13 ŞUBAT 2020 – İZMİR AT YARIŞI TAHMİNİ

13 Şubat 2020 (13.02.2020) Perşembe günü İZMİR ŞİRİNYER Hipodromu‘nda gerçekleştirilecek 19. Yarış gününde; 7 Koşulu at yarışı programında; Altılı Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat 15:30‘da ekranlara gelecektir. 

İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 2. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 5 ve Yukarı Arapların katılacağı HANDİKAP-14 mücadelesi ile İzmir’de Altılı Ganyan’ın başlangıç startı verilecektir. 2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek yarışta; Sevdiği pist ve mesafede 3 – ÖZÇOCUK‘un başarılı bir koşu çıkarmasını bekliyoruz. 6 – KARARLI ve 9 – ŞANSLI KAFKAS geniş oyunlarda rakip olarak değerlendirilebilir.

 3. KOŞU : 3 Yaşlı İngilizlerin start alacağı MAIDEN yarış ise, Beşli Ganyan oyununun başlangıç mücadelesini oluşturacaktır. 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte yapılacak zorlu sınavda; Gördüğü koşular ile daha iyi bir duruma geldiğini gözlemlediğimiz 7 – WELLBORN kazanmasını bekliyoruz. M. ÇİÇEK’in üst üste bu safkana binip, bu yarışta farklı bir ismi tercih etmesi nasıl yorumlanır bilemedik… Umarız yarışseveri gene ters köşeye yatırmazlar.

 4. KOŞU 4 ve Yukarı 8 İngiliz safkanın 2000 metrelik kum pistte ki SATIŞ-1 yarışı ile Dörtlü Ganyan oyunu başlayacaktır. Çalışmalarımız neticesinde bu pist ve mesafede başarılı yarışlar sergileyen 2 – RECO ve 5 – DYMAXION ikilisine kuponlar da öncelik verilmesi taraftarıyız… 1 – GALYALILAR ise geniş oyunlarda rakip olarak değerlendirilebilecek diğer şanslıdır.

 5. KOŞU : 4 Yaşlı Arapların 1900 metrelik kum pist üzerinde ki HANDİKAP-15 koşusuyla Üçlü Ganyan’ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 1 – KÜŞİ , 4 – SELİNİKA , 5 – ATEŞADASI ve 6 – ASLA PESETME grubun formda ve şanslı isimleri olarak kurgularda ayrımsız değerlendirilmesini önereceğiz.

 6. KOŞU : 3 Yaşlı 8 İngiliz safkanın 1200 metrelik kum pist üzerinde ki program da yer alan bir diğer MAIDEN koşu, Altılı’nın tabela ayağını oluşturmaktadır. 3 – DARKİN , 4 – ELBRUZ ve 5 – KANNECİ gördükleri yarış ile daha iyi duruma gelen ayrıca burada kazanmaya en yakın isimler olduklarını düşündüğümüz safkanlardır. Geniş oyun yapacak yarışseverlerin 1 – BIGGY gözardı etmemesini öneririz.

 7. KOŞU 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-14 yarışı ile Şirinyer Hipodromu’nda günün kapanış startı verilecektir. 1.29.83’lük dereceyi 1400 metrelik kum pistte, koşudan ikinci ayrılan 9 – ŞİRİN LADY koruduğu formuyla bu defa uygun rakipleri yanında birinciliğe adını yazdırmasını bekliyoruz.

at yarışı tahminleri paylaşım platformumuzda, sizlerde altılı kuponlarınızı paylaşmayı unutmayınız. Sayfanın aşağısında “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Ya da Anasayfada yazı başlıklarımızın hemen altında TAHMİN GÖNDER butonuna basabilirsiniz.

13 ŞUBAT 2020 – İZMİR ALTILI TAHMİNİ

  1. AYAK: 3 – ÖZÇOCUK // 6 – 9
  2. AYAK: 7 – WELLBORN (BANKO)
  3. AYAK: 2 – 5 // 1
  4. AYAK: 1 – 4 – 5 – 6
  5. AYAK: 3 – 4 – 5 // 1
  6. AYAK: 9 – ŞİRİN LADY (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.