13 EYLÜL 2016 – İSTANBUL ALTILISI

ÇARŞAMBA günü İSTANBUL'da 9 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. 1. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile Saat: 17:15'de, 7’li Plase ve 7’li Ganyan 3. Koşu ile Saat: 18:30’da, 2.Altılı Ganyan oyunu ise 4. Koşu ile saat: 19:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim… 

13 Eylül ÇARŞAMBA günü yapılacak olan İSTANBUL gece yarışları 9 koşu programıyla ekranlara gelecektir. Günün önemli yarışı; 7. Koşu'da "AKBATUR KOŞUSU" olacaktır. 13 EYLÜL 2016 (13.09.2016) İstanbul at yarışı tahminlerimiz ise şu şekildedir;

1. KOŞU – (BİRİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)2 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-3 mücadelesi ile İSTANBUL'da 1. ALTILI GANYAN oyunu için start verilecektir. 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte izleyeceğimiz bu yarışta; 1 – PROXIMO ve 3 – EXOTIC PRINCESS ikilisinden birincilik bekliyorum.

2. KOŞU1900 mt.'lik çim pistte 3 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-5 mücadelesi ekranlara gelecektir. Son yarışında bu pist ve mesafeden ikincilik ile ayrılan 4 – BEHRAMKALE bu defa birinciliğin en güçlü adayı olarak gözükmektedir. Sürpriz için 7 – PANZEHİR burada dikkate alınması gereken safkandır.

3. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 Yaşlı Arapların HANDİKAP-15 koşusu ile VELİEFENDİ HİPODROM'unda YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE oyunları başlayacaktır. 1 – ERAYHAN ve 5 – ASLANSÜTÜ ikilisi bu koşuda yeterli olacaktır. 2 – CANDOSTUM ve 6 – NEVCİHAN ise sürpriz yapmaya müsait olarak gördüğüm diğer şanslı isimlerdir.

4. KOŞU – (İKİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)3 Yaşlı İngiliz atların HANDİKAP-17 mücadelesi ile 2. ALTILI GANYAN oyunu için start verilecektir. Son yarışlarını kazanarak dikkatleri üzerinde toplamayı başaran 3 – HECTOR bu koşuda benim favorim olarak önplana çıkardığım safkandır. Neden derseniz; Jokeyi aynı, mesafe biraz kısalmış olsa da kazanmasını beklediğim isimdir. Eksik koşması halinde ise; 2 – EXCHANGER , 5 – GOLDINIADIS ve 4 – PAN REKA hata affetmeyecek safkanlar olup, adlarından söz ettirebilirler.

5. KOŞU: Günün ilk MAIDEN mücadelesi ile İSTANBUL'da BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1300 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek olan yarışta; 14 Arap atı birincilik için mücadele verecektir. 7 – KAMÇI etkili pilotu S. KAYA ile birinciliğe yakın bulduğum safkan olup günün ilk bankosu olarak önereceğim isimdir. Doğrusu burası MAIDEN bir koşu ve banko vermek biraz riskli olsa da gözüme ilk bu ayağı kestirdim ve tuttuğum safkanı size önerdim. Dilerseniz diğer koşularda tek atabilir ve buraya fazla at yazabilirsiniz… Tamamen kendi kurgunuza uygun şekilde değerlendirmenizi öneririm…

6. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-16 yarışı ise 2000 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirilecektir. 3 – HERRING burada uygun kilosu ve sevdiği mesafede kazanmasını beklediğim ilk safkan olup günün bir diğer bankosu olarak siz değerli yarışseverlerimize önerimdir.

7. KOŞU: "AKBATUR KOŞUSU" ile 3 Yaşlı Arap atların GR-2 mücadelesi ekranlara gelecektir. Günün önemli yarışı olan bu koşuda; 8 – SAADIN GÜCÜ ve 5 – KADHAN her ne kadar kazanmaya yakın gibi görünselerde, 4 – GÜRGÜR BABA (6 ile eküri) ve 1 – ALPTUĞHAN imkanı elverenler için kuponlara yazılmasını önereceğim isimlerdir. Yazamayanlar ilk iki önerdiğim safkanı yazarak şansın kapıyı çalmasını bekleyebilirler.

8. KOŞU: VELİEFENDİ'de günün bir diğer MAIDEN mücadelesi ile TABELA AYAĞI için start verilecektir. 1 – AĞRI DAĞI FIRTINASI , 4 – GÜLENYÜZ ve 2 – ALTIN KRAL yeterli olacaktır.

9. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-17 mücadelesi ile günün son ayağı ekranlara gelecektir. Yine uzun mesafeli (2000 mt. kum) bir koşu olan bu yarışta; 15 – UÇANKRAL ve 1 – DERİN SULTAN ikilisini kazanmaya yakın görüyorum. Sürpriz arayanlara ise; 3 – TORNACI , 6 – ATLIOĞLUM ve 10 – AŞKARBEY (4 ile eküri) değerlendirmeleri için önerebileceğim isimlerdir.

13 EYLÜL 2016 – İSTANBUL BİRİNCİ ALTILI ŞABLONU:

 1. AYAK: 1 – 3
 2. AYAK: 4 – BEHRAMKALE // 7
 3. AYAK: 1 – 5 // 2 – 6
 4. AYAK: 3 – HECTOR // 2 – 5 – 4
 5. AYAK: 7 – KAMÇI (BANKO)
 6. AYAK: 3 – HERRING (BANKO)

13 EYLÜL 2016 – İSTANBUL İKİNCİ ALTILI ŞABLONU:

 1. AYAK: 3 – HECTOR // 2 – 5 – 4
 2. AYAK: 7 – KAMÇI (BANKO)
 3. AYAK: 3 – HERRING (BANKO)
 4. AYAK: 8 – 5 // 4 – 1
 5. AYAK: 1 – 4 – 2
 6. AYAK: 15 – 1 // 3 – 6 – 10
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.