13 MAYIS 2016 – İSTANBUL ALTILISI

13 MAYIS 2016 – İSTANBUL ALTILISI (CANER)

İSTANBUL 13 MAYIS 2016 CUMA günü 9 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. 1. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile Saat: 17:15’de, 7’li Plase ve 7’li Ganyan 3. Koşu ile Saat: 18:30’da, 2.Altılı Ganyan oyunu ise 4. Koşu ile saat: 19:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim… 

Cuma günü yapılacak olan İSTANBUL yarışlarında 9 koşu bulunmasıyla ÇİFT Altılı programı oluşmuştur. Birinci Altılı ve İkinci Altılı ganyan oyunlarından seçeceğiniz programa oyun yapmanızı öneririz. Lakin bu oyunu hem birinci altılı hem ikinci altılı ya dur arada yedili ganyan var yedili plasede atalım dersek BAŞARISIZ oluruz. Bir programa yoğunlaşın, paranızı bölüp ayrı ayrı oyun yapacağınıza tek oyuna güzel kurgu yapın. Yoksa evinizin yolu yokuş yukarı mı yoksa yokuş aşağı mı hatırlayamazsınız. Derseniz ki sen karışma tahminini ver elbetteki ben sadece yorumcuyum, tahminlerimi yazar geçebilirim. Sizleri her daim düşündüğümden kısa ve öz bilgiler paylaşmayı seviyorum. Bakmayın oyunu kuran kazanır elbette ki ama bizler de az değiliz hani. Bakıyoruz, iştahlar kabarıyor 9 koşu birden. AMAN ALLAHIM diyoruz. Biri olmazsa diğeri olur. Sonuç saat 21:30 son koşu koşuyor ve bittiğinde arka fonda “Yine bana hüsran, yine bana hasret var” şarkısı çalmaya başlıyor… O yüzden yarışsever dediğimiz kişi doyumsuz olmayacak… Doyumsuz kişi 3 alır , 5 verir. Ama zevk ve eğlence amacıyla oynanan oyunlar her daim zararsız bir şekilde sonuçlanır. Zararsız derken 3 lira 5 lira diyelim. Lafın kısası bu tür programlar da kendinizi fazla kaptırmayın, elinizden geldiğince tek programa yönelik kurgular sergileyin. Daha başarılı olduğunuzu göreceksiniz. Bizler gelir geçeriz, bu at yarışı oyunu bitmez, tükenmez… Ama insanlara bir şeyler katabilirsek ne ala… Bende oyuncuyum, yarışseverim. Ama buraya sunulan tahminlerin haricinde başka bir platformda başka bir şekilde altılı yapmıyorum veya önermiyorum. Bana soruyorlar facebooktan günün teki nedir, hocam aç diyorum siteyi bak yani daha ben ne yapayım. Buraya yazmışız gelebilecek safkanları yanlarına rakip varsa vermişiz. Dahası senin kabiliyetine kalmış birşey. Tuttuğun isimleri eklersin olur biter. Maşallah bende uzun süredir bu kadar uzun yazmıyordum gene dayanamadım, tutamadım dilimi… Hatamız olduysa affola… 13 MAYIS 2016 İstanbul at yarışı tahminlerine geçebiliriz.

1. KOŞU: – (1.ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı Arapların ŞARTLI-1 mücadelesi ile İSTANBUL’da birinci altılı ganyan oyunu başlayacaktır. Bu koşuda; 5 – OĞLUM BURAK , 4 – KAMÇI , 3 – GÜRGÜR BABA ve 2 – CELALİYE ayrımsız şekilde kuponlara yazılmalıdır.

2. KOŞU: 2 – SARAYBOSNA bu uzun mesafeli koşudan birincilikle ayrılacağına inandığım ilk safkandır. Rakipleri ise; 4 – KIZILHAN ve 3 – AĞARAN değerlendirilebilir.

