12 OCAK 2016 – ADANA SİSTEM ALTILISI BY HİKO

ADANA 12 Ocak 2016  Salı  günü 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır.   Altılı Ganyan oyunu  1. Koşu ile saat: 18:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…,

Sayın yarışsever arkadaşlarım daha önce kararlaştırdığımız gibi birer tahmin verme konusundaki değişikliğimiz Caner Yıldız arkadaşımızın mazereti dolayısıyla tahminleri ben vermek durumunda kaldım daha sonra yine eski düzene devam edeceğimizi bildiririm.

1. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Altılının birinci ayağı hayli ilginç 3 at antrenör ekürisi olarak göze çarpıyor bu atlar 1-2-ve 3 numralı atlar bilhassa 2 ve 3 numaralı atlar koşuda söz sahibi olabilirler 2 – AKINŞAH önlerde giderek koşuyu forse edebilir ve koşuyuda kazanabilir çünki mesafe çok lehine fakat bu atı sonradan gelip geçebilecek iki at var bunlardann biri daha önce 1400 de bu atı geçen 6 – MY HEART diğeride koşunun favorisi 3 – MİSTER STRONG bence bu 3 at ayrım yapılmadan yazılmalıdır

2. KOŞU: 2 – DİLBERGÜLÜ’nün kazanmasını bekliyorum kötü koşması halinde işler çok karışır ve sürpriz bir at gelebilir. Bu atlarında başta 6 – HALENAY ve 10 – SERİMCAN hatta 1 – BAŞAĞIM olabileceğini düşünüyorum.

3. KOŞU: 2 – TO BE YOUR SİDE tek yazılabilir  3 – ALAVYA ve daha sonra 7 – JUST ANGRY. bu ata rakip olabilecek sürpriz isimlerdir.

4. KOŞU: 2 – PRİNCE OF KRAKOW günün bankosudur tek rakibi var oda bir önceki koşuda bu koşunun galobunu yapan 4 – OĞLUM BERAT. 

5. KOŞU: Formsuz atların oluşturduğu bu gurupta ilk göze çarpan ve kazanması muhtemel gözüken 1 – GOLD CLAMP, 2 – JOLİ COEUR koşunun iki erkek atından biri olan 5 – SAHALARIN EFESİ’nden bir bomba gelebilir.

6. KOŞU: 4 – SERVANAĞA ve 11 – EFEZADE ikilisi bekliyorum 8 – MÜJDELİ KIZ ve koşunun favorisi 7 – CENGO yazılabilecek diğer atlar.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.