13 OCAK 2019 – İZMİR AT YARIŞI TAHMİNİ

6. Yarış günü olan İZMİR ŞİRİNYER Hipodromu’nda, 13 OCAK 2019 (13.01.2019) PAZAR günü 6 koşulu at yarışı programı izleyeceğiz… ALTILI GANYAN oyunu 1. Koşu ile saat 15:00’de başlayacaktır…

İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 1. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 ve Yukarı Arapların start alacağı ŞİRİNYER’de günün ilk ayağında; 1600 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek HANDİKAP-16/DHÖW yarışı izleyeceğiz. Sürekli 60 kg.’larda koşan 7 – ÜNLÜOĞLU bu defa uygun kilosu ile rakiplerine üstünlük sağlamasını beklediğimiz safkandır… Eksik koşması halinde 1 – ESERALP , 2 – TEKİNER ve 4 – EFE YÜREK hata kollayacağını düşündüğümüz diğer şanslılardır.

 2. KOŞU 3 Yaşlı 11 İngiliz atının katılacağı ŞARTLI-1 mücadelesiyle birlikte BEŞLİ GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 1200 metrelik kum pistte yarış hayatlarına merhaba diyecek olan safkanlarımızın öncelikle ayaklarının düz basmasını temenni eder, sahiplerine başarılar dileriz… 2 – ÇATALKAYA , 4 – DURUHAN , 8 – BİR TEK , 3 – DOKTORAT ve 6 – INVINCIBLE MOON (10 ile eküri) kazanmaya yakın gördüğümüz isimlerdir. 

 3. KOŞU 1400 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek ŞARTLI-4/DHÖW/Dişi koşusu’nda; 4 Yaşlı 5 Arap safkanın birincilik çekişmesi ekranlara gelecektir. UÇANBEY ve TURBO orjinlerinin kapışması gibi görüyoruz… 4 – POMALİN ve 1 – AYDURU ikilisi çalışmalarımızda önplana çıkmış başarılı isimler olup, kuponlarınıza ayrımsız yazılmasını öneririz… 

 4. KOŞU EFES KOŞUSU KISA VADE-8 yarışı ile ÜÇLÜ GANYAN’ın başlangıç ayağını izleyeceğiz. 3 Yaşlı 5 İngiliz atının start alacağı 1500 metrelik kum pistte yapılacak koşuda; 3 – LEAD SOLDIER ve 4 – MUAMMER BEY birinciliğe en yakın gördüğümüz safkanlardır… Son koşusunda 1.25 ganyana koşup bu ikilinin ardında kalan favori isim 2 – ANGEL OF DEATH bu defa ters köşe yaptırabilir, dikkat diyelim. Yine de gözünüze takılan veya tuttuğunuz isimler var ise muhakkak kuponlarda yer vermeyi ihmal etmeyiniz. Burada ki şablon sadece sizlere öne çıkan safkanları gösterebilmek adına düzenlenmektedir. 

 5. KOŞU İzmir altılı ganyan programında tabela ayağında geldiğimizde ise; 5 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-4/DHÖW/Dişi koşusu 2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirilecektir. Genel olarak incelediğimizde start arası olan ve sık koşturulan safkanların yanı sıra son koşusu’nu İZMİR 2100 metrelik kum pistte kazanan 1 – BEYAZ KULE (3 ile eküri) daha hazır ve formda safkan olduğundan günün ilk bankosu olarak öneriyoruz.

 6. KOŞU İzmir yarış programının son startını oluşturan HANDİKAP-15 mücadele ise; 4 ve Yukarı 14 İngiliz atının 1400 metrelik kum pistte ki zorlu sınavında; Galoplarında ki başarısıyla öne çıkan 6 – FREEDOM FLIGHT günün bir diğer bankosu olarak, şablonda yer vereceğimiz isimdir. 

at yarışı tahminleri paylaşım platformumuzda, sizlerde altılı kuponlarınızı paylaşmayı unutmayınız. Sayfanın aşağısında “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Ya da Anasayfada yazı başlıklarımızın hemen altında TAHMİN GÖNDER butonuna basabilirsiniz.

13 OCAK 2019 – İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONU: İzmir banko altılı

  1. AYAK: 7 – ÜNLÜOĞLU // 1 – 2 – 4
  2. AYAK: 2 – 4 – 8 – 3 – 6
  3. AYAK: 4 – 1
  4. AYAK: 3 – 4 // 2
  5. AYAK: 1 – BEYAZ KULE (BANKO)
  6. AYAK: 6 – FREEDOM FLIGHT (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.