Loading...

14 ARALIK 2015 – İZMİR ALTILISI

14 ARALIK 2015 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 14 Aralık 2015 PAZARTESİ AT YARIŞI Programında 6 koşu vardır. 6’Lı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 15:00’de başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim.

“Tüm kalbimizce yarışseverlerin buradan faydalanmasını diliyoruz, elbetteki her verilen at gelmeyebilir. Lakin bizlerin sunmuş olduğu şablonu kendinize göre değerlendirmenizi temenni ederiz… Siz değerli yarışseverlerin hiç bir zaman için kaybetmesi yönünde bir çabamız olmadı, olmayacaktır… Bizler tam tersine sizlerin TJK’dan karlı olarak günleri kapatmanızı isteriz… Bu 6’lı olur 5’li olur veyahutta 4’lü olur… 13.12.2015 Tarihli İZMİR tahminimizde 1. ayakta (TUMBUL YAPRAK) maalesef teslim olduk. Ama kalan diğer 5 ayağımız geldi. Şahsımıza oynadığımız altılı kuponu buraya verilen tahminlerin aynısıdır. Bizler de küçültüp büyültüyoruz, duruma göre… Bazısı 5 liralık kupon yapar bazısı 15 liralık kupon yapar. Bu yarışseverin bütçesine kalmış. Biz altılı yıkılınca birinci ayaktan geniş bir 5’li yaparak bugün izmirden zararlı çıkmadık. Sizlerin de bu şablonlarımızı bu şekilde değerlendirmenizi umut ediyoruz… Tabiki biz de olmayan atlar sizler de var ise eklemenizi şiddetle tavsiye ederiz. Öncelik kendi tuttuğunuz atlar olmalıdır ki kısmeti geri çevirmemek lazım… Bizler aracıyız… Ücretsiz bir şekilde siz değerli yarışseverlere birşeyler katabilmek amacıyla buradayız. Saygılar…”

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 – HAKİME bir adım önde rakiplerine göre… En ciddi takipçileri 1 – BEST GUNNER ve 8 – SONG BLUE olacaktır.

2. KOŞU: 7 – FESTIVALE ve 9 – SINEMIS başta olmak üzere bu iki safkana rakip olarak önerebileceğim isimler; 4 – ITS TIME TO SEA , 2 – YORKVILLE QUEEN ve 3 – PRINCESS MAHRA geniş kuponlar da yer alabilir. Dediğimiz gibi öncelik FESTIVALE ve SINEMIS’dir.

3. KOŞU: 2 – CAPPADOCIA ve 3 – KARAMÜRSEL bu iki ata rakip olarak Ekürülerden 7 – DEVKAYA (8 ile ekürü) rakip olabilir düşüncesindeyim… 4 ve Yukarı Araplar ŞARTLI-4 koşu süprize açık olduğundan tuttuğunuz atlar var ise muhakkak yazın…

4. KOŞU: 6 – AK BEYAZ MEHMET , 1 – NİNOŞUN OĞLU ve 2 – YEDİKARANFİL arasından birinci belli olacaktır.

5. KOŞU: 6 – OGHUZ günün bankosu olacaktır.

6. KOŞU: Altılı buraya kadar favori ve please safkanlar ile geleceğini düşünüyorum. Son ayakta ganyanlı bir atın gelmesi altılının güzel bir ikramiye verdirebilir. Bu ayak için sıralamam şu şekilde olacaktır; 7 – ALAKIZ , 14 – ZABALAM , 4 – ÖZGESU , 2 – CANIM CİĞERİM , 3 – UMNİSE , 6 – AKASYA ve 12 – PRENSES DUNYA (Maiden’a yeni veda eden safkan sert bir grupta maidendan çıkmıştı. Burada ters bir yarış koşarak süpriz yapabilir.)

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.