13 ARALIK 2016 – ADANA ALTILISI

SALI günü ADANA YEŞİLOBA Hipodromunda 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. ALTILI GANYAN oyunu 1. Koşu ile Saat: 18:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

ADANA'da SALI gecesi 6 koşulu at yarışı programı ekranlara gelecektir. 13 ARALIK 2016 (13.12.2016) Adana yarış tahminlerim şu şekildedir; 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-15 mücadelesi 1300 mt.'lik kum pistte yapılacaktır. Bu koşu ile ADANA'da ALTILI GANYAN oyunu için ilk start verilecektir. 4 – DREAMS TO REALITY ve 10 – SECRET MOUNTAIN son yarışta potoda ilk iki sırayı paylaşmışlardı. Çizgiyi yakın ara geçen bu ikilinin öncelikli olarak kuponlara yazılmasını öneriyorum. 11 – UNIVERSE bu ikilinin arkasından üçüncü olarak koşudan ayrılmıştı. Şimdi hafif kilo avantajı ile rakiplerini avlamaya çalışacaktır. Diğer şanslı gördüğüm isimler ise; 2 – AUF WIEDERSEHEN , 7 – HÜRKUŞ , 1 – WIND OF HAEVEN ve 3 – MAHREM geniş oyun yapanların değerlendirmeye alması gereken safkanlardır.

2. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz safkanların HANDİKAP-15 yarışı ise 2200 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirilecektir. 7 – SPLENDOR ve 10 – SAKE BOMB'un önplana çıktığı bu koşuda ikilinin kazanamaması ihtimalini göz önünde bulunduranlar için; 9 – CHANDRAKANTA , 4 – APIKO DORA , 6 – TESLA ve 11 – WHITE CREST kuponlarınıza yazmanızı öneririm. Sürpriz düşünenler; 12 – COCHABAMBA ve 3 – KÜLÜNK AĞA'yı takip etsinler derim.

3. KOŞU: GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDA BULUNMAKTADIR… 4 ve Yukarı Arapların katılımı ile gerçekleştirilecek HANDİKAP-16 mücadele yine uzun mesafeli bir koşu ile ekranlara gelecektir. Aynı zamanda bu koşuda günün ganyanını bulmak için yarışseverler strese girecektir. 8 – ÇAĞLARKAN çok şanslı görünüyor burada… Eminim AGF'de çok deli oranda birinci sırada çıkacaktır. Haklısınızda yanına at bile yazmaya gerek bile olmayabilir. Ama dediğim gibi bu uygulama benim gözümü korkuttu. O yüzden; Son yarışında ESMER EFE'ye boy farkı ile yenik düşen aynı zamanda o gün bizim banko olarak önerdiğimiz safkan 2 – KAMALIÇAŞ şimdi mesafenin uzamış olmasından dolayı ilk rakip olarak çıkardığım safkandır. Daha sonra; 12 – ESMER EFE , 9 – DİLŞEKER ve 3 – DİRANŞAN geniş oyun yapanların eklemesini önereceğim safkanlardır.

4. KOŞU: 2 Yaşlı İngiliz atların ŞARTLI-2 yarışı ise 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte ekranlara gelecektir. 1 – ÇÖL ASLANI ve 2 – AKANDASU ikilisinden seçim yapmakta zorlandım. Bu ikiliyi ayrımsız olarak yazalım sağlama alalım derim… 

5. KOŞU: ​3 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-5 koşusu ile ADANA'da gerçekleştirilecek TABELA AYAĞI'nda ise; 1400 mt.'lik kum pistte 11 safkanın birincilik için mücadelesini izleyeceğiz. 1 – THE MENTALIST günün ilk banko safkanı olarak tuttuğum isimdir. Burada yanına ben safkan önermiyorum. Çünkü; THE MENTALIST gelmez ise en az beş veya altı safkan yazılarak geniş kupon yapılması gerektiğini düşünüyorum. Bu yüzden sizler tuttuğunuz atları yanına ekleyerek geniş oyun yapabilirsiniz.

6. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların ŞARTLI-4 koşusu ile ADANA'da günün son startı verilecektir. 1400 mt.'lik kum pistte yapılacak yarışta; Riskli olacak belki biraz ama 8 – DAYE HATUN çok formda gördüğüm için günün bir diğer bankosu olarak seçtim…

13 ARALIK 2016 ADANA ALTILI ŞABLONU:

1. AYAK: 4 – 10 – 11 // 2 – 7 – 1 – 3

2. AYAK: 7 – 10 // 9 – 4 – 6 – 11 // 12 – 3

3. AYAK: 8 – ÇAĞLARKAN // 2 – 12 – 9 – 3

4. AYAK: 1 – 2

5. AYAK: 1 – THE MENTALIST (BANKO)

6. AYAK: 8 – DAYE HATUN (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.