13 HAZİRAN 2016 – KOCAELİ ALTILISI

KOCAELİ 13 HAZİRAN 2016 PAZARTESİ günü 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Altılı Ganyan oyunu  1. Koşu ile saat: 15:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

Günün ilk yarış programı olan KOCAELİ’de Pazartesi günü 6 koşu bizleri bekliyor. Haftanın ilk günü ve ilk yarış yeri olan KOCAELİ’de güzel bir program olacağından şüpheniz olmasın. 13 Haziran Kocaeli at yarışı tahminimiz şu şekildedir;

1. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı İngilizlerin KV-6 mücadelesinde; 4 – FLO JO ve 1 – AMBERİM arasında birincilik mücadelesi olacağını düşünüyorum. Uzun bir aradan sonra ANKARA’da bir yarış görerek tabelada yer alan 10 – OPSTINATE bu koşuda hata kollayacak bir isim olup ansızın sürprizi yapabilir. Geniş kuponlara at eklemek isteyenler ise; 6 – MY DAUGHTER , 2 – DELİ MAVİ ve 3 – FEVRONYABAY değerlendirebilirler.

2. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizler HANDİKAP-16 mücadelesi ile KOCAELİ’de Beşli Ganyan oyunu başlayacaktır. 1800 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 5 – BLUE POWER günün ilk bankosu olarak önereceğim isimdir.

3. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların ŞARTLI-2 mücadelesinde; 2 – KERİMBABA ilk tuttuğum safkandır. Tek ciddi rakibi ise 4 – KRALINADAMI olacaktır. Bu koşuda sürprizi ise 3 – BİRÜMİT (1 ile eküri) yapabilir.

4. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizlerin 1100 mt.’lik kum pistte verecekleri MAIDEN mücadelede; Son koşusunu beğendiğim 5 – SİNKIZI öncelikli olarak şans verilmesi gereken safkan olduğunu düşünüyorum. Hatta küçük kuponlarda alternatif banko olarak değerlendirilebilir. Rakip arayanlar için; 2 – WOLF SON ve 3 – HARDY KHAN yazılabilir.

5. KOŞU: 4 Yaşlı Arapların ŞARTLI-3 mücadelesi 2000 mt.’lik kum pistte gerçekleşecektir. Grubun formda ismi 1 – KIZIMESRA burada yarışı kazanmaya en yakın safkandır. Rakip olarak; 2 – AKASYA ve 3 – PEXUSS öncelikli olarak hata kollayacak isimlerdir. 5 – ŞÖLENİM uygun bir yol bulur ise yarışa ağırlığını koyabilir.

6. KOŞU: Kocaeli’de günün son ayağında; 4 ve Yukarı Arap safkanlarının ŞARTLI-3 mücadelesi ekranlara gelecektir. 1200 mt.’lik kum pistte gerçekleşecek bu koşuda; Ağır kilosuna rağmen 3 – ONURLUCAN ve 4 – BÜRKAN (11 ile eküri) öncelikli olarak koşuyu kazanmaya yakın gördüğüm safkanlardır. En ciddi rakipleri 7 – FENERLİCAN (9 ile eküri) olacaktır. 

13 HAZİRAN 2016 KOCAELİ ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 4 – 1 // 10 // 6 – 2 – 3

2.AYAK: 5 – BLUE POWER (BANKO)

3.AYAK: 2 – KERİMBABA // 4 // 3

4.AYAK: 5 – SİNKIZI // 2 – 3

5.AYAK: 1 – KIZIMESRA // 2 – 3 – 5

6.AYAK: 3 – 4 // 7

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.