Covid19 sonrası altılı rekor ikramiyeler vermeye devam ediyor. Dolayısıyla biz de kuponlarınıza dikkat edip, küçük miktarlarda oynamanız gerektiği konusundaki önerilerimize devam etmek durumundayız. Safkanlar, jokeyler, istatistikler oturana kadar; en azından Gazi’ye kadar bir süre daha temkinli olmakta fayda var.

Gelelim yarışlara; 14 Haziran 2020 Pazar günü gündüz koşuları İstanbul’da 10 koşuluk yarış programıyla start alıyor. Çift altılı ganyan oynanacak.

Birinci altılı ganyan 1. koşu ile birlikte saat 13:30’da başlayacak.

İkinci altılı ganyan ise 5. koşu ile birlikte 15:30’da ekranlara gelecek.

 

1.KOŞU – BİRİNCİ ALTILI GANYAN BAŞLAR.

Maiden ile start veriyoruz. Olabildiğince safkan yazılmalı. (10)TOPUKLU EFEM ve (1)ATEŞİN GÖZÜ ilk sırada gördüğüm isimler. Kaizbert temsilcisi (6)MAKARON ve Özgünhan temsilcisi (4)GÜNBİLEN yarışın iddialı isimlerinden olacaktır. Son olarak da Mehmet Kaya idaresindeki (3)FIRTINALI DENİZ‘i ekliyorum.

2. KOŞU

Altaha orjinli (1)KARAGÜL BEYİ‘ne olan inancımı yitirmedim. Yine, yeniden deneyeceğim ilk safkanım. Haklı favori çıkacağını düşündüğüm (2)AKKULA bu performansıyla güçlü rakip olur hatta alternatif kuponlarda tek denenebilir. Performansını beğendiğim ve daha önce Gökhan Kocakaya ile 3/7 yapan (5)DUMAN ve sezona fırtına gibi girmiş Hışman Çizik idaresinde çim de rakiplerine nazaran daha tecrübeli (4)BODRUM KALESİ’ni ekliyorum.

3.KOŞU

(1)ŞARLO bu grubu üzerinde bir safkan ve Mehmet Kaya idaresinde güle oynaya gelmesi lazım. Ama ben yıkmaya oynayacağım. İlk safkanım her geçen gün daha iyiye gelen ve potansiyelli isimlerden (2)BÜYÜK ATLI sürpriz rakibi yazacağım. Kocakaya ile koşacak (9)KORKMAZEFE ve Özcan Yıldırım ile ilk kez start alacak mesafeyi seven isimlerden (7)CİĞERDELEN son safkanım.

4.KOŞU

Three Valleys orjinli (3)HITOMI‘yi bir adım önde görsem de 1-4’ün eküri koştuğu yarışta 4 safkanla hepsi geçip kapatıyorum.

5.KOŞU – İKİNCİ ALTILI GANYAN BAŞLAR.

Yıllarca üst gruplarda oldukça başarılı koşular çıkartan (1)BIG BROWN bugün Hışman Çizik ile start alıyor. Daha önce BIG BROWN’a binen Özcan ise KATMA DEĞER ile koşacak. Oldukça farklı bir yarış bekliyorum. 8 yaşında ve 281 gündür koşmayan bir BIG BROWN var. Yeter mi? Kocaman yürekli safkana güvensem de kendisinden 4 yaş küçük GRSASHOF gibi isimler göz kırpıyor. Ancak şöyle bir realite var ki BIG BROWN geçildiği taktirde yanına yazılacak ismi bulmak için çok fazla safkan yazmak lazım. Ben bu riski alıyorum. Son bir türkü daha BIG BROWN. Bizim için koş, geçilmez.

6.KOŞU

2000 kum pistte (1)HAZAR DENİZİ‘ni 63 kiloda yazmak istemiyorum ama boş kilolu isimlere baktığımda eşek desem eşeğe hakaret etmiş olurum sanırım. Kilodan etkilenmeyeceğine inanarak eşeklerle safkanları ayırıp safkanları sırasıyla yazmak gerek; (4)YURTYAPAN, (2)KARKAMIŞ (5)SERDENGEÇER son olarak da (3)BİRÖMÜR.

7.KOŞU

Maiden koşuda (9)SAMSUN ve (12)ZAZU ön plana çıkan isimler. (4)HECEMİNE ve (7)OLSAR iyi başlangıç yapabilirler. Kaizbert orjinli (3)HASRETKÖPRÜSÜ  ve ekürilerden (6)KAYIP ELMAS yazacağım isimler. Bütçe ölçüsünde hepsi de geçebilirsiniz.

8.KOŞU

Mükemmel bir yarış. Özlemiştik be RHYTHM DIVINE ve ULANBATOR. Bu ikisi arasında geçmesini beklediğim mücadelede ULAN BATOR’u bir türlü şampiyon kategorisine getiremedik. Yıllar önce Gazi’de Tokaçoğlu ile ilk sırada kolladığım ve kendisinden çok şey beklediğim ULAN BATOR her ne kadar bir tık üzerini yapabilmiş olsa da beklediğim şampiyonlukları göğüsleyemedi. Zira daha önce defalarca geçildiği (3)RHYTHM DIVINE ne yazık ki kendisinden daha winner bir isim. İkisinin omuz omuza fotoya süzüleceğini ve sonunda (3)RHYTHM DIVINE‘ın kazanacağını düşünüyorum.

9.KOŞU 

(6)KINGSMAN mükemmel bir isim. Çok formda safkanlar olmasına rağmen kaliteli safkan burayı geçecektir. Rakip yazmak isteyenler için son 4 startını kazanan (4)PARİON, (3)ÇAKALINOĞLU  (8)QUANTE VOLTE  ve son olarak (2)CLOUDS OF VICTORY eklenebilir.

10. KOŞU

(11)LA QUERDA ilk sırada koşar. (4)ONLY FOR YOU güçlü rakibi olacaktır. Eksik koşmaları durumunda (2)GYPSY GIRL ve (7)BONUS devreye girebilir. (1)ARAGONA ve (14)TREACHEROUS yazmak istediğim son isim.

14 HAZİRAN 2020 İSTANBUL 1. ALTILI KUPONU

1.AYAK – 1.KOŞU 10-1-6-4-3

2.AYAK – 2.KOŞU 1-2-5-4

3.AYAK – 3.KOŞU 1-2-9-7

4.AYAK – 4.KOŞU 3-4-2-5 (1-4 eküri hepsi)

5.AYAK – 5.KOŞU (1)BIG BROWN

6.AYAK – 6.KOŞU 1-4-2-5-3

14 HAZİRAN 2020 İSTANBUL 2.ALTILI KUPONU

1.AYAK – 5.KOŞU (1)BIG BROWN

2.AYAK – 6.KOŞU 1-4-2-5-3

3.AYAK – 7.KOŞU 9-12-4-7-3-6

4.AYAK – 8.KOŞU  (3)RHYTHM DIVINE

5.AYAK – 9.KOŞU (6)KINGSMAN // 4-3-8-2

6.AYAK – 10.KOŞU 11-4-2-7-1-4

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.