Loading...

13 KASIM 2015 – İSTANBUL ALTILISI

13 KASIM 2015 – İSTANBUL ALTILISI

 

İSTANBUL’da bugün iki altılı bizleri bekliyor. İSTANBUL’a nedense diğer yerlerden daha çok bir ilgim vardır. Yatırdığım kuponu severek ve benimseyerek yatırdığımı söyleyebilirim. Tabiki şans insanın yanında ise o zaman geriye sadece tutturmak kalıyor. Şansımız yoksa ummadığımız bir yer de maalesef o altılıya veda etmek zorunda kalıyoruz. Burada yapılan tahminler ile kendi tuttuğunuz atları birleştirmenizi öneririm. Lakin bizlerin gözünden kaçanı siz, sizlerinden gözünden kaçanı biz yakalayabiliriz. İSTANBUL’da 1. Altılı Ganyan 1. Koşu ile başlarken, Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunları 3. Koşudan başlamaktadır. 2. Altılı Ganyan ise, 4. Koşu ile başlar… Bol şanslar.

 

1. KOŞU: 7 – VELİAHT, 4 – HILL HEAD ve 5 – MARK HOLMES sanırım yeterli olacaktır. Burada bomba aramak isteyenlere önerim ise, Hepsi diyerek rahatça izlemeleridir. Çünkü hangi atın bomba yapacağı meçhul bir ayak burası.

2. KOŞU: Jokeyi hata yapmadığı müddetçe daha önceki yarışlarına nazaran da ölçüp biçtiğim 4 – KAFKASKRALI bu yarışı kazanması gerekiyor. E. Nalbant’a başarılar diliyorum. Heyecan yapmamasını öneriyorum. Daha önce 60 kg ile bu at 2100 mt. Çimde 3. lük elde etmişti. Şimdi mesafe kısaldı ve birazda kilo verdi. Artık gelmesi lazım. Rakip yazacak olursak eğer, 1 – DELİDUMRUL , 6 – PAYİDARBEY , 5 – DİLŞEKER , 3 – GEZEGEN yeterli olacaktır.

3. KOŞU: 1 – FAIRLY BORDER günün bankosu. Rakip, 5 – UNCLE MEVLÜT olur.

4. KOŞU: 1 – DAYIM BENİM günün bir diğer bankosu.

5. KOŞU: 3 – BULUT REİS , 2 – METECİK , 10 – NİLDA , 11 – GİRESUN bu ayak için bence yeterlidir.

6. KOŞU: Günün en tehlikeli ayaklarından bir tanesi daha… HEPSİ.

7. KOŞU: 1 – 2 – 3 – 4 – 5 – 6 

8. KOŞU: 2 – 5 – 7

9. KOŞU: 1 – 4 – 6 – 7 – 8

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this
Loading...

Loading...

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

İlk Tahmini Sen Yap!