7 OCAK 2017 CUMARTESİ ERTELENEN İSTANBUL YARIŞLARI 12 OCAK 2017 PERŞEMBE BUGÜN AYNI PROGRAM İLE EKRANLARA GELECEKTİR. KONU ALTINDAKİ YORUMLARINIZ 7 OCAK 2017 TARİHİNDE GÖNDERMİŞ OLDUĞUNUZ TAHMİNLER OLUP, SİTEMİZDE KALICI BİR ŞEKİLDE ÇIKACAKTIR. BU TAHMİNLER ÜZERİNDEN DEĞİŞİKLİK YAPMAK İSTEYEN YARIŞSEVERLERİMİZ TEKRAR TAHMİN GÖNDERİRKEN LÜTFEN TAHMİNİMİN DEĞİŞTİRİLMESİ DİYE NOT DÜŞSÜNLER. İLK DEFA YORUM YAPACAK ARKADAŞLAR İSE BU YAZIYI YAZMALARINA GEREK YOKTUR. DİREK TAHMİNLERİNİ GÖNDEREBİLİRLER. BU PROGRAM İLE BERABER 3 AT YARIŞI PROGRAMI OLUŞTURULMUŞ DURUMDADIR. İZMİR ve ŞANLIURFA'DA EKLENİNCE,  İSTANBUL ERTLENEN YARIŞLARI 12 OCAK 2017 TARİHİNDE SAAT 13:00'DA BAŞLAYACAĞINI DA BELİRTMİŞ OLALIM. NORMALDE HAFTA İÇİ BU KADAR ERKEN BAŞLAMAYAN YARIŞLAR, ERTELENMİŞ KOŞUNUN DA O GÜNE EKLENMESİYLE YARIŞSEVERLERİN DALGINLIĞINA GELEBİLİR… TAHMİNLERİMİZDE HİÇ BİR DEĞİŞİKLİK SÖZ KONUSU DEĞİLDİR. HAVA ŞARTLARI YÜZÜNDEN TAHMİNLERİNDE DEĞİŞİKLİK OLANLAR LÜTFEN BİLDİRSİNLER. SORUN DEĞİL, BİZ SİZİN YENİ GÖNDERECEĞİNİZ TAHMİNİ SİSTEMDEN DÜZELTEBİLİRİZ. 

12 OCAK 2017 – İSTANBUL ALTILISI

PERŞEMBE günü İSTANBUL'da 6 koşulu olan gece yarış programı bulunmaktadır. 6'Lı Ganyan oyunu 1.Koşu saat: 13:00'da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

12 OCAK 2017 PERŞEMBE gündüz altılı programı olan İSTANBUL yarışları 6 koşulu bir program ile ekranlara gelecektir. Günün önemli yarışı 3. Koşu'da; "SEZGİN KOŞUSU" olacaktır. 12 OCAK 2017 (12.01.2017) İstanbul at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU- (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2000 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz ALTILI GANYAN'ın başlangıç ayağında; 4 ve Yukarı İngiliz safkanların katılımı ile gerçekleştirilecek HANDİKAP-17 koşusu ekranlara gelecektir. 5 – PAIX son iki yarışındaki binicisi O. YILDIZ ile iyi anlaştığı ortada… Ben yine bu ikilinin İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromunda başarılı bir koşu çıkaracağını düşünüyorum. Ama burada eksik koşar ise Halis KARATAŞ ile piste çıkan 9 – BLACK WASP en ciddi rakibi konumunda olup ufacık hatayı lehine çevirebilecek safkandır. Çok sürpriz olmuyor artık yılın başından dolayı herkesin ağzında bu lafta… Geçen gördük URFA yılın başı falan demedi onbin dokuyüz lirayı dağıttı… Ben pek takılmıyorum öyle şeylere yılın başı sürpriz olmaz, yılın ortası pleaseler çok gelir yılın sonuna doğru çok büyük sürprizler olur… Sizlerde takılmayın. Ben burada sürpriz isim olarak; 2 – KATSUYA , 1 – FORGET ME NOT ve 10 – BÖRTEÇİNE'yi öneriyorum, siz dilediğiniz kurguyu oynamakta serbestsiniz. Yukarıdan aşağıya gelebilecek safkanları ayıra ayıra yazdım… Bundan sonra ŞANS İŞİ…

2. KOŞU: ​GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR… 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte yapılacak olan bu yarışta; 4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-3 mücadelesini izleyeceğiz. 2 – ALDALGA ve 4 – EKİNER arasında bir çekişme olacak orası kesin… Ama rakip arayacaklar; 10 – KORCAN , 6 – RACİ , 1 – TULYARBABA ve 5 – BUHARALI'yı ihmal etmesinler derim. Bakarsınız günün ganyanı oluvermişler…

3. KOŞU: 5 ve Yukarı Arap safkanların KV-22 koşusunda ise; 7 – CANKURTBEY'i günün ilk banko safkanı olarak düşünüyorum. 1.33.08'lik derecesi ile buradaki rakiplerini de geride bırakarak yine birinciliğe uzanması gereken bir isimdir. Tabi binici hatası olmaz ise.

4. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-14 yarışı 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte yapılacaktır. 1 – STROM TRACKS bu sefer tabela içlerinde yer almayı bırakıp, aynadan birinci olarak geçerken görmek istediğim safkandır. Günün bir diğer banko safkanı olarak sizlere önerimdir. 

5. KOŞU: 4 ve Yukarı atların HANDİKAP-16 mücadelesi 2000 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte ekranlara gelecektir. KARATAŞ bu sefer DİLŞEKER'e binmemiş, gitmiş koşudaki favori olarak önplana çıkan 7 – ŞAHİNTER'e binmiş. Sıkıntı dostlar. Ne zaman nerede hangi yarışa at koşturacağını kestiremediğim bir jokey arkadaş. Rakip ekleyeceğim; 2 – DİLŞEKER , 1 – ASLANPARÇASI ve 4 – BEYREK yazıp sağlama alacağım.

6. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz safkanların MAIDEN mücadelesi ile İSTANBUL'da günün son startı verilecektir. 1300 mt.'lik kum pistte seyredeceğimiz koşuda; 11 – SİNEPS ve 4 – KRIS ANGEL grubun önde gelen isimleri olup küçük kuponlarda ayrımsız değerlendirilmelidir. 6 – LUCKY IRISH ve 10 – SCIFO hata kollayacak diğer şanslı safkanlardır. Sürpriz için; 3 – KARA SABRİ , 2 – HASAFET ve 9 – RUN FOR STEEL geniş oyun kurgularında yer vermek gerekir.

12 OCAK 2017 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 5 – PAIX // 9 // 2 – 1 – 10
  2. AYAK: 2 – 4 // 10 – 6 – 1 – 5
  3. AYAK: 7 – CANKURTBEY (BANKO)
  4. AYAK: 1 – STROM TRACKS (BANKO)
  5. AYAK: 7 – ŞAHİNTER // 2 – 1 – 4
  6. AYAK: 11 – 4 // 6 – 10 // 3 – 2 – 9
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.