13 HAZİRAN 2016 – ADANA ALTILISI

13 HAZİRAN 2016 PAZARTESİ günü ADANA YEŞİLOBA Hipodromunda 8 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. YEDİLİ GANYAN oyunu 2. Koşu ile saat: 18:30’da başlarkenALTILI GANYAN oyunu 3. Koşu ile Saat: 19:00’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

Pazartesi günü Adana günün ikinci yarış yeri olarak ekranlara gelecektir. Gece yarışlarında 8 koşulu bir ADANA programı ile yarışseverler ALTILI heyecanına kaldıkları yerden devam edeceklerdir. 13 HAZİRAN 2016 PAZARTESİ Adana at yarışı tahminlerimize geçebiliriz.

1. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi ile ADANA’da ilk 3’lü ganyan başlayacaktır. 1900 mt.’lik çim pistte gerçekleşecek bu mücadelede; 12 – HOPE DIAMOND rakiplerine göre bir adım önde ve bu koşu ile MAIDEN’a veda etmesini beklediğim bir isimdir.

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı Arapların ŞARTLI-3 mücadelesi ile ADANA’da yedili ganyan oyunu başlayacaktır. 4 – BERKALP ve 3 – ATOM ADAM ikilisinden birincilik bekliyorum. 1 – İMHAN uygun bir yol bulursa rakiplerinin hatasını kollayacaktır.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Arap safkanlarının HANDİKAP-16 mücadelesi ile altılı ganyan başlayacaktır. 2000 mt.’lik çim pistte gerçekleşecek bu koşuda; Son yarışını 1900 mt.’lik çim pistte kazanan 10 – ÖMERHANBEY (12 ile eküri) ilk tuttuğum safkandır. Rakipleri; 5 – VİCDANSIZ , 1 – KARAYÜREK , 4 – ADALI HALİL ve 7 – ÖZSOYHAT olacaktır. Sürpriz için; 6 – ESMER EFE ve 3 – BİNENBİLİR geniş kuponlar da değerlendirilebilir. Altılı ganyanın ilk başlangıç ayağı olduğu için biraz geniş tutmakta fayda var diye düşünüyorum. Yoksa ilk önerdiğim safkan küçük kuponlar da tek bırakılabilir.

4. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-13 mücadelesi ile ADANA’da Beşli Ganyan oyununa start verilecektir. 2000 mt.’lik çim pistte gerçekleşecek bu koşuda; 13 – SAHALARIN EFESİ ve 6 – DAPAÇİ ikilisinden birincilik gelebilir. Burada en ciddi rakipleri; 8 – ATEŞ BÖCEĞİM ve 3 – ŞAHFIRAT olacaktır.

5. KOŞU: 4 ve Yukarı İngiliz safkanlarının HANDİKAP-15 mücadelesinde; 3 – MISTER NO günün bankosu olacaktır.

6. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-4 mücadelesi ile günün bir diğer 3’lü ganyan oyunu başlayacaktır. 4 – DEMRE , 1 – ALBURAK KIZI , 2 – MERZA ve 5 – DİLŞANKIZI ayrımsız şekilde yazılmalıdır düşüncesindeyim. Sürpriz için; 13 – KIŞGÜLÜ değerlendirilebilir. Sizler yine tuttuğunuz isimlere bu koşuda yer verebilirsiniz.

7. KOŞU: 3 – PARTY LOWER etkili jokeyi ile bu koşuda kazanmasını beklediğim safkandır. Alternatif banko olarak değerlendirilebilir. İlle de rakip yazacağım diyenler için; 6 – DIVINE POWER son koşusunu uzun mesafede güzel bir ikincilik ile tamamladı. Yine son koşusunda başarılı bir yarış çıkaran 4 – AKDENİZLİ burada ciddi rakip olabilecek isimlerdir.

8. KOŞU: Altılı ganyanın son ayağında MAIDEN mücalede ile ADANA’da günü sonlandırmış olacağız. Burada 3 – CAPE FREE rakiplerine göre daha formda ve kazanmaya en yakın isim olduğundan günün bir diğer bankosu olarak sizlere önereceğim isimdir.

13 HAZİRAN 2016 – ALTILI GANYAN ŞABLONU:

  1. AYAK: 10 – ÖMERHANBEY // 5 – 1 – 4 – 7 // 6 – 3
  2. AYAK: 13 – 6 // 8 – 3
  3. AYAK: 3 – MISTER NO (BANKO)
  4. AYAK: 4 – 1 – 2 – 5 // 13
  5. AYAK: 3 – PARTY LOWER // 6 – 4
  6. AYAK: 3 – CAPE FREE (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.