12 ŞUBAT 2016 – KOCAELİ ALTILISI

KOCAELİ 12 ŞUBAT 2016 CUMA günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Yedili Ganyan ve Yedili Please Oyunu 1. Koşu ile Saat: 14:30’da başlarken, Altılı Ganyan oyunu 2. Koşu ile Saat: 15:00’de ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 – VELİAHT yedili ayağı için düşündüğüm safkandır. Tuttuğunuz başka isim var ise yanına yazabilirsiniz.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 7 – ASİL MAHMUT ilk at olarak önereceğim isim. Gerek koşuları, gerek çalışmaları ile burada anlaştığı jokeyi ile güzel bir yarış sergileyeceğini düşünüyorum. Daha sonra; 6 – HAŞMET , 5 – GIFTED AKAY ve 9 – PRESENT PERFECT yazılması gereken isimlerdir. Süprize imza atabilecek safkan ise 11 – POSTACI değerlendirilmelidir.

3. KOŞU: 7 – NORDİN (3 ile ekürü) bu grupta birinci gelmeye en yakın safkan. Koşuda terslik olmadığı müddetçe bu safkan yarışı kazanacaktır. Rakip arayanlara ise önereceğim isimler; 1 – AL SERAY , 6 – MİRASULTAN ve 9 – SELVİHAN olacaktır. Süpriz olarak bir at gözüme çarptı, galopları güzel olan 5 – MAHİDİL takip edilmelidir. Belki bu koşuda şansı az olabilir ama ilerleyen koşular da gözden uzak tutulmaması gereken bir isim.

4. KOŞU: Hayırdır inşallah, üçüncü ayağa geldim yine ilk at yedi numara çıkıyor… Var birşey bu yedilerde… Burada ilk atım 7 – FİLOZOF TAY etkili binicisi ile bu sefer birinciliğe uzanacaktır. Günün bankosu olarak öneriyorum.

5. KOŞU: 1 – ANGEL HORSE günün bir diğer bankosu olacaktır.

6. KOŞU: 8 – KALKANDELEN ve 5 – GURBETÇİLE (6 ile ekürü) arasında geçecek bir yarış gibi duruyor. Bu iki safkanın kötü koşması halinde yarışı lehine çevirebilecek isimler ise; 10 – YABAN GÜLÜ ve 7 – KAFKAS FİLİZİ devreye girebilirler.

7. KOŞU: Var bir hikmet bu yedilerde… Altılının son ayağı olan bu koşuda ise ilk atım olarak 7 – BALASAGUN öneriyorum. Daha sonra; 9 – MAYSAPERA ve 2 – SMILE TO LIFE kuponlara yazılabilir.

 

12 ŞUBAT 2016 – KOCAELİ ALTILI ŞABLONU:

1. AYAK: 7 – ASİL MAHMUT // 6 – 5 – 9 // 11

2. AYAK: 7 – NORDİN // 1 – 6 – 9 // 5

3. AYAK: 7 – FİLOZOF TAY (BANKO)

4. AYAK: 1 – ANGEL HORSE (BANKO)

5. AYAK: 8 – 5 // 10 – 7

6. AYAK: 7 – BALASAGUN // 9 – 2