3. KOŞU: – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): Yedili ganyan ayağına ise 2 – PAMUK ABLA ve 9 – TAHİRE imza atabilirler. Bu iki safkanın haricinde ise; 6 – FERACEHAN ve 3 – ALBURAK KIZI koşuda şanslı gördüğüm isimlerdir. 

4. KOŞU: – (2.ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): İSTANBUL’da ikinci altılı ganyan programının başlangıç ayağına 6 – ÇAKILTAŞI alternatif bir banko olabilir. Rakip yazmak isteyenlere ise; 10 – BROWN SUGAR , 9 – UNCLE MEVLÜT ve ilk defa çim piste çıkacak olsa da 1 – BÜYÜK AJİBA değerlendirilmelidir.

5. KOŞU: Aslında bu koşuda rakipsiz bir şekilde banko olarak sunmak istediğim bir safkanı gördüm. Ama kilosu fazla olduğu için ilk önereceğim at diye gene kayıtlara geçmek istiyorum. 4 – KIZILTUĞLUM bu koşuda riskli de olsa tek atılabilir diyeyim. Atmayanlar için ise; 5 – OLGUNBABA ve 2 – GEZEGEN ciddi rakipleri olacağını düşündüğümden kuponlarınıza ayırt etmeden yazın derim. 1 – ZAL sürprize imza atmaya çalışacaktır.

6. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin AÇIK GR-3 “FETİH KOŞUSU” mücadelesinde  7 – SANZATU etkili jokeyi ile bu uzun mesafeli çim pist yarışından birincilikle ayrılacağını düşünüyor ve banko olarak önermek istiyorum.

7. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların ŞARTLI-1 mücadelesi 1000 mt.’lik Çim pist koşusu ile gerçekleşecektir. Burada; 5 – GÖRKEMCAN , 6 – PRENS KEDO , 4 – DEMİRPRENS ve 2 – BAMBAM ayrımsız şekilde kuponlar da bulunmalıdır. Hiç koşmamış safkanlar sonuç itibariyle ne olacağı belli olmaz.

8. KOŞU: 7 – PAN AMORE bir önceki koşusunu ağır bir grup ile koşarak başarılı bir sonuç elde edemediğini düşünüyor ve bu koşuda şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Tabiki tek atmak biraz riskli olur yazılması gereken safkanlar var burada. 3 – ALY GIRL ve 6 – LADY BEAUTY yazmadan kupon olmaz. Sürprizi ise; 9 – WHO IS THAT CHICK yapabilir, dikkat.

9. KOŞU: 11 – MUFASA fazla kilolarını bir kenara atıp hayda bre pehlivan diyebilir demedi demeyin. Rakibi ise; 2 – ASLANAĞZI ve jokeyini iyi tanıyan 1 – TRAFALGAR bu koşu için önerebileceğim isimlerdir.

 

13 MAYIS 2016 – İSTANBUL 1.ALTILI ŞABLONU: 

1.AYAK: 5 – 4 – 3 – 2

2.AYAK: 2 – SARAYBOSNA // 4 – 3

3.AYAK: 2 – 9 // 6 – 3

4.AYAK: 6 – ÇAKILTAŞI // 10 – 9 – 1

5.AYAK: 4 – KIZILTUĞLUM // 5 – 2 // 1

6.AYAK: 7 – SANZATU (BANKO)

 

8 MAYIS 2016 – İSTANBUL 2.ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: 6 – ÇAKILTAŞI // 10 – 9 – 1

2.AYAK: 4 – KIZILTUĞLUM // 5 – 2 // 1

3.AYAK: 7 – SANZATU (BANKO)

4.AYAK: 5 – 6 – 4 – 2

5.AYAK: 7 – 3 – 6 // 9

6.AYAK: 11 – 2 – 1

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

1 Yorum - "13 MAYIS 2016 – İSTANBUL ALTILISI"

Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Baran Bakır

BU ATLARA DİKKAT:

RACER MAN
ARTIC MAN
CİHANIM
PAN AMORE
MAKARON

wpDiscuz