12 ŞUBAT 2020 – İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ

12 Şubat Çarşamba (12.02.2020) günü ikinci yarış yerinde seyredeceğimiz 8 koşulu İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromu’nda ki at yarışı programında; ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı 3. Koşu ile saat 19:00’da verilecektir..

Sitemizde ki çalışma sonucu çıkarılan şablon haricinde, sizlerde tahmin yollayarak katkı sağlayabilirsiniz. Lütfen bu tahminin / şablonun hemen altında bulunan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümünden; Kendi oynayacağınız oyunu atarak, yarışseverlerle paylaşabilirsiniz. Aynı şekilde orada paylaşılan kuponlara da göz atabilirsiniz.

12 Şubat 2020 İSTANBUL 13. Yarış gününde; 8 koşulu altılı ganyan programı için hazırladığımız at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) 4 ve Yukarı Arapların 1400 metrelik kum pist üzerinde ki HANDİKAP-16/DHÖW mücadelesiyle İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda Altılı Ganyan’ın başlangıç startı verilecektir. 3 – KARAGÜL BEYİ , 5 – GÜLDÜRGÜLDÜR ve 6 – YAZ AĞASI‘nın kazanmaya en yakın isimler olduklarını belirtmek isteriz.

 4. KOŞU : 3 Yaşlı 14 İngiliz atın yarış hayatlarına merhaba diyecekleri ŞARTLI-1 (PRIVATE TENDER KOŞUSU) mücadelesi, 1400 metrelik kum pistte ekranlara gelecektir… Tüm safkanlarımızın ayaklarının düz basmasını temenni ediyor, sahiplerine başarılar diliyoruz. 9 – RAMOLKOGEL , 2 – BRENTWOOD , 12 – RELAX , 14 – ZNAMENKA ve 6 – GRAND CANYON yazarak bu ayağı sağlama almanızı öneririz.

 5. KOŞU 3 Yaşlı 11 İngiliz safkanın 1500 metrelik kum pistte ki HANDİKAP-14 yarışı ile Dörtlü Ganyan oyununun başlangıç ayağını seyredeceğiz. 3 – GIGANTES , 8 – KIND OF GREY , 9 – DARK PHOENIX ve 7 – LAST IMPACT koşularını incelediğimizde önplana çıkardığımız safkanlar oldular… Elbette bu isimlerin yanısıra takibinizde olan safkanlarda var ise muhakkak kuponlarda yer vermeyi ihmal etmeyin. 

 6. KOŞU 4 ve Yukarı 7 Arap atın start alacağı 1200 metrelik kısa mesafeli kum pist üzerinde ki KISA VADE-8/DHÖ yarışı ise Üçlü Ganyan oyununun başlangıç ayağını ekranlara getirecektir. Uzun aradan sonra yarışa katılacak olan 5 – TAYKUT uygun grup olması avantajı ile dinçlik yarışı çıkarabilir. Eksik koşar ise 7 – ULUKIZ hata affetmeyecek diğer şanslı konumundadır.

 7. KOŞU 3 Yaşlı 13 İngiliz safkanın tabela ayağında gerçekleştirecekleri günün bir sonra ki ŞARTLI-1 (PRIVATE TENDER KOŞUSU) yarışı, 1400 metrelik kum pistte yapılacaktır… Yine burada yarış hayatlarına bu koşu ile başlayacak olan safkanların ayaklarının düz basmasını temenni ederiz… 5 – ETYOPYALI , 4 – ERGİN KHAN , 8 – THE SECRET ve 1 – BLUE RIBBON birlikte değerlendirilmesi gereken isimler olarak karşımıza çıkmaktadır.

 8. KOŞU 4 ve Yukarı İngilizlerin 1400 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirecekleri HANDİKAP-15 koşu ile programın kapanış startı verilecektir. 18 safkanın sahaya birincilik için çıkacağı bu mücadelede; Son yarışlarınd ağır gruplardan etkilenmesinden ötürü ölçü almadığımız 7 – MISS PERFECT bu defa etkili pilota sahip olma avantajı ile fotoyu önde geçmesini beklediğimiz safkandır.

12 ŞUBAT 2020 – İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNİ

  1. AYAK: 3 – 5 – 6
  2. AYAK: 9 – 2 – 12 – 14 – 6
  3. AYAK: 3 – 8 – 9 – 7
  4. AYAK: 5 – TAYKUT // 7
  5. AYAK: 5 – 4 – 8 – 1
  6. AYAK: 7 – MISS PERFECT (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.