12 ŞUBAT 2016 – KOCAELİ ALTILISI

KOCAELİ 12 ŞUBAT 2016 CUMA günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Yedili Ganyan ve Yedili Please Oyunu 1. Koşu ile Saat: 14:30’da başlarken, Altılı Ganyan oyunu 2. Koşu ile Saat: 15:00’de ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 – VELİAHT yedili ayağı için düşündüğüm safkandır. Tuttuğunuz başka isim var ise yanına yazabilirsiniz.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 7 – ASİL MAHMUT ilk at olarak önereceğim isim. Gerek koşuları, gerek çalışmaları ile burada anlaştığı jokeyi ile güzel bir yarış sergileyeceğini düşünüyorum. Daha sonra; 6 – HAŞMET , 5 – GIFTED AKAY ve 9 – PRESENT PERFECT yazılması gereken isimlerdir. Süprize imza atabilecek safkan ise 11 – POSTACI değerlendirilmelidir.

3. KOŞU: 7 – NORDİN (3 ile ekürü) bu grupta birinci gelmeye en yakın safkan. Koşuda terslik olmadığı müddetçe bu safkan yarışı kazanacaktır. Rakip arayanlara ise önereceğim isimler; 1 – AL SERAY , 6 – MİRASULTAN ve 9 – SELVİHAN olacaktır. Süpriz olarak bir at gözüme çarptı, galopları güzel olan 5 – MAHİDİL takip edilmelidir. Belki bu koşuda şansı az olabilir ama ilerleyen koşular da gözden uzak tutulmaması gereken bir isim.

4. KOŞU: Hayırdır inşallah, üçüncü ayağa geldim yine ilk at yedi numara çıkıyor… Var birşey bu yedilerde… Burada ilk atım 7 – FİLOZOF TAY etkili binicisi ile bu sefer birinciliğe uzanacaktır. Günün bankosu olarak öneriyorum.

5. KOŞU: 1 – ANGEL HORSE günün bir diğer bankosu olacaktır.

6. KOŞU: 8 – KALKANDELEN ve 5 – GURBETÇİLE (6 ile ekürü) arasında geçecek bir yarış gibi duruyor. Bu iki safkanın kötü koşması halinde yarışı lehine çevirebilecek isimler ise; 10 – YABAN GÜLÜ ve 7 – KAFKAS FİLİZİ devreye girebilirler.

7. KOŞU: Var bir hikmet bu yedilerde… Altılının son ayağı olan bu koşuda ise ilk atım olarak 7 – BALASAGUN öneriyorum. Daha sonra; 9 – MAYSAPERA ve 2 – SMILE TO LIFE kuponlara yazılabilir.

 

12 ŞUBAT 2016 – KOCAELİ ALTILI ŞABLONU:

1. AYAK: 7 – ASİL MAHMUT // 6 – 5 – 9 // 11

2. AYAK: 7 – NORDİN // 1 – 6 – 9 // 5

3. AYAK: 7 – FİLOZOF TAY (BANKO)

4. AYAK: 1 – ANGEL HORSE (BANKO)

5. AYAK: 8 – 5 // 10 – 7

6. AYAK: 7 – BALASAGUN // 9 – 2

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.