13 OCAK 2016 – BURSA ALTILISI

13 OCAK 2016 ÇARŞAMBA BURSA Yarışları 6 Koşulu bir program.ALTILI Ganyan oyunu 1. koşu ile saat: 13:30’da başlayacaktır. BOL ŞANSLAR DİLERİZ.

13 OCAK 2016 Çarşamba BURSA Yarışında BANKO’larımız;

2 . KOŞU: 10 – GRUMPY 

4. KOŞU: 1 – YILMAZHAN

5. KOŞU: 1 – DELİ MAVİ

KÜÇÜK BÜTÇELİ OYUNLAR SUNUYORUZ, SİZLER DE TUTTUĞUNUZ ATLARI EKLEYEBİLİN DİYE. BURADA YÜKSEK MİKTARLI KUPONLAR SUNMAMIZ, TAHMİN YAZMAMIZ SİZLERE BİRŞEY KAZANDIRMAZ. BİZ YAZILABİLECEK EN İYİ ATLARI SİZLERE ÖNERİYORUZ… SAYGILAR.

 

1. KOŞU- (ALTILI GANYAN BU KOŞU İLE BAŞLAR): 8 – ŞANSI BOL , 6 – YURTTAY , 3 – NUREYŞAN , 2 – GÖKDERE ve 7 – BAŞYAZAR süprize imza atabilir.

2. KOŞU: 10 – GRUMPY günün bankosu olacaktır.

3. KOŞU: Kalitelerini birbirinden ayıramadığım; 1 – YILDIZABAKAN , 2 – PORSUK BEYİ ve 3 – TUMBULEFE bu ayak için yeterli olacaktır.

4. KOŞU: 1 – YILMAZHAN günün bir diğer bankosu olacaktır.

5. KOŞU: 1 – DELİ MAVİ günün üçüncü bankosu olarak sizlere öneriyoruz.

6. KOŞU: 1 – ATİKKIZ , 3 – YOLAŞAN , 4 – BALIKESİRLİ , 5 – BİLANA , 6 – RÜYAGİBİ ve 8 – NİNOŞUN KIZI (7 ile ekürü) bu ayak için yeterli olacaktır. Burada BİLANA’dan güzel bir yarış beklediğimin altını çizmek isterim…

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.