13 OCAK 2016 – İSTANBUL SİSTEM ALTILISI BY HİKO

İSTANBUL 13 Ocak 2016  Çarşamba  günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır.  7’li Please ve 7’li Ganyan 1. Koşu ile Saat: 18:00’de, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 18:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

İstanbulda bu gün Şartlı 1 yarışlar hariç diğer koşularda fazla sürpriz ihtimali görmüyorum 

1. KOŞU: – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 – HİDDEN JEWELS kazanır.

2. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 8 – THE PRESİDENT SON, 7 – KİNG BURAK ilk şanslı atlar ben 1 – BÜYÜK BEYAZ’ında bu ikiliye eşlik edebileceğini düşünüyorum. 

3. KOŞU: 9 – ANGEL FLY ilk atım, ağır kilosuna rağmen 4 – ŞEKER AĞA’da bu tür mesafelerde tabela şansı olan bir safkan bu iki atla yetinmeyenler diğer plase atlarını tercih edebilirler ekürilerden 11 – PARLERA gibi.

4. KOŞU: Tatlı sürprizlerin olacağını sandığım bir koşu çünki favori atlar kısmende olsa ağır kilolu 9 – TAHRİRLİ ilk atım daha sonra 4 – KARAYÜREK ve 1 – KARACABEYASLANI
koşunun diğer dişi atı 6 – ŞANSKÜPÜ bomba ihtimaldir.

5. KOŞU:  Büyük bir aksilik olmadığı taktirde 7 – VELİ CAN KIZI bu gurubu geçer görüşündeyim en sıkı rakibi ise 5 – SON YAĞMUR olur.

6. KOŞU: Şartlı 1 yarışların ikincisinde sürpriz atlarada yer vermek gerekir düşüncesindeyim. İlk atım 10 – GİRL OF WAR, daha sonra 2 – ARAS FIRTINASI, 6 – KING OF COPPERLAND ve koşunun favorisi ve ekürilerden 8 – WİNCHESTER

7. KOŞU: 9 – TRAKYA ATEŞİ ve 13 – ZORLUAT ikilisi bekliyorum 5 – NİLDA’da etkili olabilecek üçüncü isimdir.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.