12 OCAK 2016 – KOCAELİ SİSTEM ALTILISI BY HİKO

KOCAELİ 12 OCAK 2016 SALI günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır.  7’li Please ve 7’li Ganyan 1. Koşu ile Saat: 14:30’da, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 15:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim.

 

1. KOŞU: – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 8 – STAR GİRL, 6 – MENİNA 

2. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3. KOŞU: 3 – TURKİSH EMPİRE yine kaçarak bitirmeye çalışacaktır yanlız burada bu sefer sıkı rakipler var 7 – EDGARDO, 4 – GAUNOS iyi koşmaları halinde çok sıkı rakip olurlar. 10 – OĞLUM OZAN ve 5 – FLAME GİRL tabelada yer bulma uğraşı verirler.

3. KOŞU: 12 – ASLAN BERKE ve 1 – İBİN kapışması bekliyorum 2 – YÖRÜKBEYİ bu iki atın hatasını affetmez sürprizi ise 8 – UĞRUAÇIK’tan bekliyorum.

4. KOŞU: 6 – TOPUKLU EFE ve 8 – YURDAKAN mücadelesine 1 – AKYAZILI DİLA katılabilir.

5. KOŞU: 4 – GAZELLE EYES tek yazılabilir 1 – EMERALD QUEEN ve 2 – MY DAUGHTER bu atın kötü koşmasI halinde devreye girebilir.

6. KOŞU: Önerebileceğim günün ikici teki 1 – BAVİ REŞ.

7. KOŞU: Bu koşuda 8 – YAŞARNUR ve 5 – ANEMON FİVE Mücadelesi tekrarlanabilir ben bu sefer 8- YAŞARNUR’un üstünlük sağlıyacağını düşünüyorum. Bu mücadeleden ilk yararlanıcak isim 6 – ÖZÜMTATAR olur sonra ise 3 – HEYCAN BİR.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.