13 MART 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 13 MART 2016 PAZAR günü AT YARIŞI Programında 6 koşu vardır. Altılı Ganyan oyunu ise 1. Koşu ile saat: 15:00’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

13 Mart Pazar günü İzmir yarış programında cazip altılı oyunu ile yine sizlere kazandırmaya çalışacağız. Bir bahtsızlıktır üst üste beşte kalan şablonlar ile kendimize gelemedik… Nasipse bakalım Pazar keyfinize bir nebze olsun güzellik katabilecekmiyiz. Unutmayın her kurguyu değerlendirip kendi kurgunuzu çıkarmanız sizlere daha faydalı olacaktır. İnsanlık halidir bizlerin gözünden kaçan at sizlerin takip atıdır. Muhakkak yazınız.. Bizler Profesör değiliz, At sahibi değiliz… Bizler bu işe gönül veren yarışseverleriz. Sizlere at yarışı programında genel hatlar üzerinden gelebilecek atları vurgulamayı öngörürüz. Haydi bakalım başlayalım…

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 12 – ZAMAN YOLCUSU , 8 – KAŞİF , 3 – SOYLUKRAL , 2 – DAYI DAYI ve 7 – EFE BABA arasında bir yarış olacağa benziyor. Evet aslında ZAMAN YOLCUSU bu atları geçmesi lazım ama nedense altılının ilk ayağı çok fazla güvenemediğim zaman tek vermek istemiyorum. Bu yüzden rakipli sundum. Ama küçük kuponlar ZAMAN YOLCUSU’uu banko olarak değerlendirebilirler.

2. KOŞU: Ağır kilosuna rağmen rakiplerine diş geçirebileceğini düşündüğüm 4 – CHASTE ilk atım olarak sizlere önerimdir. Tek rakibi 8 – RED QUEEN olacaktır.

3. KOŞU: Mesafeden etkilenmez ise 3 – TRAFALGAR bütün safkanları arkasında bırakarak potoya uzanır. Lakin daha önceki 1400 mt’lik mesafesinde tabela da yer alabilmişti. Son koşularında 1200 mt’de başarılı olmuştu. Şimdi yine 1400 mt. mesafede bir koşu ve burada rakip olarak öncelikle 5 – SCHOOL DANCER , 1 – BEST GUNNER ve 2 – SONG BLUE geniş kuponlar da yer verilmelidir düşüncesindeyim.

4. KOŞU: EGE DERBİSİ olan bu koşuda anlaştığı jokeyiyle bir kez daha kazanmaya yakın gördüğüm 3 – CEMCEM günün bankosu olacaktır.

5. KOŞU: 2 – FLY SO FREE ve 1 – FLAWLESS VICTORY arasında geçebilecek bir yarış rakip arayanlar tuttuğu safkanları ekleyebilirler. Şayet bu iki isim burada kazanamaz ise süprize açık bir koşu olur.

6. KOŞU: İyi durumu ile dikkat çeken 6 – RÜZGARHAN öncelikli olarak kuponlar da bulunmalıdır. Daha sonra; son yarışına bir türlü anlam veremediğimiz 4 – ESRAR DEDE şanslı gördüğüm bir diğer safkan. 2 – TIRPANBEY ve eküri avantajı ile yarışa katılan 7 – UTKANER rakipleri olarak ön plandaki isimlerdir. Süpriz beklediğim safkanlar ise; 15 – BAYKETENCİ , 9 – CANIM CİĞERİM ve 1 – SÜREK değerlendirilebilir.

 

13 MART 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 12 – 8 – 3 – 2 – 7
  2. AYAK: 4 – 8
  3. AYAK: 3 – TRAFALGAR // 5 – 1 – 2
  4. AYAK: 3 – CEMCEM (BANKO)
  5. AYAK: 2 – 1
  6. AYAK: 6 – 4 – 2 – 7 // 15 – 9 – 1
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.