13 ŞUBAT 2017 – BURSA ALTILISI

BURSA 13 ŞUBAT 2017 PAZARTESİ günü 6 koşulu bir yarış programı ile ekranlara gelecektir.. 1. Koşu ile başlayacak olan Altılı Ganyan oyunu saat: 15:00’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim…

13 Şubat Pazartesi günü Bursa’da yapılacak olan 6 koşulu program bulunmaktadır. 13 ŞUBAT 2017 (13.02.2017) Bursa at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)DİKKAT GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR… 5 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-15 mücadelesi ile BURSA’da ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. 1200 mt. ‘lik kum pistte gerçekleştirilecek koşuda; 2 – YOLAŞAN ve 6 – AK KATMER burada birinciliği güçlü adaylarıdır. Rakip eklemek isteyenler; 3 – ATİKKIZ ve 1 – İLKSEN gözardı edilmemelidir… Sürpriz için; 7 – GÜLERCE ve 4 – GÖRÜNTÜ geniş kuponlarda eklenebilir.

2. KOŞU: 4 Yaşlı Arap safkanların HANDİKAP-14 koşusu 1300 mt.’lik kum pistte ekranlara gelecektir. BEŞLİ GANYAN oyununun başlangıç ayağı olan bu yarışta; 1 – MADRABAZ ve 3 – ÖZBİLGİN ikilisi ayrımsız olarak kuponlara yazılmalıdır. 8 – MY CEM , 4 – KAFKAS İMPARATORU ve 2 – KIRBULUT rakip olarak değerlendirilebilir.

3. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN yarışı 1400 mt.’lik kum pistte yapılacaktır. 8 – KOBATER , 4 – CHECK OR RAISE (startta oyalanmaz ise isminden söz ettirebilir) , 9 – ŞAHDAMAR ve 2 – BAY JAK önplanda tuttuğum safkanlardır. Bu safkanların yanına koşunun favorisi ve pleasesi olan 7 – KING OF SONALP ve 6 – KING GUBAZ kuponlara eklenebilir… 

4. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz atların KV-6 mücadelesi ise ÜÇLÜ GANYAN ayağını oluşturmaktadır. 1400 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecek koşuda; 1 – GOLD FOOT artık üstünlüğünü, başarısını kanıtlamış bir isim… Günün en sağlam bankosu olacağına inanıyorum. Tabi geçen gün startta kalan ZÜLFO KİRVE nasıl startta kaldı onuda anlamadık ama şimdi tekrar M. GÜNDÜZELİ ile bu koşuda karşımıza çıkıyor. İnsan oğluyuz ne yapalım işin içinde bir cinlik olabilir diye aklımıza gelmiyor değil hani… Burada GOLD FOOT getirilmez ise bakın altını çiziyorum gelmeme gibi bir ihtimal görmüyorum. Şayet geçen ki sıkıntının ZÜLFO KİRVE ile  alakalı olduğunu da düşünmüyorum. Açık sözlüyüm arkadaş daha ne yazayım ben bu ayağa… Bile isteye GOLD FOOT yıkılması kararı alındıysa ZÜLFO KİRVE potoya uzanır. Ama hiç bir şekilde oyun içinde oyun olmazsa GOLD FOOT’un kuyruğunu göremezler. Benden bu kadar değerlendirmesi size kalmış. Ben kuponuma GOLD FOOT tek atarım, sizler rakip olarak istiyorsanız 4 – ZÜLFO KİRVE‘yi yazın derim. Geçen starttan çıkmadı veya çıkarılmadı her neyse onun üstünden sakın bu ayakta es geçmeyin. Daha hırslı bir şekilde binicisi tarafından teşviklerin teşviğini görecektir… Geçen ki yarışın izini silebilmek için. Tabi GOLD FOOT gibi bir isime yetişebilir mi tartışılır. Ben sadece artık kurguların başka başka türlü olduğuna inanıyorum. Favori isimlerin startta kalması, tek atılacak atı yarış esnasında hele ki mesafe uzunsa kafaya alıp gidip şişirip son viraj dönülürken geriletilmesi, bunlar hoş şeyler değil. O yüzden şunu bilir şunu söylerim AT YARIŞI oyunu ŞANS oyunu değil kardeşim artık geçti eskidendi ŞANS falan filan… Bu oyun KURULAN KURGULARI TAHMİN ETME OYUNUDUR… Varsa itirazı olan ben buradayım !!! Buyursun gelsin çayımı kahvemi içsin… Tekrar söylüyorum GOLD FOOT kalitesi ile bunları üçe katlar, dörde böler. Ama işte insanoğluyuz buraya ZÜLFO KİRVE’yi niye koydular? Geçen aynı jokeyi ile startta kalan bu safkanın daha önceki koşularında hiç start problemi ile karşılaşmaması enterasan değil mi? Yetkililer çıkıp bir açıklama yaptılar mı yok. Benim duyduğum M. GÜNDÜZELİ daha henüz ata binmeden START VERİLMİŞ. Her ne kadar doğru bilmiyorum, hatta o gün küplere binmiş… Ben demirin üstündeydim henüz safkana binmeden start verildi demiş. Yalanı, günahı vs. söyleyenlerin boynuna diyelim bir sonraki ayağa geçelim. Çünkü; Görmediğim bir şey hakkında yorum yapmam sadece duyduğumu söylerim.

5. KOŞU: 1300 mt.’lik kum pistte izleyeceğimiz tabela ayağında; 4 ve Yukarı İngiliz safkanların ŞARTLI-5 mücadelesi için start verilecektir. 3 – MANOUSH (5 ile eküri) bir diğer banko safkanım olarak önerimdir… Bir diğer diyorum çünkü; Küçük kupon yapacak olursam bir önceki ayakta bahsettiğim rakibi yazmayacağım, sizlere öneride bulunmuş olalım. Ama baktım başka yerlerden azaltma yaparsam eklerim muhakkak onuda belirteyim. Yani kimse sanmasın ki başka at ekleyip çıkarıyorum. Aşağıdaki şablonu kendi bütçeme göre sınırlandırıyorum. Herkesin tuttuğu atlar vardır, yazacağı isimler vardır. Kimseye burada sen onu bırak gel benim dediğim atları yaz diyemeyiz. Aşağıda bir sürü tahminler veriliyor onları da değerlendirebilirsiniz.

6. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin 1900 mt.’lik kum pistte gerçekleştirecekleri HANDİKAP-14 koşu ile günün son startı verilecektir. BURSA’da yapılacak bu son koşuda; 2 – RIVER CAT ve 5 – HERCULES çekişmesinden bakalım kim galip ayrılacak…

 13 ŞUBAT 2017 BURSA ALTILI ŞABLONU: 

 1.AYAK:  2 – 6 // 3 – 1 // 7 – 4

 2.AYAK:  1 – 3 // 8 – 4 – 2

 3.AYAK:  8 – 4 – 9 – 2 // 7 – 6

 4.AYAK:  1 – GOLD FOOT // 4

 5.AYAK:  3 – MANOUSH (BANKO)

 6.AYAK:  2 – 5

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.