13 MART 2019 – İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ

İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromu’nda yapılacak 7 koşulu at yarışı programında; ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağı 2. Koşu ile saat 19:00’da ekranlara gelecektir…

Sitemizde ki çalışma sonucu çıkarılan şablon haricinde, sizlerde tahmin yollayarak katkı sağlayabilirsiniz. Lütfen bu tahminin / şablonun hemen altında bulunan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümünden; Kendi oynayacağınız oyunu atarak, yarışseverlerle paylaşabilirsiniz. Aynı şekilde orada paylaşılan kuponlara da göz atabilirsiniz.

13 MART 2019 ÇARŞAMBA (13.03.2019) İSTANBUL 21. Yarış gününde; 7 koşulu program bulunmaktadır. İstanbul at yarışı tahminimiz şu şekildedir; 

 2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)3 Yaşlı 11 İngiliz atının katılacağı HANDİKAP-14/Dişi mücadele ileİstanbul altılı ganyanoyununun başlangıç startı verilecektir. 1400 metrelik kum pist üzerinde seyredeceğimiz yarışta; 4 – ALLEGRO FIDDLE , 5 – MYSTIC GREEN , 7 – SENSİZİM , 1 – ELAGÖZLÜM , 10 – KISADEVRE ve 6 – COOL IMAGE birlikte şans verilecek safkanlar olarak gözükmektedir. 

 3. KOŞU 5 ve Yukarı Arapların katılacağı 1500 metrelik kum pistte ki HANDİKAP-16/DHÖW koşu ile VELİEFENDİ Hipodromu’nda BEŞLİ GANYAN oyununun ilk ayağı ekranlara gelecektir. 3 – BALTACI (2 ile eküri) , 5 – YAĞIZAT , 1 – GÜRGÜR BABA ve 7 – KASMANBEY‘i kuponlara ayrımsız yazmanızı öneririz… 

 4. KOŞU NAFİZ KURT KOŞUSU KISA VADE-7 yarış ile DÖRTLÜ GANYAN’ın başlangıç ayağını seyredeceğiz. 2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte yapılacak mücadeleye; 3 Yaşlı 6 İngiliz atı katılacaktır. 3 – MEGALADON ve 6 – URLA KARASI çalışmalarımızda birinciliğin güçlü adayları olarak önplana çıkan isimlerdir. Rakip ise; 2 – ROCKABYE geniş oyunlarda yer verilebilecek diğer şanslı isimdir… 

 5. KOŞU 4 ve Yukarı 5 İngiliz atının start alacağı ŞARTLI-3 mücadele ile ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 2000 metrelik kum pistte izleyeceğimiz zorlu sınavda; Eşit güçte ki safkanların bir araya geldiği bu koşuyu HEPSİ diyerek geçmenizi öneririz. 

 6. KOŞU Tabela ayağına geldiğimizde ise, 4 ve Yukarı İngilizlerin 2100 metrelik kum pistte gerçekleştirecekleri HANDİKAP-21 mücadelesi için start verilecektir. Bizim kovalamaktan usanmadığımız 3 – SCIFO için grup uygun gözüküyor… Yine riskli bir tercih yapıp sizlere banko sunacağımızı belirtelim.

 7. KOŞU 4 Yaşlı 9 Arap atının 1500 metrelik kum pistte ki MAIDEN/DHÖW koşusuyla günün son ayağı ekranlara gelecektir. Etkili pilota sahip olan 6 – OLRIC bu defa MAIDEN’a veda edeceğini düşünüyoruz… Grup içerisinde de en başarılı dereceye sahip olması yönünden bir adım önde çıkmaktadır. 

13 MART 2019 – İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONU: İstanbul banko altılı

  1. AYAK: 4 – 5 – 7 – 1 – 10 – 6
  2. AYAK: 3 – 5 – 1 – 7
  3. AYAK: 3 – 6 // 2
  4. AYAK: HEPSİ
  5. AYAK: 3 – SCIFO (BANKO)
  6. AYAK: 6 – OLRIC (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.