14 HAZİRAN 2016 – KOCAELİ ALTILISI

KOCAELİ 14 Haziran 2016 Salı günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 1. Koşu ile saat: 18:30’da, Altılı Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat: 19:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

Salı günü KOCAELİ hipodromu 7 koşulu gece yarış programına ev sahipliği yapacaktır. 14 Haziran 2016 Kocaeli at yarışı tahminlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-5 mücadelesi ile KOCAELİ’de yedili ganyan oyunu başlayacaktır. Bu koşuda; 3 – STEEL HORSE etkili jokeyi ile birinciliğe en yakın safkandır ve bu koşuda banko olarak sizlere önerebileceğim bir isimdir.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Adana’da altılı keyfi saatler 19:00 gösterdiğinde 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi ile ekranlara gelecektir. 8 – MANA (5 ile eküri) öncelikli olarak yarışı kazanmaya en güçlü aday safkan… Bu safkanın en ciddi rakibi ise; 10 – STAR GIRL olacağını düşünüyorum. Elbetteki 4 – KIZIL GÜNEŞ ve 6 – KRALİÇE HERA yazmadan kupon yapmak olmaz. Ben şablon sıralamam da bazen favori isimleri sonlarda verebiliyorum. Bu tamamen çalışmalarım doğrultusunda sırayla çıkan isimleri yazdığımdan ötürüdür. Siz değerlendirirken genel hatlarıyla incelerseniz sevinirim.

3. KOŞU: 5 ve Yukarı Arap safkanlarının ŞARTLI-3 mücadelesi ile Beşli Ganyan oyunu başlayacaktır. 1700 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 7 – GÜLERANA ve 10 – YOLAŞAN birlikte şans tanıyacağım safkanlardır. Rakip olarak; 2 – PAMUK NİNE ve 9 – KÖSENİM (11 ile eküri) kuponlara eklenebilir. Sürpriz arayanlar; 1 – TUMBUL YAPRAK ve 3 – ADIMNUR dikkat edilmelidir.

4. KOŞU: 4 Yaşlı Arapların HANDİKAP-16 mücadelesi ile 4’lü Ganyan oyununa start verilecektir. 2000 mt.’lik kum pistte gerçekleşecek bu koşuda; 1 – BAŞMİMAR günün bankosu olarak sizlere önereceğim isimdir.

5. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap safkanlarının KV-7 mücadelesinde; Günün en zorlu yarışı bizleri bekliyor diye düşünüyorum. Bu koşuyu HEPSİ diyerek geçmeniz daha doğru olur kanısındayım. Lakin tuttuğunuz isimler vardır, onları değerlendirmek isterseniz de saygı duyarız… Ama bu koşu gözüme karışık geldi. Altılı ganyanın ikramiyesini belirleme de rol oynayabilir.

6. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi 1500 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecektir. Bu koşuda; 1 – AKYAZILI DİLA içimden bir ses bu koşu ile artık MAIDEN’a veda edecektir diyor. Lakin rakipleri olacaktır elbette. Bunlar; 7 – ENFARUJ , 11 – WARRIOR LADY ve 5 – CEYLAN HANIM geniş kuponlar da değerlendirilebilir.

7. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-15 mücadelesi ile KOCAELİ’de yine bir yarış gününün sonuna geliyoruz. 14 safkanın start aldığı bu koşuda; Bu mesafe ve pisti seven 3 – MUSYUS etkili jokeyi ile bir kez daha banko olarak sizlere önereceğim isimdir.

14 HAZİRAN 2016 KOCAELİ ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 8 – MANA // 10 – 4 – 6 

2.AYAK: 7 – 10 // 2 – 9 // 1 – 3

3.AYAK: 1 – BAŞMİMAR (BANKO)

4.AYAK: HEPSİ

5.AYAK: 1 – AKYAZILI DİLA // 7 – 11 – 5

6.AYAK: 3 – MUSYUS (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.