13 OCAK 2017 – KOCAELİ ALTILISI

KOCAELİ 13 OCAK 2017 CUMA günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 1. Koşu ile saat: 14:30'da, Altılı Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat: 15:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

CUMA günü KOCAELİ Hipodromu 7 koşu ile gündüz yarışlarına ev sahipliği yapacaktır. Günün önemli yarışı 5. Koşu'da; "KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU" olcaktır. 13 OCAK 2017 (13.01.2017) Kocaeli at yarışı tahminlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-15 mücadelesi ile başlayacak olan YEDİLİ GANYAN'ın ilk ayağında; 3 – MAGLEW'in üst üste kazandığı yarışlarından sonra koruduğu formu ile bu ayağın bankosu olarak tuttuğum isimdir.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR…  4 ve Yukarı Arapların 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirecekleri HANDİKAP-14 koşuda ise; 3 – KONGO ve 2 – BABASEYFİ arasında geçmesini beklediğim bir yarıştır. Altılı'nın ilk ayağı olması sebebiyle sağlama almak isteyen yarışseverler; 1 – GÖKDERE , 4 – TURGUT AĞA (uzun bir süredir start almamış olsa da kısa mesafeli koşuda ters bir yarış çıkarabilir) ve 6 – TUNCAGÜN rakip ya da sürpriz olarak geniş kuponlara eklenebilir.

3. KOŞU: ​​4 Yaşlı Arap atların MAIDEN koşusu ile BEŞLİ GANYAN oyunu için start verilecektir. Kısa mesafeli kum pistte yapılacak yarışta; 4 – BABAFİNGO , 5 – DİLERCAN , 1 – AKCEREN (2 ile eküri) ve 6 – DİŞİ SAVA ayrımsız olarak kuponlarınıza yazmanızı önereceğim isimlerdir.

4. KOŞU: 4 Yaşlı Arap safkanların KV-6 mücadelesi olan bu koşu 1400 mt.'lik kum pistte yapılacaktır. Koşuya katılan 5 Arap safkanının birincilik için piste çıkacağı bu yarışta; Birbirine denk güçte isimler yer aldığı için riske girmemek adına HEPSİ denilmesi bana daha doğru geliyor. Şimdi biz burayı kapattık ya FAVORİ FARK ATARAK gelir. Peki kapatmak istemeyen yarışseverler ne yapacak derseniz; 4 – TARIKHAN ve 1 – BATMANASLANI'nı yazıp bekleyebilirler. Bu ikili eksik koşması halinde diğer safkanların hazır olarak çıkacağı koşuda söz sahibi olabileceklerini unutmayalım.

5. KOŞU: ​​KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU günün önemli yarışı olup ÜÇLÜ GANYAN'IN başlangıç ayağını oluşturmaktadır. 1900 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek AÇIK A-3 koşuya 4 ve Yukarı 6 İngiliz atı katılacaktır. 4 – MORE THAN A GAME beğendiğim ve takibimde olduğundan günün ilk bankosu olarak önerimdir.

6. KOŞU: Tabela ayağına geldiğimizde ise günün bir diğer MAIDEN koşusunu izleyeceğiz. 3 – GÜMÜŞBAHAR ve 4 – LAŞİNKAY ikilisini ayrımsız olarak kuponlara yazarsak rahat bir koşu izleriz.

7. KOŞU: 4 ve Yukarı İngiliz safkanların katılacağı günün son yarışında; HANDİKAP-15 mücadele ekranlara gelecektir. 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte izleyeceğimiz koşuda; 1 – KIZIL KOURGAN günün bir diğer banko önerisi olarak sizlere sunacağım isimdir.

13 OCAK 2017 KOCAELİ ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 3 – 2 // 1 – 4 – 6

2.AYAK: 4 – 5 – 1 – 6

3.AYAK: 4 – 1 // HEPSİ

4.AYAK: 4 – MORE THAN A GAME (BANKO)

5.AYAK: 3 – 4

6.AYAK: ​1 – KIZIL KOURGAN (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.