12 MAYIS 2016 – ANKARA ALTILISI

12 MAYIS 2016 – ANKARA ALTILISI (CANER)

12 MAYIS 2016 PERŞEMBE günü ANKARA’da 8 koşulu bir yarış program bulunmaktadır. Yedili Ganyan 2. Koşu ile saat: 15:00’da başlarken, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu saat: 15:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

Ankara’da yarış heyecanı ara vermeden devam ediyor. Büyük şehirlerin yarışları daha çok hoşuma gidiyor. Mahalli yarış yerleri ve özellikle doğu bölgesi yarışlarına ısınamadım, ısınmayı da asla düşünmüyorum. Ne kadar küçük kupon yaptırabilirsek o kadar kar demektir. Çünkü; Ummadığımız yerlerde sürpriz isimlerin gelip yarışı kazanması hem bizi hüsrana uğratıyor hem de siz değerli yarışseverlerimizi sinirlendiriyor. Bu yüzden burada sunduğumuz şablonlar da görüyorsunuzdur hep küçük altılı şeklinde vermeye çalışıyoruz. Biliyoruz ki oralarda bizlere altılı tutturmak büyük bir mucize. Herkesin bunun farkında olduğunu varsayarak mümkün mertebe küçük kupon yapmaya, ufak kurgular çıkarmaya çalışın. Bizlerin sunumları hep bu yöndedir ve bu çizgimiz büyük şehirler dışında asla ama asla değişmeyecektir. Büyükşehirler de güzel kurgularımız oluyor, yakaladığımız ve yakalattığımız altılılar ile sizlerden gelen bir teşekkür bizlere yetiyor… Bakalım 12 Mayıs 2016 Ankara at yarışı tahminlerimiz de başarı oranımız nasıl olacak inceleyip sizlere aşağıda yorumlamaya çalışacağız.

1. KOŞU: 4 – KURYE ilk 3’lü ganyanın başlangıç koşusuna banko olarak yazılabilir. Son koşusunu 1100 mt.’de rakiplerine göre iyi bir derece ile bitiren KURYE tek olacaktır.

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): Yedili ganyan ayağına 5 – SELÇUKLUBEYİ alternatif banko olarak değerlendirilebilir. Rakip arayanlar ise; 2 – KARAMENDUH ve 3 – KARAYÜREK kuponlara eklenebilir. Sürpriz yapabileceğini düşündüğüm isimler ise 1 – İBİN ve 4 – ÖZDAMAR geniş kuponlarda ve sürpriz arayanlara önerebilirim.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Ankara’daki yarışlarını ve derecelerini beğendiğim takip atlarım bu koşuda start alıyor. Gelir veya gelmez o ayrı koşuda belli olur ama öncelikli olarak onları sizlere sunmak istiyorum. 6 – BABA İHSAN ve 12 – İÇİMSU değerlendirmek isterseniz. Ankara’da bu pist ve mesafede en iyi dereceye sahip iki safkan olarak aklınızda bulunsun. Bu koşu ile ALTILI GANYAN oyunu başladığı için diğer şanslı gördüğüm isimlere de yer vermek istiyorum. 3 – OTHARA , 10 – HERGELE , 4 – AĞAZAMANI ve 2 – PORSUK BEYİ koşuda değerlendirilmesi gereken diğer safkanlardır. Sürprizi ise; 1 – KESKİN BABA ve 5 – AKKANAT yapabilir. Altılının ilk ayağından yatmamak için enine boyuna inceledim bunlar çıktı. Bunların dışına çıkarsa KISMET demek kalıyor…

4. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-14 mücadelesinde; 5 – HAKİME ve 3 – DIRTY öncelikli olarak şans verdiğim iki safkandır. Rakipleri olarak ise; 2 – CANPETEK ve 1 – DÜLDÜLBİR yazılabilir. Sürpriz için 9 – SCARF ve 7 – ALAVYA değerlendirilebilir.

5. KOŞU: 2 – KIZILOK daha önceki yarışlarında üst gruplarla mücadele vermişti. Bakalım bu sefer bu grupta nasıl bir yarış sergileyecek. Aslına bakarsanız ANKARA’da uzun mesafeli başarılı yarışları bulunmakta. Ama sonuç itibariyle günün demi değil mi koşuda izleyip göreceğiz. Rakipleri ise; 1 – GÖZÜM KALDI ve 5 – TREASURE HUNT kuponlara ayrımsız şekilde yazılması gereken isimlerdir.

6. KOŞU: Jokeyi ile iyi anlaşan 2 – OFSAYT ilk tuttuğum isimdir. 1 – KÜÇÜK MATRA , 8 – CHERI CHERI LADY ve 3 – HUMA KUŞU‘nu yazarak kuponu sağlama alabiliriz. Birisi 184 gün , diğeri 103 gün aradan sonra piste çıkacak olan 6 – SALİDA ve 11 – THE DAUGHTER SUN sürprizi yapabilecek isimlerdir.

7. KOŞU: 15 – IRKIM riskli de olsa günün ilk bankosu olarak önerimdir.

8. KOŞU: 5 – LORD ise ANKARA’da günün ikinci bankosu olarak önerimdir. 

12 MAYIS 2016 – ANKARA ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 6 – 12 // 3 – 10 – 4 – 2 // 1 – 5
  2. AYAK: 5 – 3 // 2 – 1 // 9 – 7
  3. AYAK: 2 – KIZILOK // 1 – 5
  4. AYAK: 2 – OFSAYT // 1 – 8 – 3 // 6 – 11
  5. AYAK: 15 – IRKIM (BANKO)
  6. AYAK: 5 – LORD (BANKO)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

İlk Tahmini Sen Yap!

wpDiscuz