1.KOŞU

66.000 TL ödüllü mücadelede bir araya geliyor. 2100 metre çim pistte düzenlenecek olan yarışta (2)ARİFÇOKG öncelikli düşündüğüm isimdir. Eksik koşması halinde (1)AFACANKG ve (3)BAYPATRONKG devreye girer.

 

1.KOŞU NOTLARI

(5)OĞLUMVOLKANKG geçmiş sonuçlarına göre mesafeye yatkın gözüküyor.
(7)UĞURSELDB geçmiş sonuçlarına göre mesafeye yatkın gözüküyor.

2.KOŞU

80.500 TL ödüllü mücadelede bir araya geliyor. 2100 metre çim pistte düzenlenecek olan yarışta oldukça zor bir yarış bizleri bekliyor. Bütçe el verdiği ölçüde isim yazılmalı. Benim sıralamam; (3)CRAFTY GIRLK (4)MOGAAVOKG (8)PRINCESS GRASEK (1)REAL PATEKK (7)RISING GIRLSKG (5)MOONLIGHT SONATAKG

 

2.KOŞU NOTLARI

(6)ISLAND ROSEKG geçmiş sonuçlarına göre mesafeye yatkın gözüküyor.
(8)PRINCESS GRASEK CAPTAIN RIO (GB)- GRAND LARA / BOSPORUS (IRE) pedigrisine sahip beklentilerin yüksek olduğu bir isim.

3.KOŞU ALTILI GANYAN BAŞLAR

80.000 TL ödüllü mücadelede bir araya geliyor. 1900 metre çim pistte düzenlenecek olan yarışta (6)SCARLET SEAt ve (1)BARONIALt isimli safkanların yeterli olacağını düşünüyorum.

 

3.KOŞU NOTLARI

(1)BARONIALt geçmiş sonuçlarına göre mesafeye yatkın gözüküyor.
(1)BARONIALt en son 6 gün önce koştu.
(3)PRINCE BORANt en son 4 gün önce koştu.

4.KOŞU

40.000 TL ödüllü mücadelede bir araya geliyor. 1200 metre sentetik pistte düzenlenecek olan yarışta (4)AYDERLİTURBOKG ve (3)KÜÇÜK SALİHKG isimli safkanların yeterli olacağını düşünüyorum.

 

4.KOŞU NOTLARI

(1)AKDENİZKG GÖKTUNA- ILGININ KIZI / ANADOLU ATEŞİ pedigrisine sahip beklentilerin yüksek olduğu bir isim.
(4)AYDERLİTURBOKG TURBO- ÇENGİ / HABERBATUR pedigrisine sahip beklentilerin yüksek olduğu bir isim.
(6)ALİBEYDB sahibi CELANİ YILDIRIM ve O.ÖZPUYLAT antrenörü oldukça başarılı.
(7)KUNEŞ BEYKG DEMİRDÖVEN- ÇİZGİ / CAŞ pedigrisine sahip beklentilerin yüksek olduğu bir isim.
(7)KUNEŞ BEYKG en son 93 gün önce koştu.
(8)KURT BOĞANSKG BERKSOY- PERİ TAY / SEZGİNBEY pedigrisine sahip beklentilerin yüksek olduğu bir isim.
(10)YONCAGÜLÜKG BİLGİN- CANİPEK / CAŞ pedigrisine sahip beklentilerin yüksek olduğu bir isim.

5.KOŞU

84.000 TL ödül ile düzenlenecek olan SABIRLI KOŞUSU günün sonucu merakla beklenen yarışlarından birisi. 1300 metre çim pistte bir araya geliyor. oldukça zor bir yarış bizleri bekliyor. Bütçe el verdiği ölçüde isim yazılmalı. Benim sıralamam; (4)POLPOOKG (1)BAĞ BOZUMU (5)WIN FOR YOUKG (6)CEK PARADISE (3)ÖMERİM

 

5.KOŞU NOTLARI

(1)BAĞ BOZUMU CAPTAIN RIO (GB)- FINE TIME LUCILLE (USA) / MINESHAFT (USA) pedigrisine sahip beklentilerin yüksek olduğu bir isim.
(2)KIZIL PENÇEKG WIN RIVER WIN (USA)- BELLA MIA / OCEAN CREST (USA) pedigrisine sahip beklentilerin yüksek olduğu bir isim.
(3)ÖMERİM TOROK (IRE)- SARS / UNACCOUNTED FOR (USA) pedigrisine sahip beklentilerin yüksek olduğu bir isim.
(4)POLPOOKG TOROK (IRE)- BEVERLY DANCER / ROYAL ABJAR (USA) pedigrisine sahip beklentilerin yüksek olduğu bir isim.
(5)WIN FOR YOUKG KANEKO- FEMME CELEBRE (IRE) / PEINTRE CELEBRE (USA) pedigrisine sahip beklentilerin yüksek olduğu bir isim.
(6)CEK PARADISE LUXOR- LA COLITA / ICE MAN (GB) pedigrisine sahip beklentilerin yüksek olduğu bir isim.
(7)PRENSES KARŞIYAKAK MENDIP (USA)- FIRST AND FOREMOST / GRAND EKINOKS pedigrisine sahip beklentilerin yüksek olduğu bir isim.

6.KOŞU

312.000 TL ödül ile düzenlenecek olan CELAL BAYAR KOŞUSU günün sonucu merakla beklenen yarışlarından birisi. 2400 metre çim pistte bir araya geliyor. (4)MISTER GÖRKEMK öncelikli düşündüğüm isimdir. Eksik koşması halinde (7)ZAFER ATEŞİK ve (6)UĞURBEYYP devreye girer.

 

6.KOŞU NOTLARI

7.KOŞU

92.000 TL ödül ile düzenlenecek olan AT YARIŞI YAZARLARI DERNEĞİ KOŞUSU günün sonucu merakla beklenen yarışlarından birisi. 1200 metre çim pistte bir araya geliyor. (1)ARDAŞAHKG öncelikli düşündüğüm isimdir. Eksik koşması halinde (6)LUMINARYKG ve (2)AZMANTORSK devreye girer.

 

7.KOŞU NOTLARI

(6)LUMINARYKG son 6 startında 3 kez kazandı.

8.KOŞU

80.500 TL ödüllü mücadelede bir araya geliyor. 2200 metre sentetik pistte düzenlenecek olan yarışta (3)AKKUŞBEYKG öncelikli düşündüğüm isimdir. Eksik koşması halinde (4)WINTER FELLKG ve (1)ÇAKMAKKG devreye girer.

 

8.KOŞU NOTLARI

(1)ÇAKMAKKG en son 5 gün önce koştu.

Not: Geçmiş sonuçlara göre 2.50 altı ganyan favori, 6.00 ganyan altı plase ve 6.00 ganyan üstü sürpriz olarak değerlendirilmiştir.

13 Ağustos 2021 İstanbul ALTILI KUPONU

1.AYAK – 3.KOŞU(6)SCARLET SEAt – (1)BARONIALt
2.AYAK – 4.KOŞU(4)AYDERLİTURBOKG – (3)KÜÇÜK SALİHKG
3.AYAK – 5.KOŞU4-1-5-6-3
4.AYAK – 6.KOŞU4-7-6
5.AYAK – 7.KOŞU1-6-2
6.AYAK – 8.KOŞU3-4-1
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.