 koşusu ise 1400 mt.'lik kum pistte gerçekleşecektir. Sevdiği pist ve mesafede start alacak olan 2 – RAZİYE ANA burada alternatif banko olarak düşünülebilir. Rakip arayanlar; 5 – STORMBELL , 3 – LADY FALCON ve 1 – OCEAN LOWER (4 ile eküri) kuponlarına yazmayı unutmasınlar derim. 6 – BESTEREK ve 7 – BEZMİ ALEM sürpriz yapmaya müsait isimler olup takibe alınmalıdır.

4. KOŞU: CONKBAYIRI KOŞUSU, BURSA'da günün ilk önemli yarışı olarak ekranlara gelecektir. 2 Yaşlı İngiliz atların katılacağı KV-7 mücadele 1300 mt.'lik kum pistte gerçekleşecektir. KOCALİ'de yarış hayatına merhaba diyen 4 – GOLD FOOT iki koşusunu da kazanarak pistten ayrılmıştı. Etkili pilotu ile bu defa BURSA'da start alacak olan GOLD FOOT küçük kuponlar da riske girilerek banko olarak yazılabilir. En ciddi rakipleri ise; 2 – ASK ME FLY ve 1 – MEAN OF LIFE olacağını düşünüyorum. ANKARA'da son yarışında SATIŞ koşusunu kazanarak buraya gelen 5 – TİMSAL jokey farkından dolayı sürprizde değerlendirilmeye değer…

5. KOŞU: ORHANELİ KOŞUSU ise günün bir diğer önemli yarışıdır. 1200 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek KV-7 mücadeleye 3 ve Yukarı İngilizler katılacaktır. Sevdiği pistte, uyumlu jokeyi ile tekrar start alacak olan 5 – BÜYÜK AJİBA günün ilk banko safkanı olarak önereceğim isimdir.

6. KOŞU: BURSA'da ikinci MAIDEN mücadele, beşinci ayakta ekranlara gelecektir. 5 – KIZGINÖFKE (10 ile eküri) ve 7 – ÖZBİLGİN ikilisi burada kazanmaya en yakın duran safkanlardır. Eğer bu ikili eksik koşu sergiler ise; 3 – AYEFE , 4 – ÇETİNBABA ve 2 – ALTINBİLEK (6 ile eküri) koşuyu lehine çevirebilecek isimler olarak düşünülmelidir.

7. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-14 mücadelesi ile OSMANGAZİ hipodromunda son start verilecektir. 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte yapılacak yarışta; Biraz riskli de olsa 3 – AK KATMER günün bir diğer banko safkanı olarak tuttuğum isimdir.

14 KASIM 2016 BURSA ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 1 – 2 // 3 – 4 // 6 – 5

2.AYAK: 2 – RAZİYE ANA // 5 – 3 – 1 // 6 – 7

3.AYAK: 4 – GOLD FOOT // 2 – 1 // 5

4.AYAK: 5 – BÜYÜK AJİBA (BANKO)

5.AYAK: 5 – 7 // 3 – 4 – 2

6.AYAK: 3 – AK KATMER (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.