13 EYLÜL 2016 – KOCAELİ ALTILISI

SALI günü Kocaeli'de 8 koşulu bir at yarışı programı bulunmaktadır. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 2. Koşu ile saat: 18:30'da, Altılı Ganyan oyunu 3. Koşu ile saat: 19:00’da başlamaktadır. Altilim.net olarak şansınızın her daim yanınızda olmasını dileriz…

SALI günü KOCAELİ hipodromu 8 koşulu gece programına ev sahipliği yapacaktır. 13 Eylül 2016 (13.09.2016) Kocaeli at yarışı tahminlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

1. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların MAIDEN mücadelesi 1400 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecektir. Bu koşu ile KOCAELİ'de 1. ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 10 – DİLLERE DESTAN (2 – 5 – 6 ile eküri) , 3 – ÇETİNBABA ve 1 – ARMANIUS kazanmaya yakın bulduğum safkanlardır. 

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngiliz atların ŞARTLI-3 mücadelesinde; 1 – FAIRY DANCER ve 5 – OASIS öncelikli olarak kuponlara yazılması gereken safkanlardır. Rakip olarak ise; 4 – ADALSON ve 2 – AĞA BAKIRTAŞ değerlendirilebilir.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 1900 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek olan 4 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-5 mücadelesi ile ALTILI GANYAN oyunu için start verilecektir. Son koşularında başarılı bir performans sergileyen ve aynı mesafede buradaki rakiplerini geride bırakmayı başararak potoya uzanan 4 – DECOLTE yine kazanmaya en yakın safkan olarak görünüyor. Rakipleri ise; 1 – OPSTINATE , 3 – ALLSHANTI ve 2 – MADEMOISELLE (8 ile eküri) geniş kuponlar da bulunması gerekir. Sürprizi ise; 5 – KÜLÜNK SULTAN yapmaya müsait bir safkan olarak dikkat edilmesi gerekir.

4. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap safkanların ŞARTLI-3 mücadelesi 1400 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecektir. KOCAELİ'de bu yarış ile BEŞLİ GANYAN oyunu ekranlara gelecektir. 11 – KÖSENİM , 1 – ŞÖLENİM , 4 – SELAYATLI (13 ile eküri) ve 10 – GÜLFEM yeterli olacaktır.

5. KOŞU: Günün bir diğer MAIDEN mücadelesi ile DÖRTLÜ GANYAN oyunu için start verilecektir. 54 Handikap puanı ile MAIDEN'a artık veda etmesini beklediğimiz 2 – FECİR ısrarlı üçüncülüklerine bir son vermelidir diye düşünüyorum. Lakin yine sırf tabela yapmak için koşarsa; 4 – KIRMIZIKAYA (6 ile eküri) , 5 – PEKSOYUNOĞLU ve 10 – LAŞİNKAY şanslı gördüğüm safkanlar olup isimlerinden söz ettirebilirler.

6. KOŞU: 3 Yaşlı Arap atların KV-7 yarışı ile 2. ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. Bu koşuda; 4 – METAL FIRTINASI günün ilk bankosu olarak sizlere önerebileceğim safkandır.

7. KOŞU: 3 ve Yukarı İngilzi safkanların ŞARTLI-5 koşusu ile TABELA AYAĞI için start verilecektir. 2 – CLARK KENT (4 ile eküri) yine bu koşuda kazanmasını beklediğim ilk safkandır. Küçük kuponlar da banko olarak bırakılabilir. Geniş kupon yapan yarışseverler ise; 1 – ABRAJ ve 3 – MOLU BEYİ ekleyebilirler.

8. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz atların HANDİKAP-14 mücadelesi ile KOCAELİ'de günün son startı ekranlara gelecektir. 6 – PENGUEN günün bir diğer bankosu olarak önerimdir.

13 EYLÜL 2016 KOCAELİ ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 4 – DECOLTE // 1 – 3 – 2 // 5

2.AYAK: 11 – 1 – 4 – 10

3.AYAK: 2 – FECİR // 4 – 5 – 10

4.AYAK: 4 – METAL FIRTINASI (BANKO)

5.AYAK: 2 – CLARK KENT // 1 – 3

6.AYAK: 6 – PENGUEN (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.