13 EKİM 2016 – ANKARA ALTILISI

PERŞEMBE günü ANKARA'da 9 koşulu bir yarış programı ile ekranlara gelecektir. Ankara 75. Yıl Hipodromunda Birinci ALTILI GANYAN Oyunu 1. Koşu ile saat: 13:30'da başlayacaktır. Yedili Ganyan oyunu 3. Koşu ile saat: 14:30'da ve İKİNCİ 6'Lı Ganyan oyunu 4. Koşu saat: 15:00'da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

13 Ekim Perşembe BAŞKENT ANKARA'da yapılacak olan 9 yarış ile İKİ ALTILI programına oyun oynanabilecektir. Şüphesiz günün en önemli yarışı 6. Koşu'da ekranlara gelecek olan "ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU" olacaktır. 13 EKİM 2016 (13.10.2016) Ankara at yarışı tahminleri şu şekildedir;

1. KOŞU – (BİRİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 ve Yukarı Arap atların ŞARTLI-4 mücadelesi ile ANKARA'da 1. ALTILI GANYAN oyunu için ilk start verilecektir. 1900 mt.'lik çim pistte yapılacak olan günün ilk koşusunda; 3 – KARAESER ve 2 – PALA DAYI (7 ile eküri) kuponlara ayrımsız olarak yazılmasını önereceğim safkanlardır. Bu ikilinin eksik koşması halinde ise geriye kalan tüm safkanların şanslı olduğunu hatırlatmak isterim. Yani ya iki at ile geçeceğiz ya da YAMAKLARIN at bindiği bu ayağı kapatarak rahat bir koşu seyredeceğiz. Karar sizin, teklif var ısrar yok… Küçük kuponlar KARAESER ve PALA DAYI'yı yazarken geniş kuponlar burayı HEPSİ yazarak geçmelidir düşüncesindeyim… (Tabi eküriyi de yazmayın)

2. KOŞU: 2 Yaşlı İngiliz atların MAIDEN mücadelesi 1200 mt.'lik çim pistte ekranlara gelecektir.  9 – TARSUS BEYAZI , 8 – ROSA ROSA , 4 – METANET , 6 – PEYDERBEY , 3 – GAMZEGÜL ve 1 – BLUE MOONLIGHT yazmadan geçmeyelim… Neden diyeceksiniz gene doldurdun bu ayağı… Kızmadan önce konuyu anlayalım hemen… Bu pist ve mesafede daha önceden start alan safkanlar 3 , 6 , 8 ve 9 numara… Peki derecelere geçecek olursak; TARSUS BEYAZI; 1.11.95 , ROSA ROSA; 1.12.87 , PEYDERBEY; 1.14.97 ve GAMZEGÜL; 1.15.42 önceliği bu safkanlara vermemdeki amaç koşu görüp derece yapmış olmalarındandır… METANET ve BLUE MOONLIGHT ise ilk defa ANKARA'da çim pistte start alacak olmalarına rağmen bültenlerin şişirilmiş puanlarından ötürü yatmamak adına yazılması gerektiğini düşündüm. Fena mı ettik. Buyrun inceleyin, nasıl sizin kurgunuza uyuyor ise ona göre ayarlayın. Burada gelebilecek isimleri sıralamaya çalışıyoruz her daim ama şunu da belirteyim öyle kolay lokma olmayan ANKARA için gerçekten tahminleri ölçüp, tartıp veriyoruz. Bazı yerler gibi işkembeden sallamıyoruz veya alıntı yapıp burada sizleri kandırmıyoruz. Ne çıkıyorsa çalışmamızda buraya yazıyoruz. İçimizde bir dışımızda bir. 

3. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR)3 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-4 koşusu ile YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE için start verilecektir. 1500 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz mücadelede; 2 – SELMET sanırım rahat bir yarış kazanacaktır. Günün ilk banko safkanı olarak bu koşuda önermek istiyorum.

4. KOŞU – (İKİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)Günün 2. ALTILI programı yine MAIDEN mücadele ile başlayacaktır. Bir türlü MAIDEN yarışlardan kurtulamayan 5 – FLETA artık boy, baş farkı ile ikinci olmaktan kurtulup potoya uzanmasını bekliyorum. Günün ikinci bankosu FLETA olarak önerimdir. 

5. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap safkanların HANDİKAP-16 koşusu ile BEŞLİ GANYAN başlayacaktır. 1400 mt.'lik çim pistte yapılacak olan yarışta; 5 – EGEBEYİ ve 1 – ÖZREİS ikilisi koşuda kazanmaya en yakın safkanlardır. 6 – COŞANMERİÇ , 8 – SELAYATLI ve 2 – SERKANAĞA ise ciddi rakip olabilecek isimlerdir. Sürpriz arayalım derseniz; 3 – MAHMUT BERAT ve 4 – AZAT KUŞU tehlikeli görünüyor…

6. KOŞU: ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU günün en önemli yarışı olarakekranlara gelecek bir koşudur. Altılı Ganyan'ın dördüncü ayağını oluşturan bu yarışta; 3 ve Yukarı İngiliz atların AÇIK A-3 mücadelesi gerçekleştirilecektir. 1900 mt.'lik çim pistte izleyeceğimiz koşuda; 5 – TAMBORA ve 3 – OĞLUM BERAT ikilisi küçük kuponlara yeterli olacaktır. Lakin önemli bir yarış ve parasıda büyük koşulardan bir tanesi olduğu için geniş kuponların; 4 – SANZATU ve 2 – DEDEMŞAH sürpriz mi desek rakip mi desek bilemedim… Değerlendirebilenler değerlendirsin derim…

7. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz safkanların 2000 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek ŞARTLI-4 mücadelede; 3 – APIKO DORA günün bir diğer bankosu olarak önerebileceğim safkandır. Tamam zorlu bir mücadele ama benim gönlümden APIKO DORA geçiyor… Sizlerin tuttuğu safkan var ise yanına ekleyebilirsiniz.

8. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-15 mücadelesinde; 5 – STRATEGICALLY ve 1 – BRACCIOFERRO ikilisini öncelikli olarak kuponlara yazalım… Sonra rakip mi arıyoruz, sürpriz mi arıyoruz bakarız… Ama burada en ciddi rakip olarak 8 – SLAYER SCREAM yazmadan geniş kupon yapmamak gerekir.

9. KOŞU: 3 Yaşlı Arap atların ŞARTLI-3 koşusu ile ANKARA'da günün son startı verilecektir. 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek mücadelede; 2 – BATMANASLANI alternatif bankomdur. En ciddi rakibinin ise 3 – BERATBEY olacağını tahmin ediyorum…

13 EKİM 2016 – ANKARA 1. ALTILI ŞABLONU (at yarışı tahminleri):

 1. AYAK: 3 – 2 // HEPSİ
 2. AYAK: 9 – 8 – 4 – 6 – 3 – 1
 3. AYAK: 2 – SELMET (BANKO)
 4. AYAK: 5 – FLETA (BANKO)
 5. AYAK: 5 – 1 // 6 – 8 – 2 // 3 – 4
 6. AYAK: 5 – 3 // 4 – 2

13 EKİM 2016 – ANKARA 2. ALTILI ŞABLONU (yarış tahminleri):

 1. AYAK: 5 – FLETA (BANKO)
 2. AYAK: 5 – 1 // 6 – 8 – 2 // 3 – 4
 3. AYAK: 5 – 3 // 4 – 2
 4. AYAK: 3 – APIKO DORA (BANKO)
 5. AYAK: 5 – 1 // 8
 6. AYAK: 2 – BATMANASLANI // 3
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.