13 MART 2019 – BURSA ALTILISI

13 MART 2019 ÇARŞAMBA gününün ilk yarış yeri olan BURSA OSMANGAZİ Hipodromu‘nda 6 koşulu at yarışı programı ekranlara gelecektir. Bursa 21. Yarış gününde; ALTILI GANYAN oyununun başlangıç startı 1. Koşu ile saat 15:30’da verilecektir. 13 MART 2019 (13.03.2019) gerçekleştirilecek 6 koşulu Bursa at yarışı tahminimiz şöyledir.

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 ve Yukarı Arapların 1400 metrelik kum pist üzerinde ki ŞARTLI-5/DHÖW mücadelesiyle birlikte ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir… İlk ayak biraz riskli olduğunu düşündüğümüzden HEPSİ diyerek geçilmesi taraftarıyız… 

2. KOŞU: 4 Yaşlı 9 Arap atının katılacağı ŞARTLI-5/DHÖW yarış ile BEŞLİ GANYAN oyununun başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 2000 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde seyredeceğimiz koşuda; 1 – CANIMBABAM (7 ile eküri) ve 4 – USTURA ikilisi bu ayağın önde gelen başarılı safkanları olup, kuponlara ayrımsız yazılmasını öneririz. 5 – FEYAT BABA ise sürpriz arayanların değerlendirebileceği diğer şanslı gördüğümüz isimdir.

3. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin start alacağı HANDİKAP-15 koşu ise, 1300 metrelik kum pistte gerçekleştirilecektir. DÖRTLÜ GANYAN oyununun başlangıç ayağını oluşturan bu mücadelede; Kazandığı yarış sonrası koruduğu formu ile 6 – BRAVE COLLEEN günün ilk bankosu olarak kuponlara önereceğimiz safkandır. 

4. KOŞU: GELİBOLU KOŞUSU KISA VADE-8 mücadelesiyle birlikte ÜÇLÜ GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 4 ve Yukarı 6 İngiliz atının 2100 metrelik uzun mesafeli kum pistte ki birincilik çekişmesinde; Etkili pilotu ile uygun grupta 1 – LEXINGTON FIRE günün bir diğer teki olarak sunacağımız isimdir. 

5. KOŞU: 4 ve Yukarı 9 İngiliz atının katılımıyla gerçekleştirilecek ŞARTLI-3/Dişi koşu, Altılı’nın tabela ayağını oluşturmaktadır. 1400 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek yarışta; 1 – DİLBAR , 3 – WIND POWER , 2 – IMMORTAL LIFE , 8 – PISSCA ve 5 – WILD OF WESTPORT sıralamasını bütçenize göre kurgulayabilirsiniz.

6. KOŞU: Bursa altılı ganyan programında 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi ile günün son startı verilecektir. 1800 metrelik kum pistte yapılacak yarışta; 9 safkanın zorlu sınavını seyredeceğiz… İçlerinde en hazır gördüğümüz 6 – REASON WHY kazanmaya en yakın gördüğümüz isimdir… Rakipleri ise; 2 – HIGH LEVEL ve 4 – MISS NİLÜFER geniş oyunlarda yer alabilecek diğer şanslılardır. 

Sitemizde bu şablonun altında bulunan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümünden, lütfen kendi oyununuzu atmayı unutmayınız.

13 MART 2019 – BURSA ALTILI ŞABLONU

1. AYAK: HEPSİ

2. AYAK: 1 – 4 // 5

3. AYAK: 6 – BRAVE COLLEEN (BANKO)

4. AYAK: 1 – LEXINGTON FIRE (BANKO)

5. AYAK: 1 – 3 – 2 – 8 – 5

6. AYAK: 6 – REASON WHY // 2 – 4

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.